نظر منتشر شده
۱۱۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 378784
در پاسخ به ذخیره نظام خواندن صفدر حسینی از سوی نوبخت؛
افشاگری احمد توکلی از حقوق‌های سرسام آور اعضای صندوق توسعه ملی
بخش اقتصادی الف، ۱۶ مرداد ۹۵
در حالی نوبخت به صفدرحسینی ارادت می‌ورزد، او را ذخیره نظام می‌نامد و امانتدار بزرگش می‌خواند که وقتی در اواسط سال ۹۲ وی به عنوان رئیس هیئت عامل وارد صندوق توسعه ملی شد حقوق و مزایای ماهانه وی ناخالص ۲۲۲ میلیون ریال بود؛ خودش این دریافتی را در سال ۹۳ با دو و نیم برابر افزایش به ۵۲۴ و در سال ۹۴ به مبلغ ۵۶۵ میلیون ریال رساند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱
احمد توکلی در کانال تلگرامی خود نوشت:

برعکس نهند نام زنگی کافور
" هر گاه از کسی یا چیزی به غلط و عکس قضیه تعریف یا تشبیه کنند و خلاف آنچه گویند در ممدوح یا مورد نظر جمع باشد از ضرب‌المثل بالا استفاده ‌کنند. زنگی به معنای سیاه پوست و کافور گیاهی خوشبو و سپید است".

دو سه روز پیش در جلسه معارفه رئیس جدید هیئت عامل صندوق توسعه ملی، سایت رسمی صندوق از قول سخنگوی دولت چنین گزارش کرد:

" وی از دکتر صفدرحسینی به عنوان یکی از ذخیره های نظام یاد کرد و افزود: گذشته از ارادت شخصی بنده به دکتر صفدرحسینی، سایر اعضاء هیأت عامل سابق صندوق توسعه ملی نیز از بزرگان اقتصاد کشور هستند و الحق در دوران مسوولیت خود امانتداران بزرگی برای کشور بودند"

در حالی آقا نوبخت به صفدرحسینی ارادت میورزد، او را ذخیره نظام مینامد و امانتدار بزرگش میخواند که وقتی در اواسط سال ۹۲ وی به عنوان رئیس هیئت عامل وارد صندوق توسعه ملی شد حقوق و مزایای ماهانه وی ناخالص ۲۲۲ میلیون ریال بود. خودش این دریافتی را در سال ۱۳۹۳ با دو و نیم برابر افزایش به ۵۲۴ و در سال ۱۳۹۴ به مبلغ ۵۶۵ میلیون ریال رساند. بدون آنکه همه ضوابط قانونی ذیربط رعایت شود. به عنوان نمونه ای از نقض قانون، میگویم دریافتی ماهانه صفدر حسینی در بدو ورودش به جای آن که حداکثر ۱۰ برابر حداقل حقوق و مزایای کارگران دردمند و زحمتکش باشد، ۴۶ برابر آن بود. ولی او بدین حد نیز قانع نبود و با دریافتی ۵۷ میلیون تومانی خود در سال ۱۳۹۴، آن را به ۸۰ برابر دریافتی کارگران رساند! اختیاراتی را که به رسم امانت بدو سپرده بودند تا منابع صندوق را آسان تر و بهتر برای اشتغال جوانان بکار گیرد، در راه ارضاء شهوت مال اندوزی خویش بکار گرفت. مثلا به ناحق و برخلاف واقع برای خودش ماهانه ۱۷۵ ساعت اضافه‌کار منظور کرد و چون ساعت رسمی کار ماهانه ۱۷۶ ساعت است با این ترفند یکباره حقوق خود را تا دو و نیم برابر افزایش داد. و یا برای خویش ۳۰۰ میلیون وام قرض الحسنه قرار داده و دریافت کرده است. این خیانت در امانتی است که بدو سپرده شده است، برای منافع شخصی و رفاه برخی از همکاران.

⚡️فقط برخی از آنها:

حقوق و مزایای ناخالص ماهانه چهار عضو دیگر هیئت عامل در سال ۹۴ چنین بوده است: قاسم حسینی ۴۲۸ میلیون ریال، نوری نائینی ۳۸۰ میلیون ریال، مزینی ۳۶۹ میلیون ریال و شجاع الدینی ۳۶۶ میلیون ریال. معاون اداری و مالی نیز همین حدود حقوق و مزایای ناخالص داشت. مزد خیانتِ اغماض از خیانت هیئت عامل را دریافت میکرد.

صفدرحسینی تا حالا ۷۹۲۰ میلیون ریال از اموال چپاول شده را باید بازگردانده باشد. اگر این آزمندی و بی آزرمی و خیانت نیست، پس چیست؟
رهبر فرهیخته که در واقع حاکم شرع ارشد کشور است با نامشروع اعلام کردن تمامی این قبیل دریافتی ها، حرام خواری آنان را مسجل کرد. آقای میرانزاده رئیس محترم شعبه دادیاری دادسرای دیوان محاسبات به این حرام خواران اعلام کرده است که سریعا اموال ملت را باز گردانند.

حالا با این پرونده سیاه که گند حرص و طمع و بی حیایی برخاسته از آن مشام هر انسان منصفی را می آزارد، آقای نوبخت، این رئیس را ذخیره نظام میخواند، و وی و چهار نفر دیگر را از بزرگان اقتصاد کشور (با پوزش از اقتصاددانان محترم کشور) و از امانتداران بزرگ میشمارد. توجیه چپاول حق بیچارگان، آبرومندان شرمنده اهل و عیال و یتیمان بی سرپرست، . . . از خود چپاول زشت تر است. در حدیث نبوی آمده است : من رضی بفعل قوم فهو منهم- هرکس به کار دسته ای راضی باشد، خود نیز از آنان است. این خائنین را امانتدار خواندن استهزای امانتداری است. آقای رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت اگر در قبال این موضعگیری سخنگوی دولت به سکوت خود ادامه دهند در معصیت هجمه به ارزشهای انقلاب اسلامی شریک وهمبازند. ارادت ورزی آقای نوبخت نسبت به این آرمندان بی آزرم مرا به یاد این بیت می اندازد:

