نظر منتشر شده
۱۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460485
پیام بذرپاش خطاب به مجمع عمومی جمنا
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۲
مهرداد بذرپاش، یکی از پنج کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ خطاب به مجمع عمومی این تشکل سیاسی اصول‌گرا پیامی صادر کرد.

به گزارش ایسنا،  متن کامل این پیام به شرح زیر است:

«ملت بزرگ ایران، ملتی شایسته خدمتند و هرچه فرد انقلابی‌تر، خادم‌تر و هر چه خادم‌تر، انقلابی تر؛ این دو واژه از هم جدایی‌ناپذیرند و نیروهای انقلاب، هم شأن اصلی‌شان خدمتگزاری به ملت بزرگ ایران است و هر چه خدمتگزارتر، عزیزتر در نزد خداوند متعال و مردم.

جمع شدن بزرگوارانی چون شما با هدف اعتلای کشور عزیزمان مقدس و ستودنی است. جمع شدنی که هم خدا به آن برکت می‌دهد و هم باعث دلگرمی دوستداران انقلاب و کشور خواهد بود.

همه باید برای تغییر وضع موجود تلاش کنیم ؛ "نه" به وضع موجود ما نه از هوی و هوس است، بلکه از سر قدردانی ایثار ایثارگران است. "نه" به وضع موجود ما، نه از سر قدرت‌طلبی است بلکه برای رساندن ایران به قله‌های پیشرفت و قرار گرفتن کشور در ریل کار و نشاط است.

همه باید تلاش کنیم کشور را به نمایشگاه کار و کارآمدی تبدیل کنیم. نشاط را که به خاطر برخی مدیریت‌های کسل‌کننده تا حدودی از میان ما رخت بربسته، به جامعه به ویژه نسل جوان و هوشمندمان بازگردانیم؛ این، جز با همت شما عزیزان میسر نخواهد بود، به طور قطع این شدنی است و ما می‌توانیم.

از این که بنده را که کوچک شما هستم، مورد اعتماد قرار دادید صمیمانه قدردانم و بر خود می‌بالم که چون شما بزرگوارانی که از جماعت خوبان، فرهیختگان و مؤمنان هستید را در کنار خود دارم و تا دستیابی به هدف والا در کنار هم هستیم، ان‌شاءالله.»
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+جمنا+انتخابات ۹۶+بذرپاش
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۳:۳۷:۱۶
ای تشنگان خدمت بیخیال ملت بشيد (4240338) (alef-3)
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۰:۰۰:۲۹
نتیجه کار و تلاشت رو قبلا تو سایپا و سازمان جوانان دیدیم که چه گندی زدی حالا ادعایی ساختن کشور رو داری.بتونی خودتو جمع کنی هنر کردی. رو که نیست به سنگ پا قزوین گفته زکی (4240381) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۰:۰۳:۳۲
بذرپاش کاندیدای تخریب و عامل نفوذی احمدی نژاد در جناح اصولگرایان.
در صورت رد صلاحیت بقایی، احمدی نژاد از بذرپاش حمایت خواهد کرد و بذرپاش هم که هویت سیاسی خود را مدیون احمدی نژاد است، سربازی حرف شنو خواهد بود. (4240394) (alef-3)
 
سلام
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۰:۰۸:۰۴
اگر از سر کسب قدرت نیست، تعهد مکتوب ارائه بفرمائید که هیچ سهم و جایگاهی در دولت محتمل آینده قبول نخواهید کرد! (4240397) (alef-3)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۰:۰۹:۰۳
بذر پاش، کودکی که بزرگیش را در فحش دادن میداند !! (4240401) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۰:۲۰:۰۹
جوون قابلی هست... به تنهایی صنعت خودروسازی رو به ورطه نابودی کشوند (4240416) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۰:۳۵:۳۴
انها براي انتخاب شما خيلي زود پشيمان خواهند شد چون وقتي براي مجلس راي نداشتيد چگونه مي توانند براي رياست جمهوري كشور بزرگ ايران مورد قبول مردم باشد حد اكثر پستي كه مي توانند براي شما بيشنهاد كنند فرمانداري يك شهر كوچك است (4240447) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۱:۱۰:۱۷
فقط مونده بود بذر پاش پیام بده
این اخرین میخ بر تابوت اعتدال گرایان بود!!! (4240478) (alef-3)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۲:۰۱:۳۶
یادت نرود آقای بذرپاش که همین مردم شما را شایسته نمایندگییشان در مجلس ندانستند و شما را اخراج کردند. میدانید چرا؟؟؟؟ چون اعمال شما در گذشته با حرفهای کنونی شما مغایرتهای اساسی دارد. چون شما بدون داشتن کوچکترین صلاحیت و تحصیلات مرتبط و عدم تجربه مدیر عمل سایپا شدید و بر خلاف حرفهای فوق بر خلاف منافع همین مردمی که از آنان یاد کردید, پست مدیریت را اشغال کردید. و بعد هم چشم خود را بر تمام خلافکاریهای دولت احمدنژاد بستید. اقای بذرپاش بیخود بر خود نبالید که در صورت تاًیید صلاحیت, شکستی تلخ تر از نهم اسفند نود و چهار در انتظار شماست. دیگر نخواهید توانست که ما مردم را بفریبی. حنای شما و همفکرانت برای ما رنگی ندارد. تلاشهای شما برای مردم آب نخواهد شد, ولی صد در صد برای خودت نان چاق و چله ای ببار خواهد آورد. (4240511) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۲:۲۸:۰۵
پيلوت برنامه هاي بانشاط وريل وواگن شما در سايپا موجود است چي فكركردي؟ (4240521) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۲:۴۰:۵۷
به کجاها رسیدیم که اینم پیام میده (4240533) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۲:۴۲:۰۴
متن پیام اصلا در خور نامزد احتمالی ریاست جمهوری نبود (4240534) (alef-3)
 
اخراجی ها
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۰:۱۳:۴۱
فقط حاج داش مهرداد رو کم داشت انتخابات ریاست جمهوری! (4240869) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.