توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509085
علی کریمی جانشین درخشان می‌شود؟!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸
عضو کمیسیون واگذاری باشگاه نفت تهران با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ از تغییر مالکیت این باشگاه خبر داد.

به گزارش تسنیم بیژن تاجیک، عضو کمیسیون واگذاری باشگاه نفت تهران با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ از واگذاری این باشگاه به شرکت پارس طلاییه خبر داد، این در حالی است که این انتقال با ابهاماتی مواجه است و شرکت بهنام پیشرو همچنان خود را مالک این باشگاه می‌داند.

اول اینکه مشخص نیست نامه ارسال شده برای سازمان لیگ توسط هیئت واگذاری فرستاده شده است یا شخص تاجیک و باید دید سازمان لیگ چه عکس‌العملی به این نامه خواهد داشت. مورد دیگر هم این است که باید دید واکنش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نسبت به واگذاری باشگاه نفت از شرکت بهنام ‌پیشرو به شرکت پارس طلاییه چیست. مسئله دیگری که در این میان وجود دارد این است که مجوز پروانه فعالیت و کمیسیون پنج باید از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان تهران صادر شود، موردی که وقوعش در هاله‌ای از ابهام است.

خبر دیگر در مورد باشگاه نفت تهران این است که اگر مالکیت این باشگاه از راه قانونی به شرکت پارس طلاییه برسد، علی کریمی گزینه اول این شرکت برای سرمربیگری نفت تهران خواهد بود و از حسین عبدی به همراه دستیار خارجی به‌عنوان گزینه بعدی این شرکت برای جانشینی حمید درخشان نام برده می‌شود.
 
کلمات کلیدی : علی کریمی+سرمربی نفت تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.