از دستبوس میل به پابوس کرده ای
خاکم به سر ترقی معکوس کرده ای

مطلب را با این کلام گهربار امیر مؤمنان علی اسوه عدالت به پایان میبرم که علت فقیر شدن مردم را تبیین میکند : « انَّما یُعْوِزُ اَهْلُها اِشْرافِ اَنْفُسِ الْوُلاةِ عَلَى الْجَمْعِ، وَ سُوءِ ظَنِّهِمْ بِالْبَقاءِ، وَ قِلَّةِ انْتِفاعِهِـمْ بِالْعِبَـرِ

فقر و ندارى مردم ناشى از میل مسئولان به زراندوزى، و بدگمانی نسبت به باقی ماندن در قدرت (احساس میکنند صدارتشان چندان دوام ندارد)، و کم بهره گیرى آنان از عبرتها و پندهاست»
 
کلمات کلیدی : نوبخت+صفدر حسینی+ذخیره نظام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۰۵:۳۹
دولت راستگویان!!!!!!!!!1 (3869088) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۴۲:۲۶
در حالی که مردم منتظر برخورد قضائی با غارتگران هستند سخنگوی دولت تدبیر و امید، گفت که صفدرحسینی رئيس حرام‌خوار، صندوق توسعه ملی سابق ذخیره نظام و امانتدار بزرگ کشور است! یعنی کسی که سال گذشته 700 میلیون حقوق و 300 میلیون وام 4 درصد گرفته مستحق پاداش بیشتر است؟! دفاع سخنگوی دولت از چنین حرام‌خوارانی مؤید این است که در این دولت هیچ اراده‌ای برای برخورد با غارتگران بیت‌المال وجود ندارد. (3869189) (alef-11)
 
ملت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۲۳:۲۰
صفدر ذخیره مالی اعتدال بود نه ذخیره نظام! (3869594) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۶:۴۰:۳۴
اگه قانون درست تو مملکت ما اجرا شه مطمئن باشید هیچ فسادی جرات عرض اندام نداره چه برسه که سیستماتیک و نهادینه شود فقط قانون باید درست اجرا بشود و مجری قانون قاطع عمل کند . (3870121) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۲۰:۱۴:۲۳
آقای روحانی ؛ داره دیر میشه ها !!!!!!!

آقای لاریجانی ؛ دارید چکار میکنید ؟؟ بدنبال تبصره و تدبیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟ (3870499) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۰۹:۰۵
موافقم - (3870158) (alef-11)
 
احمد
United States
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۲۱:۵۳:۲۶
نوبخت دیگه شورشو در اورده از مشاعی هم زد انورتر (3873012) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۴۳:۴۳
آقای نوبخت رسم رفاقت با صفدر حسینی را به جا آورد و وی را از ذخائر نظام تلقی کرد! به ایشان عرض می‌کنم از کی مدیر نجومی، حرام‌خوار و غارت‌کننده ماهانه 57 میلیون ذخائر نظام است؟ (3869191) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۳۳:۴۹
درست گفته خب
همه پولهای نظام پیش اون ذخیره شده (3869445) (alef-11)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۲۰:۰۶:۱۰
آقای نوبخت با این سخنش , خود را از لیست معتمدین خارج کرد. مردم بهترین داور در این زمینه خواهند بود. (3870483) (alef-11)
 
عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ۰۲:۰۴:۳۲
جوابت قشنگ بود آفرین (3873368) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۴۴:۱۱
سخنگوی دولت باید در پیشگاه ملت به خاطر تمجید از یک غارتگر بیت‌المال دهان خود را آب بکشد. (3869194) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۹ ۰۹:۳۹:۵۰
و خود نیز به ذخایر بپیوندد. (3875653) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۲۷:۳۵
آقاي دكتر دلسوز - متاسفانه كانون اصلي حمايت از اينگونه افراد ،شخص معاون .....! لطفا بعنوان مسوول شبكه ديده بان شفافيت و به مثابه يك تكليف شرعي و ميهني،ايشان را امربمعروف نمائيد! (3869280) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۰۶:۲۴
... چرا این موضوعات را جناحی می بینید . فساد مالی ( یا گاها" اخلاقی ) منحصر به هیچ جناحی از راست یا چپ نیست . در هر دو جناح انسانهای شریف و فاسد وجود دارند . باید با مفسدینشان برخورد و از خوبانشان تقدیر کرد . (3869815) (alef-11)
 
فراز مغان
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۳۸:۱۷
یعنی کاری که صفدر حسینی کرد و دفاعی که نوبخت از ایشان نمودند را باید چه طوری ببینیم و تفسیر کنیم تا به نظر شما سیاسی قلمداد نشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون (3869874) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۰۰:۲۰
بیت المال سیاسی نیست اتفاقا اجتماعی و اقتصادی است حق الناس است سیاسی دیگه کدومه (3870150) (alef-11)
 
سعید راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۲۲:۵۷
استدلال جناب توکلی بسیار متقن و محکم است و مستند به احادیث و حکم عقل، زیرا :
اولا صفدر حسینی و سایر نجومی ها متهم نیستند ، بلکه مجرم اند و جرمشان حرام خواری، غصب منصب ها به دلیل بی لیاقتی، خیانت در امانت، و تهاجم و خیانت به ارزشهاست و این جرائم نه توسط یک قاضی معمولی بلکه توسط اولین و عالیترین قاضی فقیه و ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری صادر شده و وظیفه قوه قضائیه تعیین و اجرای مجازات است.
ثانیا بنابر حدیثی که جناب توکلی نقل کردند، چون اعمال صفدر حسینی خیانت قطعی است تجلیل از صفدر حسینی رضایت به خیانت اوست و کسانی که به این خیانت راضی بودند نیز خائن هستند یعنی بدون تعارف تجلیل نوبخت از صفدر که گواه بر رضایت او نسبت به عملکرد صفدر است نیز رفتار و عملی خائنانه است
ثالثا جناب آقای روحانی ، نسبت به تجلیل نوبخت از خائنان که خیانت محسوب می شود، مؤید این تجلیل نوبخت از صفدر حسینی باشد تایید عمل نوبخت نیز خیانت است، و اگر سکوت کند و نوبخت در پست سخگوی دولت یا پست های دیگر باقی بماند، حمایت از خائن است و بازم طبق همان حدیث این هم بدون تعارف خیانت است.
رابعا، بنابراین نتیجه این میشود که جناب آقای روحانی برای مصون ماندن از عنوان خیانت، راهی جز عزل و برکنار کردن نوبخت از همه پست ها ندارد. (3869841) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۰۲:۱۷:۳۸
ایولا
کل خصوصیات قوه قضاییه رو ی جا دارید
حکمم معلوم کردید (3871023) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۶:۴۳:۵۵
و درستكاران !!! (3870127) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۱۱:۳۲
همه حرفهای آقای توکلی بسیار متین و قابل قبول. دست ایشون بابت این پیگیری مجدانه درد نکنه.

