توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477081
واکنش ظریف به سخنان "نبویان"
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
وزیر امور خارجه کشورمان در پست اینستاگرام خود به سخنان اخیر سید محمود نبویان نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا،‌ محمدجواد ظریف پس از انتشار فایل صوتی منتسب به سید محمود نبویان نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود تنها به نوشتن یک بیت شعر اکتفا کرد و نوشت: "تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار    که رحم اگر نکند مدعی، خدا بکند".سید محمود نبویان اخیرا در یک سخنرانی گفته است که ایران هسته‌ای‌اش را داد تا رابطه بانکی برقرار شود، اما رابطه بانکی برقرار نشده است و یک سال و نیم است که آنها اجرا نمی‌کنند و برای برقراری رابطه بانکی یک شرط جدید گذاشته‌اند و گفته‌اند به شرطی رابطه بانکی را برقرار می‌کنیم که حاج قاسم سلیمانی را به ما تحویل دهید و رفته‌اند تعهد این کار را به آمریکا داده‌اند و برگشته‌اند، به خدا قسم.

وی گفته است که وزیر (امور خارجه) مملکت رفته‌ است این تعهد (تحویل سردار سلیمانی) را به FATF (گروه مالی بین‌المللی) داده‌ است.
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۰۶:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۱۵:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۱۹:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۰۸:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۱ ۱۴:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۱ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۱ ۰۹:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۱۱:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۶:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۲۰:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : بهرام قاسمی + وزارت خارجه + نبویان + سردار سلیمانی + ظریف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.