نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491382
روایت حجت‌الاسلام رئیسی از دیدار با «تتلو»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۴
تولیت آستان قدس در دیدار مدیران عامل برخی خبرگزاری‌ها در ایام عید فطر: آقای مقصودلو را در نمازخانه فرودگاه، درست در زمانی که برای رسیدن به پرواز عجله هم داشتم به من معرفی کردند و اگرچه با سابقه او آشنایی نداشتم اما گفتند علیرغم سابقه‌اش، اخیراً اشعار و ترانه‌های اثرگذاری در مورد شهدا، حجاب، مدافعان حرم و... خوانده است و همانجا خیلی صادقانه باب صحبت کوتاهی درباره سوابق منفی گذشته‌ و اینکه از آن رویگردان بوده، باز کرد.
 
با اینکه بعد از نماز با عجله به سمت پرواز باید می‌رفتم، اما نشستم و 3 - 4 دقیقه او را بخاطر ترانه‌ای که برای امام رضا (ع) خوانده بود، تحسین و تشویق کردم و رفتم.

بعداٌ از دوستان شنیدم که ایشان تصویر این دیدار کوتاه را در فضای مجازی منتشر کرده و نوشته که من ابتدا از فلانی می‌ترسیدم...‌ ببینید چگونه فضای روانی جامعه و جوانان را با عملیات روانی تحت تأثیر رقیب‌هراسی قرار داده بودند. صدها هزار نفر تحت تأثیر این تبلیغات قرار گرفته بودند. البته گویا ایشان تاوان این اظهارنظر خود را هم داده بود.
 
خیلی متأسف شدم وقتی شنیدم که تصاویر نامناسبی از گذشته که او از آنها اعلام برائت کرده با طراحی همان اتاق عملیات روانی به طور گسترده در فضای مجازی پخش شد. خُب، این کار خیلی زشت و حرام بیّن و اشاعه فحشاء از جوانی است که اظهار می‌کند من توبه کرده‌ام. این گناهی عظیم‌تر است.
 
خب از این دیدار معمولی هم متأسفانه برخی سوءاستفاده کردند؛ شئونات فردی و اجتماعی ما به عنوان یک طلبه اقتضاء دارد که جوانان را از خود نرانیم، خصوصاً افرادی که می‌خواهند راه اصلاح را در پیش بگیرند. من در طول سال‌های گذشته بارها در مجامع عمومی و... با افرادی که بعضا سوابق خوبی هم نداشتند و حتی محکوم هم شده بودند، صحبت کرده‌ام و پای درد دلشان نشسته‌ام.
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+تتلو
 
Spain
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۲۳:۰۱:۴۷
بايد به فكر جوانان بود البته نه زمان انتخابات .... هميشه به فكر انها باشيد (4469644) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.