اما یه سوال:
آقای توکلی ! شما از چه زمانی متوجه چنین تخلفاتی شده اید و چرا تا حالا سکوت کرده بودید؟
اگر جواب قانع کننده ای نداشته باشید ، کل ارادتی که به شما دارم تبدیل به ریز گرد خواهد شد؛ همشهری! (3869103) (alef-11)
 
احمد توکلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۱۲:۴۸
به نام خدا
سلام بر دوست عزیز سئوال کننده
من در روزهای آخر فروردین 1395 از منبع موثقی شنیدم که آقای صفدرحسینی ماهانه 35 میلیون تومان دریافتی دارد(بعد معلوم شد که راوی از برخی دریافت هایش بی خبر بود). یکی دو روز بعد در مجلس، حین بررسی بودجه سال 95، به آقای سید قاسم حسینی معاون امور مجلس صندوق گفتم دکتر صفدرحسینی ماهانه 35 میلیون دریافتی دارد به بگو دست بردارد از این کار وگرنه من برخورد میکنم. ظهر که به دفترم رفتم آقای صفدر حسینی زنگ زد و اظهار تمایل کرد که برای توضیحاتی در باره صندوق به دیدنم بیاید. عصر همان روز ساعت 18 به دفترم آمد. بعد از توضیحات صندوقی، رفت سر اصل مطلب و گفت من نه سهام دارم نه کارخانه دارم و با همین دریافتی ها سر میکنم! از او پرسیدم مگر شما چه جوری زندگی میکنید که با 15 میلیون حقوق نمیتوانید اموراتتان را بگذرانید که برای خودت ماهانه 175 ساعت اضافه کار مینویسی؟ ساعت کار ماهانه 176 ساعت است تو واقعا دو شیفت کار میکنی؟ خلاصه بعد از گفتگو گفت چون تو را خیرخواه خودم میدانم قول میدهم از این ماه 7 میلیون را کم کنم! چون قانع نبودم در تاریخ 8 اردیبهشت موضوع را در کانال خودم نوشتم و به امید آن که تأثیر در تغییر رفتار او پیدا شود نامش را نگفتم. بعد از انتشار مطلب از دفتر آقای جهانگیری معاون اول محترم زنگ زدند و اسم مدیر 35 میلیونی را پرسیدند من هم مشروح ماجرا را گفتم. پس از آن بود که در 18 اردیبهشت شیر پاک خورده ای فیش حقوقی بیمه مرکزی را منتشر کرد.
لازم است یادآوری کنم که در تاریخ 93/12/27 همراه با 5 اقتصاددان دیگر مجلس طی نامه ای به آقای رئیس جمهور نسبت به تغییر تعرفه ها برای افزایش دریافتی برخی از پزشکان متخصص اعتراض کردیم.
لینک؛ http://alef.ir/vdce7e8wejh8pzi.b9bj.html?264104

این اعتراض در نامه شش امضایی دیگری(اینجا)
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940312000960

در تاریخ 94/03/13 تکرار شد. در این دو نامه آورده بودیم:" این تبعیض ناروا و اقدام ناعادلانه تبعات جبران ناپذیری دارد که یکی از مهمترین آن¬ها تاثیری است که این افزایش ناروا بر انتظارات بقیه کارکنان حاکمیت میگذارد." یکی دو بار هم به دریافتی های بالا در بانک مرکزی و بانکهای دیگر در مصاحبه ها اعتراض کردم. اما نکته مهم آن است که به لطف خدا این بار رسیدگی به این دریافتی های نامشروع مطالبه عمومی شده است که بنده آن را فرصتی طلایی برای پالایش دیوانسالاری فربه و ناکارا و فساد زده و فسادانگیز از مدیران آزمند و بی آزرم میدانم و به دلیل پشتیبانی عمومی امیدوارانه دست از پیگیری نمیکشم انشاءالله. (3869248) (alef-1)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۲۹:۰۸
پاسخ جناب توکلی قانع کنندست...
امیدوارم در سایر موضوعات مثل آزادی بیان نیز پاسخ به مطالبات عمومی داده شود... (3869287) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۳:۲۱:۰۱
شبه دولتی ها چی؟ (3869730) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۳۳:۰۰
آقای توکلی یک سوال از شمادارم حقوق ایشون به هر حال تو سیستم حسابرسی ثبت میشد با درامدهای زیرمیزی مدیران که جایی ثبت نمیشه چه کنیم.به خدا قسم این حرامخوران سالانه بعضا بالا 500میلیون رشوه میگیرند .از مدیر اداره استانداردی که درخواست مسافرت تفریحی به خارج از کشور همراه خانواده میکنه تا مدیرکل وزارتخونه ای که جهت صدور مجوز به شما حساب ارزی تو بانک چین رو میده .سری به شهرداریها زدین؟این موارد رو با چشم خودم دیدم یا از منابع موثق شنیدم.
دلم خیلی سوخت وقتی مامور اداره برق خودش پیشنهاد داد برای مصرف برق کولر گازی برات برق از پشت کنتور میگیرم اگر به حال بد ما ساعتها زار بزنیم بازکمه برادر دلسوز من.
فساد مثل موریانه اطراف ما رخنه کرده نگذاریم این موریانه ریشه رو خشک بکنه.
ارادتمند شما و فرزند کوچک شما. (3869299) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۳:۵۹:۱۸
درود به شرفت (3869796) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۵:۰۵:۲۰
حقیقتی تلخ در ادارات ما (3869925) (alef-11)
 
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۰۸:۴۷
جناب آقای توکلی عزیز

با سلام و عرض ارادت

این همه صداقت، سرسختی و راستگویی شما را می ستایم. بی شک شما یکی از عوامل افشای حقوق های نجومی هستید و نامتان در تاریخ ایران اسلامی ماندگار خواهد بود.

