نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 277984
خودکشی خلبان سعودی پس از حمله به صنعاء
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۱۰
منابع خبری از خودکشی یک خلبان سعودی که در بمباران مناطق مسکونی یمن از جمله صنعاء شرکت کرده بود، پس از مشاهده اجساد کودکان یمنی خبر دادند.

به گزارش تسنیم به نقل از الفرات و شبکه المستقله، منابع آگاه در دربار سلطنتی آل سعود از خودکشی یکی از خلبانان شرکت کننده در بمباران صنعاء پایتخت یمن خبر دادند.

به گفته این منابع، محمد عمرالعنزی افسر خلبان نیروی هوایی ارتش عربستان که در بمباران صنعاء مشارکت کرده بود، پس از مشاهده تصاویر کشتار کودکان یمنی و اجساد آنها و خانه های ویران شده، دست به خودکشی زد.

این خلبان از کشتار مسلمانان ابراز انزجار و اذعان کرده است ما مرتکب گناه شده ایم و معنای اسلام واقعی را فراموش کرده ایم، ما در کنار جنگنده های مسیحی، برادران و خواهران مسلمان خود را به قتل می رسانیم.

این خلبان سعودی در برخی حملات هوایی عربستان به مناطقی در یمن مشارکت کرده بود که پس از دیدن تصاویر و ویدئوهای اجساد تکه تکه کودکان یمنی که در نتیجه این حملات به شهادت رسیده بودند، دست به خودکشی زد.

العنزی در نامه ای که پیش از دست زدن به خودکشی برای دوستانش نوشت و برخی رسانه ها آن را به مثابه وصیت نامه وی اعلام کرده اند، نوشته بود پس از بمباران صنعاء پایتخت یمن و مشاهده تصاویر و فیلم های مربوط به اجساد تکه تکه شده کودکان یمنی، دچار عذاب وجدان شده است.

وی تاکید کرده است جنگ علیه یمن، جنایت بزرگی علیه مردم بیگناه و بی دفاع است. ما اسلام را فراموش کرده ایم و مجبور شده ایم در کنار خلبانان مسیحی و یهودی(صهیونیستی)خون مسلمانان را بر زمین بریزیم. العنزی در ادامه خاطر نشان کرده است محمد بن سلمان(جانشین ولیعهد و وزیر دفاع سعودی) ما را وارد یک جنگ شکست خورده کرده است. من نمی فهمم چرا باید منافع کشورمان را به دستور آمریکا و یهود(رژیم صهیونیستی) به خطر بیندازیم.

وی تاکید کرده است محمد بن سلمان، بر پادشاه(سلمان بن عبدالعزیز) مسلط شده و پادشاهی سعودی را به سمت یک بحران تمام عیار سوق داد ه است.

این خلبانی که به خاطر عذاب وجدان ناشی ازمشاهده تصاویر اجساد تکه تکه کودکان بیگناه یمنی خودکشی کرده است، در ادامه نوشته است در مقابل خودم هیچ راهی جز مرگ برای خلاص شدنم نمی بینم، زیرا اگر زنده باشم، مرا مجبور خواهند کرد که بار دیگر در کشتار مردم یمن شرکت کنم.
 
کلمات کلیدی : یمن+ عربستان+ منصور هادی+ حوثی ها+ انصارالله
 
بی نام
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۱۷:۲۰
اگه واقعیت داره ..درود بر شرفش (2988774) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۱۹:۴۲
به نظر من اسم این حرکت خلبان را خودکشی نباید گذاشت . ایشان به نظر من حکم شهید را دارند و باید به ایشان احترام گذاشت و برایش طلب مغفرت و آمرزش کرد . (2988782) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۲:۲۵:۳۸
هم جنايت كرد كه شركت كرد در اين حمله وهم معصيت كرد در خودكشي يعني قبل از اينكار نميدونسته يمني ها مسلمانند؟مظلومند؟بي دفاعند؟پس درود فرستادن بر شرفش بي معنيه (2989089) (alef-6)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۰۲:۵۲
چرا خودکشی...؟ میرفت کاخهای آل یهود را بمباران میکرد! (2989527) (alef-6)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۱۲:۴۶
واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم درود بر شرفش (2989566) (alef-6)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۲۰:۲۳
سلام
مگه خلبان ها ی جنگنده نمیدونن کجا دارن میرن و چکار می کنن
چقدر باید آدم بیسواد باشه تا به این ها بگه شهید؟؟؟ (2989585) (alef-6)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.