توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 330182
زمان انتشار لیست ائتلاف اصولگرایان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۵
یک عضو جامعیت روحانیت مبارز گفت: امشب مشخص می‌شود که چه تاریخی لیست ائتلاف اصولگرایان منتشر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی در حاشیه همایشی به عنوان "رویش های انقلاب" در جمع خبرنگاران در خصوص انتشار لیست ائتلاف اصولگرایان اظهار کرد: بحمد الله اتحاد اصولگرایان پا گرفته و لیست هم تا حدودی آماده است . امشب مشخص می‌شود که چه تاریخی منتشر خواهد شد.

وی هم‌چنین درباره اینکه گفته می‌شود حضور و تائید افراد در لیست اصولگرایان از کانال حداد عادل می گذرد گفت:‌ چنین چیزی نیست بنده آن را تکذیب می کنم، زیرا شورای ائتلاف و کمیته ای که وجود دارد در این خصوص اعلام نظر می‌کند و به رای گذاشته می‌شود و اگر رای لازم را بدست آوردند در لیست می مانند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز هم‌چنین در پاسخ به این سوال که آیا حضور چهره های جدید در لیست اصولگرایان خدشه ای به چهره اصولگرایی وارد می‌کند یا خیر گفت: افراد تحصیل کرده و متخصص هم وجود دارند نمی‌شود که همیشه پیرها در انتخابات شرکت کنند جوانان هم باید آرام آرام وارد صحنه شوند.

ابراهیمی درباره اینکه ۱۴ نفر از پایداری در لیست اصولگرایان هستند اظهار کرد: تقسیم نکردیم که از چه جبهه ای چند نفر وجود داشته باشند این موضوع کاملا اتفاقی است.

وی در پایان در خصوص تغییر در لیست و یا سرلیستی نیز اینگونه اظهار نظر کرد که اگر لیست ها تغییری هم داشته باشد کم است ضمن اینکه هنوز تصمیمی درباره سرلیستی گرفته نشده است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات+ائتلاف اصولگرایان+لیست
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.