اما یک خواهش.
اینکه فردا روزی نفرمایید که از کارانه های دهها و صدها میلیونی پزشکان خبر نداشتید. این پول ها از محل مالیات بر ارزش افزوده، جیب بیماران و هدفمندی یارانه ها پرداخت می شود و خودتان حتما استحضار دارید که با در نظر گرفتن سختی کار و تحصیلات و ... هر جوری حساب کنید نباید این همه پول به یک پزشک داده شود. مگر بقیه کارکنان دولت بیکارند و فقط پزشکان کار می کنند و بقیه صاحب عقل و اندیشه نیستند و تنها پزشکان نخبه هستند؟ چرا باید برای انجام کاری که وظیفه هر مستخدم دولت در ساعت اداری است هم حقوق و هم کارانه پرداخت شود؟

لطفا برای رضای خدا و بخاطر وجدان پاکی که دارید این موضوع را پیگیری فرمایید. جناب آقای دکتر پزشکیان نیز از مخالفین سرسخت این طرح هستند و آن را ظلم به مردم ایران می دانند.

ارادتمند - کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی ایران (3869561) (alef-11)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۳:۱۹:۱۳
خواهش همه اینست به پیگیریتان ادامه دهید تمام دلسوزان مملکت و کشور پشتیبان شمایند. انشاالله خداوند و امام زمان پشتیبان شما باشند. با این همه اهمال کاری و بی توجهی و عدم عکس العمل از طرف جناب رئیس جمهور یاد بنی صدر در ذهن انسان تداعی میشود!!!!!!! (3869725) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۹:۲۷:۰۲
جناب توکلی ضمن تشکر از پیگیرهای شما درباره حقوق های نجومی میخواستم تقاضا کنم لطفا پیگیر بودجه های میلیاردی دهها موسسه به ظاهر فرهنگی هم باشید. نهادهایی که با انتخاب اسمهای مذهبی و ارزشی برای خود حصاری امن و غیر قابل نفوذ ایجاد میکنند و هر سال صدها برابر حقوق های نجومی بودجه دریافت میکنند و هیچ کار ملموسی هم انجام نمیدهند. لیست این نهادها و مبالغ بودجه هایشان در وبسایت عصر ایران موجود است. با تشکر. (3870433) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۹ ۱۲:۵۷:۲۲
برادر بزرگوار
جناب آقای توکلی

امیدوارم پیگیری های جنابعالی منجر به نتایج مطلوبی گردیده تا گوشه ایی از غم محرومان کشور کاسته شود.برادر عزیز فقط به عنوان یک پیشنهاد عرض می کنم که در این زمینه صرفا به دنبال معلول ها نباشیم بلکه دلایل این اتفاق را نیز مورد توجه قرادهیم.همانطور که فرمودید این اتفاق عمدتا در شرکتهای دولتی ؛بانکها و بیمه ها صورت گرفته و می گیرد.مستحضرید که تعین حقوق و مزایای هیات مدیره و مدیران عامل شرکتها از اختیارات مجمع عمومی آنها می باشد.لذا قبل از اینکه هر دستگاه نظارتی بخواهد به این موضوع ورود کند باید دید که مجمع عمومی آنها چه اقدامی در مورد وظایف خود انجام داده اند.در وزارت امور اقتصادی و دارایی معاونتی تحت عنوان(معاون امور بانکها؛بیمه ها و شرکتهای دولتی) وجود دارد که به نمایندگی از وزیر اقتصاد ریاست مجمع عمومی بانکها و بیمه ها و عضو مجمع تمام شرکتهای دولتی می باشد.در خصوص این موضوع این معاونت یا به وظیفه خود عمل نکرده و یا مهر تاییدی بر این نوع پرداختها زده است که البته با توجه به اطلاعاتی که از این معاونت موجود است تمام حقوق و مزایای هیات مدیره ها و مدیران عامل شرکتها؛بانکها و بیمه ها به تایید این معاونت رسیده است.بنا براین بهترین محل برای کسب اطلاعات بیشتر از تمامی این پرداختها و تعیین علل آن ؛این معاونت می باشد که متاسفانه از زمانی که این موضوع علنی شده است هیچ فردی به این مهم اشاره ایی نکرده است.
موفق باشید (3875994) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۱۵:۴۳
این انگ که «در دولت قبل همه خاموش بودند ولی در دولت فعلی صداها درآمده» به هرکس بچسبد، به آقای توکلی نمیچسبد. (3869579) (alef-11)
 
ه.ط
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۸:۳۶:۴۱
درسته با حسین آقا موافقم چنین برچسبی به توکلی نمی چسبه ....چه زود خیلی ها یادشان رفت که اون ماجرای 3000 میلیاردی خاوری کی رو کرد و پیگیر شده یا اصلا اگه دکتر توکلی بی صدا و خاموش بود به همین دلیل سال 91 الف 8 ماه فیلتر شده و یا این محکومیتی که اخیرا براش صادر کردند همه بخاطر سکوتش بود ؟؟؟؟ اتفاقا از شاکی ها ی دکتر توکلی خود دکتر احمدی نژاد و خواهر محترمشان بودند برید ی جستجو تو اینترنت بکنید همه ش را می بینید پیگیر مسئله فساد اقتصادی رحیمی معاون اول کی بود جز توکلی و چند تا نماینده دیگه ی کم انصاف داشته باشیم و حافظه مون را تقویت کنیم بعد زبان مبارک را بچرخانیم (3870313) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۱۵:۱۱
جناب توکلی همه می دانند این فقط در دولت ودستگاههای وابسطه به آن نیست که رفتارهای غیر فانونی و حیف ومیلهای مالی وحقوقهای ناحق صورت می گیرد جنابعالی ... لطفا فساد وحیف ومیلهای مالی دیگر دستگاهها وارگانها و هز سازمان وتشکل غیر دولتی را هم افشا کنید ! در غیر این صورت ... که مردم از کانالهای دیگر از این فسادها بی خبر باشند وبه بیان دیگر نپرداختن به آنها وجود فسادشان را نفی نمی کند وتنها باعث بی اعتباری ... می شود ! (3869107) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۰۵:۳۰
آقای توکلی برای افشاء تخلفاتی از این دست همت کردند بقیه هم در مورد دیگران در سایر بخشها و سازمانها اقدام کنند (3869225) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۵۶:۵۹
احسنت (3869523) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۱۵:۳۴
اقای توکلی دمت گرم
این هم از تحولات برجام است برجام رفاه اورد ( البته برای پولداران) (3869108) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۱۸:۴۴
آقای روحانی 400 میلیون دلار از امریکا گرفت یک کلمه نگفت که این پول را گرفتیم و انوقت صفدر حسینی باید بازخواست شود ؟ (3869117) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۵۶:۱۷
واقعا عجب بی منطقی هستی شما !!! روحانی پول را گرفت ؟ خجالت بکش !لابد می خواستی پول را بیاورند در خانه جنابعالی وبه شما تحویل بدهند ! (3869211) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۱۷:۵۷
نخیر جانم . در خانه ما چرا بیاورند ! ببرند در خانه اقای صفدر خان حسینی و جناب سرخه ای . (3869404) (alef-11)
 
