توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445888
کنایه کواکبیان به رسانه‌های ضدآزادی بیان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
نماینده تهران توضیحاتی درباره طرح دو فوریتی مربوط به تامین امنیت اجتماعات توضیحاتی را در صحن ارائه داد.

به گزارش خبرآنلاین، مصطفی کواکبیان نماینده تهران در اخطاری با استناد به اصل 27 قانون اساسی، خطاب به رییس مجلس گفت: روز گذشته طرح دو فوریتی برای تامین امنیت اجتماعات مطرح شد. متاسفانه یک تفسیر بدی در رسانه هایی که خودشان ضد آزادی هستند ارائه شده و تلاش کردند خودشان را طرفداری آزادی بیان و اجتماعات نشان دهند.

وی تصریح کرد: مقام رهبری بارها فرمودند اجتماعی که قانونی برگزار می شود بدون منع و مشکل باید برگزار شود و اینکه برخی عناصر خودسر اجتماعات را برهم می زنند معضلی است که باید حل شود.

در این لحظه لاریجانی خطاب به وی گفت: این تذکر شما به چه کسی است، من؟

کواکبیان پاسخ داد: تذکر این است که این طرح دو فوریتی باید در دستور قرار بگیرد. جالب است می گویند این طرح را اصلاح طلبان مطرح کردند درحالیکه برخی دوستان مثل اقای یوسفیان ملا هم هستند اصلا بحث اینگونه نیست. اگر شما این طرح را از دستور خارج کنید..

لاریجانی در پاسخ به اظهارات نماینده تهران عنوان کرد: از دستور خارج نیست. امروز خدمت همکاران عرض کردیم که چون بحث بودجه و استیضاح را در هفته آینده داریم یک اولویت بندی جدیدی مطرح شد که رای آورد.
 
کلمات کلیدی : کواکبیان + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.