توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497881
نامه ۵ گروه بزرگ صنعتی به مجلس برای ممانعت از تفکیک وزارتخانه‌ها
۵ انجمن و گروه بزرگ صنعتی در نامه ای به مجلس، خواستار ممانعت از تفکیک بازرگانی از وزارت صنعت شدند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
به گزارش سایت اقتصاد مقاومتی، در این نامه آمده؛ از شما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تقاضا می شود، در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای به «اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال» نامگذاری شده است، جلوی تصویب لایحه ای که برخلاف منافع اقتصادی کشور و تولید ملی و اشتغال کارگران ایرانی است را بگیرید.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

همانطور که در جریان هستید، دولت یازدهم اخیرا در لایحه ای تحت عنوان اصلاح بخشی از ساختار دولت، برای تفکیک وظایف مربوط به بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و تشکیل مجدد وزارت بازرگانی اقدام نموده است. این اقدام دولت در شرایطی اتفاق افتاده است که تنها ۶ سال از ادغام این دو وزارتخانه می گذرد و هنوز این ادغام به صورت کامل مشاهده نشده تا نتایج آن در عمل مشاهده گردد.

با این حال با وجود اینکه هنوز ادغام به صورت کامل انجام نشده است، صنایع کشور اثرات آن و تمایزی که ساختار موجود با ساختار قبل دارد را در عمل حس کرده اند؛ مهمترین تغییر ساختار موجود نسبت به پیش از ادغام، قرار گرفتن تولید و تجارت و تصمیم گیری های مربوط در یک جهت است که باعث می شود در تنظیم بازار، اولویت با تولید داخلی و حمایت از آن باشد. لذا هرگونه تغییر در این ساختار و بازگشت به عقب، به ضرر تولید داخلی و تولیدکنندگان ایرانی خواهد بود.

بنابراین از شما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تقاضا می شود در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای به «اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال» نامگذاری شده است، زمینه را برای حمایت از تولید و اشتغال فراهم نموده و جلوی تصویب لایحه ای که برخلاف منافع اقتصادی کشور و تولید ملی و اشتغال کارگران ایرانی است را بگیرید.

و من الله التوفیق

مردادماه ۱۳۹۶

انجمن لوازم خانگی ایران

گروه صنعتی رازی

مجتمع صنعتی لاستیک یزد

شرکت شیمیایی رازی (سهامی عام)

شرکت آرتاویل تایر (سهامی عام)
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۲:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۴:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۲:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۴:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : مجلس + دولت + تفکیک وزارتخانه‌ها+ادغام وزارتخانه‌ها+اقتصاد ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.