Belgium
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۴۸:۴۸
خیر ولی آیا مردم نباید بدانند پولی که مال کشور خودمان بوده و بابت پس گرفتنش چه خون دلها که خورده نشده، کجا مصرف می شود؟ (3869498) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۶:۲۲:۲۷
خرج چاله چوله های این مملکت می شود یعنی شما نمی دانید هزینه هر روز اداره این مملکت چه رقم سرسام آوری است ؟ فکر کرده اید برای یک کشور 400 ملیون دلار خیلی پول است ؟! (3870079) (alef-11)
 
مشکین نقاب
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۸:۱۳:۴۳
منظورتون از چاله چوله همون جیب بعضی از مدیراست؟
آیا شما نبودید که باز پس گیری 400 میلیون دلار رو فتح الفتوح می نامیدید و میگفتید از امتیازات برجامه؟!
حالا میگید 400 میلیون دلار پوله؟! (3870267) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۵:۴۶:۱۹
یک حساب سر انگشتی از هزینه یک ماه فقط یارانه بکنی متوجه می شوی کجا خرج می شود ! (3872342) (alef-11)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۳:۲۱:۰۱
شما ظاهرا از اون دریافتی بگیرهای چند ده میلیونی هستی (3869731) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۲۱:۳۹:۴۶
تا حالا گلایه میکردید که چرا برجام پول های مملکت رو بر نگردود حالا ناراحتید که چرا پولهایی رو که برگردوندند به شما ندادند؟ (3870662) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۱:۱۱
احتمالا آقای نوبخت خود نیز از امانت داران و ذخایر انقلاب هستند (3869132) (alef-11)
 
مازندرانی
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۵۲:۲۴
آقای نوبخت از کی تا حالا شما ذخیره های نظام را تشخیص میدهید؟حتما اون آمار رنگی که رییس جمهور چند شب پیش از افزایش صادرات وکاهش واردات تو تلویزیون نشان میداد نیز از شاهکارهای دولت است ؟ دوستی دارم که ترخیص کار بندر شهید رجائی است .میگفت چیزی که صادر میکنیم خاک -پسته -مقداری صنایع پتروشیمی -وبرخی اقلام بدرد نخور واخیرا افزایش صادرات نفت باعث شده رییس جمهور نمودار آمارشون متناسب با خواست خودشان باشد.این دوست عزیز عکسهایی از واردات نشون میداد که باور کردنی نیست .
(بیل -گوش پاک کن -پودر نارگیل -کاغذ دیواری -تسبیح و........
آقای توکلی شما را به خدا وگذار میکنیم اگر مفسدین را معرفی وفساد را اعلام نکنید .هنوز پیکر شهدای ما که برای این نظام شهید شده اند در جبهه های غرب وجنوب به کشورمان برنگشته .هنوز هرروز خانواده هایی داغدار میسن اونوقت چپاولگران دارند فساد میکنند. (3869337) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۱:۲۲
چرا در مورد حوادث واتفاقاتی که اخیرا در ارتباط با پرونده بابک زنجانی افتاده حرفی نمی زنید؟! ... هشیار باشید!!
با چند فیش حقوقی چند ملیاردی که قطعا باید با آنها هم برخورد شود پرونده فساد چند هزار ملیاردی بسته نشود وبابک زنجانی از قفس نپرد !! (3869133) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۲:۵۶
بزرگترین اشتباه نوبخت و دولت رو حانی حمایت از صفدر حسینی بود (3869135) (alef-11)
 
Belgium
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۴۹:۱۴
خیر اشتباه بزرگتر هم دارد. (3869499) (alef-11)
 
سعید
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۰۶:۰۳
بزرگترین اشتباه نوبخت و دولت روحانی حمایت از صفدر حسینی نبود . بلکه بزرگترین اشکال اینها اینه که از اشرافیون و مرفهین بی درد هستند. ... (3869554) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۳:۲۷
اقای دکترتوکلی وسایت محترم الف الان ساعت 9:23 روزشنبه 16مردادماه شاخص بورس 442واحد مثبت شد ولی تک تک شاخص سهم ها زاکه جمع جبری می کنه زیر 200واحد میشه چند روزه الکی دارن شاخص سازی می کنند کسی هم جلودارشون نیست لطفا بررسی فرمائید خصوصا رشد شاخص چند روزگذشته ما که بدبخت شدیم لااقل سر بقیه کلاه نذارند می دونم بی ربطه ولی لطفا کاری کنید (3869137) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۴:۱۱
چرا از نوبخت دلیل این تمجید را نمی پرسید ؟ قطعا ایشان از تاثیر منفی سخنشان بر اذهان عمومی !!!! آگاهند پس حتما دلیلی برای آن دارند ! قبل از هر قضاوت از خودش جویا شوید ... (3869139) (alef-11)
 
قل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۳۸:۲۸
دلیل نوبخت هرچی میخواد باشه مهم نیست مهم اینه که طبق مدارک و مستندات که مبرهن آقای توکلی توضیح دادند این اقای صفدر واسه خودش منافع و حقوق تصویب کرده و برداشت کرده حاشیه نرید لطفا (3869176) (alef-11)
 
مجيد.اصفهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۵:۱۹
اينا ذخاير نظامن،اونا كه مثه نوبخت ... چه ميكنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
حيف خون اين همه جوون،مخصوصا مدافعاي حرم... (3869143) (alef-11)
 
