نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 134883
آمادگی صدا و سیما برای تبلیغ ۳۲ مدل "چادر"
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۸
مشاور امور بانوان سازمان صدا و سیما گفت: هم اکنون در برنامه‌های صدا و سیما شاهد بیشترین تبلیغ در زمینه مدل‌ها و پوشش‌های اسلامی هستیم و این موضوع را اعلام می‌کنیم که آمادگی تبلیغ و ترویج ۳۲ مدل چادر طراحی‌شده توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس را داریم.

پروین سلیحی در گفت‌و‌گو با فارس «توانا» اظهار داشت: هم اکنون متولیان فرهنگی در جامعه تلاش بسیاری را برای گسترش حجاب و عفاف انجام می‌دهند.

وی در‌ خصوص برخی انتقادها به صدا و سیما مبنی بر رعایت کمرنگ عفاف در بعضی از برنامه‌های تولیدی گفت: صدا و سیما بیشترین مروج حجاب و عفاف در جامعه است؛ برخی از برنامه‌ها که دارای مخاطبان جوان هستند به سبکی شاد اجرا می‌شوند که نمی‌توان برچسب عدم رعایت عفاف را به آنها چسباند.

مشاور امور بانوان سازمان صدا و سیما ادامه داد: هم‌اکنون در برنامه‌های صدا و سیما شاهد بیشترین تبلیغ در زمینه مدل‌ها و پوشش‌های اسلامی هستیم، در حالی که متولیان این حوزه تاکنون هیچ مدلی از پوشش ایرانی و اسلامی را برای استفاده در برنامه‌های صدا و سیما پیشنهاد نکرده‌اند و صدا و سیما خود به ترویج مدهای اسلامی می‌پردازد.

سلیحی افزود: کارگروه ساماندهی مد و لباس تا کنون حتی یک مورد از مدل‌های مصوب پوشش ایرانی و اسلامی را نیز برای استفاده به ما ارائه نکرده است؛ اگر مدلی از سوی این کارگروه به ما ارائه شود از آن استقبال خواهیم کرد و این موضوع را اعلام می‌کنیم که آمادگی استفاده و تبلیغ ۳۲ مدل چادر طراحی شده توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس را داریم.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۸ ۱۱:۲۷:۵۱
چادر تبلیغ نمی خواد آدما باید درک داشته باشند (565039) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۸ ۱۱:۴۶:۱۱
امام حسین (ع) قیام امر به معروف و نهی از منکر بابت حجاب قیام کرد یا بابت اختلاس بیت المال توسط یزید و گروهش لطفا جوابم بهید ایا ایشان بخاطر که زن ها بد حجاب بودن قیام کرد یا تار و مار کرد ملت اسلام از لحاظ فرهنگی و اقتصادی و دینی (565071) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.