توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482887
چرا رفیعی از پرسپولیس جدا شد؟/ مثلث پول، تیم‌ملی و ترس!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۱
حالا سروش رفیعی آینده خودش را در تیم درجه چندم قطر دنبال خواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، سروش رفیعی از پرسپولیس جدا شد.از روزهای قبل هم مشخص بود که این اتفاق می افتد.پیشنهاد 600 هزار دلاری یعنی رسید به یکی - دو میلیارد پول،آن هم بدون اینکه رقمی از آن کسر کنند یا برای دریافتش نیاز به شکایتی ،چیزی باشد.سروش رفیعی رفت اما خیلی ها دوست دارند بدانند که دلایل سروش برای جدایی از پرسپولیس چه بود؟ آیا همه چیز در مسائل مالی خلاصه می شد یا اینکه رفیعی برای خودش دلایل دیگری داشت؟

کسب اعتماد کارلوس کی روش؟
از مدت ها قبل شایعه شد که سروش رفیعی اگر می خواهد به تیم ملی برسد به دست آوردن اعتماد کارلوس کی روش است.در اردوی امارات وقتی اختلاف بین برانکو و کی روش پیش آمد او تصمیم گرفت تا پرسپولیسی ها را به ایران برگرداند.همان زمان شایعه شد که اخطارهایی هم به رفیعی داده شده است تا اگر می خواهد در تیم ملی باشد نباید به پرسپولیس برود! نکته اینجاست که قبل از پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس او به تیم ملی دعوت می شد اما...با این حال خیلی بعید است که کی روش که سرمربی ای حرفه ای است به دلیل اختلاف با برانکو بازیکن را قربانی کند و استعدادهای او را در نظر نگیرد.با این حال خیلی ها دوباره اقدام به شایعه پراکنی کرده اند که رفیعی برای این از پرسپولیس جدا شده که دوباره توی چشم کارلوس کی روش باشد و در آستانه جام جهانی به تیم ملی دعوت شود!

پای پول در میان است
رفیعی زمانی که ستاره شد هب سن سربازی رسید.به همین دلیل بدون اینک دریافتی قابل توجهی داشته باشد مجبور شد دو سال برای تراکتورسازی بازی کند.به همین دلیل او که گمان می کند از قافل عقب افتاده و اندوخته ای ندارد تصمیم گرفت تا به پیشنهاد 600 هزار دلاری تیم درجه دوم قطری بله بگوید.سروش با صراحت در پیام خداحافظی اش از هواداران پرسپولیس از این نوشت که می خواهد در آمد بیشتری داشته باشد و طبیعی است که در لیگ قطر بیشتر به او پول می دهند.

ترس از نشستن روی نیمکت؟
سروش بازیکن فوق العاده ای است.دونده،جنگده و تاثیر گذار در فاز هجومی.این فاکتورهاست که او را از سایر بازیکنان مم پست خودش متمایز می کند.با این حال خیلی ها گمان می کنند که سروش به دلیل ترس از نیمکت نشینی از پرسپولیس جدا شد.شایعه حضور استعداد و پدیده فوتبال عراق در پرسپولیس(بشار رسن)احتمالا زنگ خطر را برای این بازیکن به صدا در آورده است اما ....
 
کلمات کلیدی : سروش رفیعی+باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.