Earnest Rabbani
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۵:۵۹
گزارش بسیار خوبی بود. از آقای توکلی بسیار سپاسگزارم (3869144) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۷:۵۰
چرا حقيقت را از سراج و نوبخت سوال نميكنيد؟ در ضمن سراج منظورش افزايش حقوق ٦٧ درصدي نبود و منطورش بودجه بوده. ما وفتيم فيلم را ديديم. (3869146) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۷:۵۸
در یک چیز با نوبخت موافقم !!! این که صفدر حسینی هم قادر بود مثل خاوری میلیاردها تومان پول بیت المال را بر دارد واز کشور خارج شود ومثل خاوری که الان فراموش شده ...به فراموشی سپرده شود ! حداقل او امانت دار ملیاردها ملیارد پول ملت در صندوق بود ! (3869147) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۱۷:۳۵
چه لطف بزرگی به ملت ایران کرده که پولها را برنداشته فرار کند !!! (3869401) (alef-11)
 
Belgium
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۵۰:۲۸
سخنگوی دولت نباید در این حد از دانش ارتباطات اطلاع داشته باشد که بداند این سخنانش چه به روز افکار عمومی می آورد؟ (3869504) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۴۹:۵۶
از کجا معلوم که یک ماه دیگر مثل خاوری عمل نمی کرد (3869903) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۳۱:۲۲
دارودسته کارگزاران کمر این انقلاب را شکستند. آنها هم چپ را به ... کشیدند هم راست را تباه کردند. ذخیره و امانتدار خواندن چنین شخصی دقیقا اخلاق حضرات کارگزاران است.ا ین جماعت سرمایه اصلی انقلاب را که روحیه انسانی و معنویات پاک انقلابی آن بود در فاصله سال های ۶۹تا۷۶ به فنا دادند و به جای آن روحیات سرمایه محوری و پول پرستی و افتخار به ثروت و دارایی را جایگزین کردند . با فرهنگی که آنان جا انداختند مثلا آن معنویت و صفایی که باعث می شد اوایل انقلاب شهرنشینها روزهای جمعه برای کمک به روستاییان به روستا ها بروند و در مزارع به آنها کمک کنند حالا دیگر مسخره به نظر بیاید!!!!حالا کار خودشان به جایی رسیده که که در دفتر حزبشان یک نفر به خاطر مشکلات مالی خودش را حلق آویز می کند!!!ظاهرا چاهی که خودشان برای فرهنگ ابن مملکت کندند یکی از خودشان را فرو برده است!!!! (3869156) (alef-11)
 
سخنگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۳۱:۴۷
احسنت، صریح و بی پرده (3869158) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۳۵:۰۸
متاسفم برای خودم که به تغییر رنگ دولتها اعتماد میکنم (3869169) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۰۱:۴۲
یک سوال اساسی اقای توکلی و سایت بزرگوار الف :

لطفا پخش فرمایید تا نظر همه را داشته باشیم

دوره صلاح طلبی را دیدیم

دوره اصولگرایی را دیدیم

دوزه اعتدال را میبینیم

اسم دوره بعد ریاست جمهوری چیست؟ (3869809) (alef-11)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۰۵:۴۳
فعلا دور الله اعلم تا بعد (3870155) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۳۷:۳۲
ارادات ایشان نسبت مستقیم با پول های ....در انتخابات اتی دارد
حال نه اینکه ایشان تنها باشند بسیاری از مسولان فعلی وقبلی نیز در این مسیر اند
اما حالا شرایطی شده که بخشی از تشت رسوایی برملا شده است (3869174) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۴۷:۲۷
نوبخت با دفاع از صفدر حسینی نشان داد دولت هم از پرداختی های نجومی خبر داشته و هم مجوز آن را خودش داده و تازه مبلغ آن را برای مدیران کم می داند ؟!! و اگر نبود پافشاری های آدمهای دلسوزی مانند آقای توکلی این فساد ادامه داشت .این مدیران چرا از سایر مدیران کشور متمایز شده اند؟ مگر چه دانش و بینش و تجربه خاصی جز باند بازی و ایجاد فساد دارند ؟!! (3869202) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۰۹:۴۷:۳۴
دریافت حقوقهای نامتعارف نجومی و رانتخواری از زمان دولت آقای هاشمی(دولت سازندگی) کلید خورد.ایشان به نام توسعه اقتصادی و با اعمال سیاستهای لیبرال سرمایه داری موجب شکاف طبقاتی بین مردم و مسولین و مدیران دولتی شد (3869204) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۰۸:۱۲
وقتی کسی برای ساختن مملکت فی سبیل الله وصلواتی پا پیش نمی ذاره باید با پول قانعش کنی ! (3869560) (alef-11)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۰۵:۰۸
کند همجنس با همجنس پرواز. (3869224) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۰۶:۵۲
خدا بهت خیر دنیا و اخرت بده اقای توکلی که هرچی تو دلمون بودو نمیتونستیم بگیمو گفتین.... (3869229) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۰۹:۲۹
سلام جناب دکتر توکلی
بابت افشاگری و پیگیری شما ممنون واقعا شما از حقوق ما قشر متوسط دفاع کرده و دفاع کنید خدا پشت و پناهتان (3869237) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۴۱:۵۴
جناب توکلی
کاش فساد درهمین حد بود وهمینها (3869476) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۰:۳۳:۵۸
اگر از آقای صفدر حسینی سوال شود شما این دریافتی های نجومی را چطوری

قانونی کردی؟ حتما میگوید از ابلاغیه های آقای نوبخت !!!!حالا تو خودت حدیث

مفصل بخوان ازاین مجمل !!! (3869300) (alef-11)
 
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۱۸:۱۱
خیلی از دریافتی های مدیران در بعضی وزارت خانه ها که ماموریت در ان هست بصورت ارزی است وبا اعزام به ماموریت های مرتب و مستمرکه در فیش نشان داده نمی شودتامین میشود. (3869405) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۴۵:۰۲
مردم تحت ستم فریب ریاکاران و اختلاس گران نجومی را نمیخورند و پیگیر
اجرای عدالتند. (3869485) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۴۷:۲۴
این خائنین را امانتدار خواندن استهزای امانتداری است. (3869494) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۵۳:۰۴
منظورش ین بوده پولارو می گرفته ذخیره می کرده پس میشه ذخیره نظام :)))چون تو ایران زندگی میکنه در کل پولاش تو ایرانه. (3869513) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۵۸:۰۷
من دیگه حرفی ندارم!!! (3869526) (alef-11)
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۵۸:۴۸
به مدیران و مسولان دولتی لطفا از القاب و نشانها به جا استفاده کنید تا بار معانی کلمات لوس و بی مایه و استفاده مجدد از ان باعث خنده و مزحکه مردم نشود بعد از این نه میتوان از کلمه ذخایر نظام استفاده کرد و نه جمله هر جا سخن از اعتماد از نام...میدرخشد. (3869529) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۰۰:۱۰
احسنت.مرگ بر مدیران دزد بیت المال (3869535) (alef-11)
 
