توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 373680
طلب مظلومی از استقلال چقدر است؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۰
معاون اقتصادی باشگاه استقلال گفت: طلب سرمربی سابق آبی‌پوشان حدود ۶۰۰-۵۰۰ میلیون است که سعی می‌کنیم توافقی این موضوع را برطرف کنیم.

پندار توفیقی در مورد اسپانسر استقلال اظهار داشت: ما از سال گذشته با همراه اول به عنوان اسپانسرهای باشگاه فعالیت می‌کنیم، آنها هم سعی کرده‌اند که مشکلات مالی را برطرف کنند. امیدوارم این همکاری در آینده هم وجود داشته باشد و بتوانیم مسائل و مشکلات را برطرف کنیم.

وی در مورد طلب پرویز مظلومی خاطرنشان کرد: مظلومی از سرمایه‌های باشگاه استقلال است، او به جز سال قبل از گذشته هم طلبی داشت، ۵۰ درصد از مطالبات سال گذشته‌اش پرداخت شد و هم‌اکنون ۵۰ درصد از طلب سال گذشته به‌اضافه طلبی که از گذشته داشت وجود دارد که فکر می‌کنم حدود ۶۰۰-۵۰۰ میلیون تومان است که سعی می‌کنیم این موضوع را با توافق برطرف کنیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا این باشگاه مشکلات مالی درخصوص جذب بازیکن دارد یا خیر، تأکید کرد: ما در این باره مشکلی نداریم و هر بازیکنی که مدنظر منصوریان بوده، جذب کرده‌ و می‌کنیم.

توفیقی در مورد وضعیت سجاد شهباززاده خاطرنشان کرد: شهباززاده پیشنهاد خارجی خود را به ما رسماً اعلام کرد و ما هم رسماً نامه‌ای را به باشگاه ترکیه‌ای ارسال کردیم که هنوز پاسخ ما راد نداده‌اند. منصوریان به شدت خواهان ماندن شهباززاده است، به هر حال باید ببینیم وضعیت چگونه می‌شود،‌باید صحبت کنیم که یا او در باشگاه بماند یا در صورت جدایی هزینه باشگاه پرداخت شود.

وی در مورد اینکه باتوجه به عدم فسخ قرارداد مظلومی، منصوریان می‌تواند قراردادش را امضا کند یا خیر، گفت: سرمربی در همه جای دنیا وقتی برکنار می‌شود، کادر جدید بر سر کار می‌آیند و در مورد منصوریان هم مشکلی بابت این موضوع وجود ندارد و قرارداد ثبت خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : مظلومی+استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.