توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461484
هادی غفاری: از روحانی حمایت می کنیم ولی اصلاح طلبانه تر پیش برود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۵
قائم مقام مجمع نیروهای خط امام گفت: این مجمع از نامزدی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیشتیبانی خواهد کرد ولی وی باید در صورت انتخاب دوباره ، روند اصلاح طلبانه تری را در پیش گیرد.

'هادی غفاری' روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: غفاری ادامه داد: نداشتن برنامه موجب آن شده است که مدام شعارهایی کلی درباره معاش مردم سر دهند که به شعار نان، مسکن، آزادی چپ های اول انقلاب کم شباهت نیست.

وی خاطر نشان کرد: شخصی که می خواهد رییس جمهور شود باید بتواند برنامه های خود را برای اقتصاد، سیاست داخلی، سیاست خارجی و فرهنگ کشور به صورت مکتوب و شفاف عرضه کند تا مورد قضاوت و ارزیابی کارشناسان و مردم قرار گیرد.

چک سفید امضا به روحانی نمی دهیم
عضو شورای مرکزی نیروهای خط امام به موضع گیری تشکل متبوعش درباره انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم اشاره کرد و گفت: قطعا نامزد ما بار دیگر حسن روحانی خواهد بود اما چک سفید امضا به وی نمی دهیم. ایشان باید چرخش بیشتری به سمت اصلاح طلبان داشته باشد چرا که طی این 4 سال به تجربه دریافت که مدارای بیش از اندازه با مخالفان اصلاحات، چه تبعات منفی ای برای دولت وی و جامعه داشت.

غفاری گفت: وجود استانداران، فرمانداران و برخی مدیرانی که تفکرشان هیچ همسویی با ایده های روحانی نداشت امتیازات زیادی را از دست دولت یازدهم خارج کرد و وی در دولت بعدی باید از اصلاح طلبان بیشتری استفاده کند چرا که تجربه نشان داده است اصلاح طلبان لیاقت و کفایت مدیریتی بسیار بیشتری نسبت به همتایان اصولگرای خود دارند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست‌جمهوری + روحانی + اصلاح طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.