سلامت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۰۰:۴۴
صفدرحسینی ذخیره انقلاب است
هرکس خودروی ایرانی نخرد خائن به اهقلاب است
دو جمله تاریخی دولت آقای روحانی (3869540) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۱۵:۵۰
ظاهرا قوانین موجود دارای حفره های بسیاری برای سو استفاده اگاهان به امور فراهم میکند.نفوذ در قوانین یک کشور و یا سیستم عامل یک گوشی تلفن همراه یکه نتیجه دارد و ان بی اعتمادی است!!! (3869580) (alef-11)
 
هوتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۲۲:۴۸
من کار دولتی می خام!! (3869592) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۳:۰۱:۵۵
این حرف نوبخت یعنی شریک جرم نشان دادن خود و مسولان بالاتر از ایشان. حرف عده ای ....باعث کتمان حقیقت و حلال شدن بیت المال برای مفسدان نمی شود. با این حرفها دارند .... . (3869689) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۳:۵۲:۲۴
فکر کنم منظور آقای نوبخت، این بوده که حساب بانکی آقای صفدر حسینی از ذخایر نظام هست. (3869786) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۰۱:۳۵
آقای توکلی به طرح تحول سلامت هم برسید که شده طرح تحول درآمد پزشکان. واقعا چه جایگاهی دارد که اینقدر شکاف درآمد پزشکان با بقیه اقشار باشد اگر قرار است یک پزشک در ایران درآمدش حداقل به اندازه پزشکان امریکا و اروپا باشد چرا بقیه اقشار نباشند ؟ (3869806) (alef-11)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۲۵:۰۶
جناب آقاي توكلي با اين افشا گري هايت نمك به زخم ما نپاش بگذار ما در عالم بيخبري بمونيم ما كه دستمون كاري برنمياد ديروز پسرم تو آزمون يكي از شركتها در زرند تعريف ميكرد آدم شرم داره بگه اين مسئولين سر سوزن احسا س مسئوليت و يا خدا ترسي باشند بيش از 200هزار تومن هزينه كرديم با حقوق بازنشستگي ام از شمال به زرند فرستادم آخرش هم فرماليته بيش نيست بعد انتظار داريم ارگان هاي بي دين بين الملل با ماعادلانه رفتار كنند با فساد گسترده موجود حضرتعالي فرمودين فرصت خوبي است با اصلاح اين مفاسد فقط وفقط ذوالفقار حريف است وبس (3869847) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۲۸:۵۱
آقاي توكلي خسته نباشيد. (3869852) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۲۹:۱۹
مجلس به امثال آقای توکلی که پیوند اخوت با کسی نبندد و صلاح کشور و مردم را در نظر بگیرد نیاز دارد (3869854) (alef-11)
 
اسداله پیشدار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۴۲:۵۹
جناب اقای نوبخت .سرمایه و ذخایر انقلا ب اینها هستند که بعد از این همه.مشقت حتی حاضر نشدند صورت خود را جراحی کنند . وهنوز کرایه نشین هستند کجا بودن این اقایان که امروز مدعی هستند .حتما انروز هم اگر رنگ جبهه را دیده باشند هما نند حاجی گرینوف در فیلم اقای ده نمکی ....... (3869883) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۴:۵۶:۱۶
اخه انصاف هم خوب چیزی هست حتی 10برابر حقوق ما کارمندا و کارگرها هم برای این اقایان زیاد هست (3869915) (alef-11)
 
اسدیها
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۵:۱۱:۰۸
اقا تشریف بیاید بیارید ببینید سازمان تامین اجتکماعی چه خبر هست کارمند معمولی در یکماه 250 ساعت اضافه کار دریافت داشته ریس یک اداره معولی بالای ده میلوین دریافتی دارد
مدیر کل بالای سی میلیون به خدا با سند میگم
برید نگاه کنید هر مدیر کل را که خودتون دوست دارید حسابرسی کنید (3869936) (alef-11)
 
اکبرپوران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۵:۱۶:۴۰
آقای توکلی،
این پیگیری های شما خیلی ارزش دارند. خواهش می کنم فکری به حال این موسسه های پایاننامه نویس هم بکنید. به خدا دلم خون می شود وقتی می بینم من بیچاره باید سه سال از عمرم را صرف نوشتن رساله کنم و از تمام موقعیتهای شغلی چشم بپوشم و آن بابایی که اصلا کنکور هم قبول نشده و در پردیس همین دانشگاه فقط ثبتنام کرده خیلی راحت رساله ی دکترایش را بخرد و مستیقم برود سر پستی که از قبل برایش در نظر گرفته اند.
سالها تنها امید خانواده های فقیر این بود که بچه شان برود دانشگاه و... الان حتی علم را هم پولدارها می خرند....ما بهدچه دلخوش باشیم؟؟ (3869945) (alef-11)
 
ایرانی ترک آذربایجانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۶:۱۲:۳۳
خدا قوت دکتر توکلی عزیز ، بی صبرانه منتظر انتشار پیگیریهای شما هستیم ، بخدا قسم اگر بصیرت رهبری نبود ، امثال خاوریها هم ذخیره انقلاب معرفی میشدند!؟ (3870064) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۶:۱۳:۵۸
فقط میتوانم بگویم روحانی واقعا متاسفم. توکلی دمت گرم (3870065) (alef-11)
 
مریم
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۱۶:۳۶
اقتصاد باید شفاف سازی بشود و بهترین راه آن مطبوعات و پیگیر شدن بی وقفه موارد عیان شده است و این حق ملت است (3870165) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۱۸:۳۹
اگه دستگاههای نظارتی کارشون را خوب انجام میدادند و رودربایستی با کسی نداشتند اصلا این مقوله پیش نمی آمد (3870170) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۳۸:۳۲
تو را خدا ثروت مملکت را برای جوونا هزینه کنید نه برای حق اضافه کاری و جلسه و صد تا عنوان دیگه (3870210) (alef-11)
 
