توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466786
توضیح مدیر اداری باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاق جشن قهرمانی
بخش ورزشی الف،9اردیبهشت96
مدیر اداری باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقاتی که هنگام برگزاری جشن قهرمانی این تیم رخ داد توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، حسین علیپور گفت: برنامه این بود که بعد از تحویل گرفته شدن جام توسط کاپیتان تیم در ادامه مراسم، برنامه‌ای با حضور هانی را تدارک ببینیم و بازیکنان هم برای این مساله آماده شده بودند اما سوء تفاهمی که پیش آمد، باعث شد پدر بزرگ و عموی هانی، او را با خود ببرند و متاسفانه نشد این اتفاق روی بدهد که ناراحتی خود ما را هم در پی خود داشت.

حسین علیپور در ادامه  افزود: اتفاقی که روی داد باعث ناراحتی خود ما شده و مسائل آن طور که بعضی عنوان کرده اند، نبوده است. از زمانی که آن اتفاق ناگوار برای کاپیتان تیم مان روی داد و خدا بیامرز هادی نوروزی درگذشت، با توجه به وظیفه‌ای که آقای طاهری بر عهده بنده گذاشته بودند و به خاطر احساس شخصی که نسبت به این موضوع داشتم، از همان روز اول در ارتباط با خانواده زنده یاد هادی نوروزی پیگیر امور مختلف بودم و مشغله‌های دیگر باعث نشد از این مساله غفلتی صورت بگیرد. در این یک سال و اندی هر جایی لازم بود از هیچ کاری که در توان ما بود، دریغ نکرده‌ام و آقای طاهری هم در مراحل مختلف تاکید می‌کردند این پیگیری‌ها انجام شود.

قرار بود بازیکنان جام را به هانی بدهند
مدیر اداری باشگاه با توجه به توضیحات پدر هادی نوروزی درباره تماس‌های وی برای حضور هانی در جشن قهرمانی ادامه داد: کاملا درست است و این به خودی خود نشان می‌دهد که ما دنبال چنین برنامه‌ای بودیم وگرنه دلیلی نداشت پیگیرانه این موضوع را دنبال کنیم. ما گفتیم که می‌خواهیم هانی نوروزی در جشن قهرمانی باشد. وقتی به تهران آمدند، هماهنگ کردیم، هانی همراه پدر بزرگ، عمویش و دیگر همراهان به CIP بروند که بابت این مساله هم از مسوولان ورزشگاه تشکر می‌کنیم. بهترین جایگاه را در نظر گرفتیم تا در شأن آنها باشد. قرار بود وقتی تیم جام را گرفت، هانی را ببریم که در ادامه مراسم و حتی دور قهرمانی حضور پیدا کند. قرار بود بازیکنان در یک حرکت نمادین جام را به او بدهند و همراه آنها دور افتخار بزند و تشویق تماشاگران هم که بدیهی بود و حرکت قشنگی می‌شد.

همراهان هانی توقع داشتند او جام را بالا ببرد
مدیر اداری باشگاه پرسپولیس درباره اینکه به نظر می رسد همراهان هانی انتظار داشتند جام را قبل از همه او بالای سر ببرد و به خاطر همین ناراحت شدند، خاطرنشان کرد: ما چنین قراری را مطرح نکرده بودیم. بخش رسمی مراسم با رعایت تشریفات توسط سازمان لیگ برنامه‌ریزی شده بود. ما می‌خواستیم هانی در جشن شرکت کند و همانطور که گفتم بچه‌های تیم نیز هماهنگ کرده بودند که یک برنامه ویژه را برای او و با تشویق هواداران تدارک ببینیم. آقای طاهری هم در هتل در این باره توضیحات کامل را به پدر و برادر هادی خدابیامرز داده بودند و همه شرایط را برایشان مشخص کردند و موارد هماهنگ شده بود تا در جریان باشند. در این ارتباط مساله پنهانی وجود ندارد همه چیز شفاف بود و آقای طاهری هم بعد از مراسم در مصاحبه که موجود است به این مساله اشاره داشتند. برنامه که شروع شد، من قصد داشتم همراه هانی به سمت زمین بروم که عمویش هم بلند شد. از آنها خواستم که در CIP باشند و من مراقب هانی خواهم بود ولی اصرار داشتند که خودشان در کنار هانی باشند. شاید هم به آنها گفته شده بود که این کار را بکنند اما من در جریان نیستم. به هر حال عموی هانی هم همراه ما آمد که ماموران جلوی ما را گرفتند. طبعا چانه زنی هایی داشتیم.

عموهای هانی من را هل دادند
آقای حمیسی رییس حراست فدراسیون فوتبال هم آن جا بودند که به ایشان گفتم این هانی است و می خواهیم او را به کنار زمین ببریم و در ادامه برنامه حاضر باشد که ایشان به من گفتند الان به خود من و آقای بهاروند هم اجازه نداده اند که رد بشویم. کمی زمان برد تا مشکل برطرف شود اما مشکلی برای اجرای برنامه ای در نظر داشتیم هم وجود نداشت. پدر بزرگ هانی هم خودشادن را به کنار زمین رسانده بودند. ما در حال حرکت به سمت زمین بودیم تا هانی را تحویل بچه‌ها و سید جلال بدهم که دیدم پدر بزرگش با ناراحتی آمد و همراه عمویش بچه را برخلاف میل باطنیش از من گرفتند و رفتند.   حتی عموی هانی طوری من را هل داد که من و هانی به زمین افتادیم. هانی می‌خواست و دوست داشت وارد زمین بشود ولی ما نمی‌توانستیم برخلاف میل اولیای او و به زور  کاری انجام بدهیم. به این ترتیب بر خلاف میل خودمان و هوادارانمان نتوانستیم برنامه دادن جام به دست هانی و دور افتخار و قهرمانی تیم همراه با او را اجرا کنیم.

قرار نبود اول هانی جام را بگیرد
علیپور تصریح کرد: باز هم تاکید میکنم از ابتدا بنابر این بود که اول بچه‌ها، جام را بگیرند و بعد برنامه ویژه‌ای با حضور هانی تدارک دیده شود و دلیل نداشت که آنها بخواهند هانی را ببرند. ما هانی را کنار زمین برده بودیم. آنها هم طبعا نمی‌خواستند مراسم خراب شود ولی متاسفانه با وجود توضیحاتی که ارائه شده بود، با سوء تفاهمی که پیش آمد و شاید هم تحریکی که از قبل از سوی افرادی دیگر صورت گرفته بود، این برنامه به هم خورد و در واقع آن بچه به خواسته‌اش نرسید و برای تیم هم حاشیه به وجود آمد.

مدیر اداری پرسپولیس اظهار داشت: من در آن لحظه فقط به این مساله فکر می‌کردم که آن بچه با آن شرایط از ورزشگاه نرود و سعی خودمان را هم کردیم. در حالی که بالاخره برای گرفتن جام و دور افتخار همراه تیم به کنار زمین رسیده بود.

علیپور در پایان گفت: زمان که به عقب باز نمی‌گردد، اما به خاطر هادی عزیز و دل هانی سعی می‌کنیم در جشنی که برای قهرمانی داریم، تدارک ویژه‌ای برای او ببینیم ولی این مساله برای ما جای حضور او در مراسم ورزشگاه آزادی را نخواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : هادی نوروزی+باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.