م.و
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۴۵:۳۵
اگه نا امید نباشیم و هر کسی از خودش و دوربری هاش مبارزه علیه فساد را شروع کنه کم کم می بینیم که ریشه های فساد حتی اگه سیستماتیک شده باشه خشک می شه . (3870224) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۴۶:۴۴
مقاله معقولی بود ممنون (3870225) (alef-11)
 
نبی
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۷:۵۸:۴۵
خدا قوت به تمام کسانی که حواسشان به حق و حقوق مردم هست و ناراستی ها را عیان می کنند (3870244) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۸:۲۲:۲۶
فيش هاى نجومى را اولين بار كيهان افشاء كرد ! (3870282) (alef-11)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۸:۵۱:۳۷
آقای توکلی ! حیف که شما رفتید و جای شما امثال دختر همین صفدر حسینی گرفتند. (3870351) (alef-11)
 
انسان
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۹:۵۵:۰۷
حیف اونهمه جوون رشید پاکدامن که از جان خود گذشتند تا نهال انقلاب ریشه بدواند و تنومند گردد اما گردن یه عده ای کلفت شد و عده ای نااهل نامحرم شده اند ذخیره نظام که عجیب ریشه دوانده اند و تیشه به ریشه انقلاب میزنند. آبروی اسلام را نشانه گرفته اند و وجدانشان خاموش و انصاف در منش آنها جایی ندارد
خدایا به داد قشر ضعیف و مظلوم برس که حتی توان دفاع کلامی از خویش را ندارند... .
ای که دستت می رسد کاری بکن!
هشیار باشید الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم!
اقای نوبخت! شما و همفکرانتان را به خدا واگذار میکنیم (3870471) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۲۰:۴۲:۳۸
جناب آقای توکلی اگر زیاد حرس بخورید مقل ما زخم معده میگیرید وسایتتان مصادره میشود ااین رشته سر دراز دارد (3870531) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۲۱:۲۶:۴۱
بااينحساب،صندوق توسعه ملي نبوده،بلكه توسعه ميلي بوده كه البته هنوزهم هست!!!!!!!! (3870635) (alef-11)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۲۳:۰۹:۵۰
در حدیث نبوی ,, هر کس به کار دسته ای راضی باشد , خود نیز از انان است ,, حجت بر همه مسلمانان و یکتا پرستان تمام شده است و دیگر نیازی به هیچ اظهار نظری نیست . (3870788) (alef-11)
 
سید رضا موسوی راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۰۷:۴۹:۵۸
احسنت آقای توکلی به شجاعت شما
توجیه چپاول حق بیچارگان، آبرومندان شرمنده اهل و عیال و یتیمان بی سرپرست از خود چپاول زشت تر است. (3871121) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۴:۴۵:۱۰
با تشکر از دکتر توکلی عزیز که بابت پیگیری مستمر پرونده حرام خواران صندوق توسعه ملی، لازم می دونم دو نکته دیگر در تکمیل فرمایشات ایشان عرض کنم.
1- صفدر حسینی بر اساس مدارک موجود به این حقوق هم راضی نبوده و درخواست افزایش 60 درصدی در حقوق خود و اعضای هیات عامل صندوق را نموده بود که به دلیل مخالفت سازمان بازرسی موافق به تصویب آن در هیات امنای صندوق نمی شود. ظاهرا آقای نوبخت هم موفق این افزایش بوده است.
2- کاش آقای نوبخت فقط سخنگوی دولت بود اما او رئیس مهم ترین نهاد دولت یعنی سازمان برنامه و بودجه است. از یک طرف به طروق مختلف در قانون برنامه ششم می خواهد قدرت خرید و درآمد بازنشستگان محروم و از پا افتاده را با تعیین متوسط حقوق 5 سال آخر به جای دو سال آخر برای تعیین مبنای حقوق بازنشستگی کاهش دهد از طرف دیگر از دوستانش اینگونه حمایت می کند.
3- اگر روحانی می خواهد شانسی برای چهار سال دوم ریاست جمهوری داشته باشد باید امثال فریدونها و نوبختها را از جمع خود خارج کند. (3872202) (alef-11)
 
رضا
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۷:۲۷:۴۹
اقا ي نوبخت خودش اقرار كرد كه به ايشون ارادت دارند. اين يعني اظهار نظر من به كل مخدوش ميباشد و شما خيلي به ان بها ندهيد. (3872558) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۸:۵۵:۳۵
بایک گل بهار نمی شود بخدا قسم فساد چنان مملکت را فرا گرفته که قابل اصلاح نیست بلکه با یک بلیه آسمانی مثل طوفان نوح (3872729) (alef-11)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۹:۳۱:۲۰
خیلی جالبه واسه ریاست یه ارگان یا وزارت خونه ویا...یه نفر رو تعین میکنند و میگن این از ذخایر نظام و انقلاب و حافظ بیت الماله

بعد یه مدت میبینی همون شخص حقوق چنصد میلیونی و مزایای چندصد میلیاردی میگیره.
میگم حالا نمیشه بجای استفاده از ذخایر انقلاب از ذخایر جوانان با تجربه استفاده کرد؟ (3872788) (alef-11)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ۱۴:۵۸:۵۱
دوستان عزیز از اینکه همه از تبعیض ها و فساد های گسترده شاکی هستند قابل تامل است وباید ریشه یابی شود که آن آرمان های اخلاقی وانسانی چرا به این جا ها رسیده. در عین حال باید توجه داشته باشیم که این حساسیت ها نباید متمرکز در موارد کوچکتر شود وموارد بزرگتر نظیر هدر رفتن 700 میلیارد دلار در زمان دولت نهم ودهم واختلاس های آنچنانی و سوء استفاده هائی که در گذشته در تامین اجتماعی اتفاق افتاده ،پرده پوشی شود. اگر قرار است به فساد ها رسیدگی شود باید در هر سطحی که باشد اقدام شود . ولی چنین نیست... (3874306) (alef-11)
 
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۹ ۱۴:۲۴:۲۳
آقای توکلی
خدا رحت کند مادرت راورحمت به آن شیر پاکی که این مادر به تو دارد،مطمئن باش انشاءا..این عزمی که افرادی مثل شمادر برخورد با متجاوزین به بیت المال دارید.برایتا توشه آخرت و برای امت اسلامی انشاء ا..مقدمات نجات از بلیه خانمان سوز مفاسد اقتصادی را در برخواهد داشت و رفتگانتان در عالم باقی نیزاز نعمات اولاد صالح برخوردار خواهند شد التماس دعا (3876231) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.