توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450585
اجرای نمایش‌های تئاترشهر پس از یک روز تعطیلی، از سرگرفته می‌شود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵
به گزارش خبرآنلاین، طبق برنامه از پیش اعلام‌شده، این مجموعه چهارشنبه (۱۱ اسفند) تعطیل بود و از امشب، پنج‌شنبه (۱۲ اسفند) نمایش‌های «ترن » به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ در تالار اصلی، «دکتر استوکمان (دشمن مردم)» به کارگردانی علی پویان در تالار چهارسو، «شلتر» به کارگردانی امین میری و «مانوس» به کارگردانی نازنین سهامی‌زاده در تالار قشقایی، «شب» به کارگردانی چیستا یثربی و «هام» به کارگردانی عباس عبدالله‌زاده در تالار سایه، «سمنو» به کارگردانی سینا شفیعی در پلاتو اجرا به صحنه می‌روند.

در این گزارش همچنین به حادثه شب گذشته این مجموعه اشاره شده و آمده است: شامگاه دیشب (چهارشنبه، ۱۱ اسفند) حدود ساعت ۲۲ همکارانی برای ساخت دکور در محوطه کارگاه بیرون از سالن‌های مجموعه، در حال جوشکاری بودند که بخشی از آن روی نخاله‌های بیرون کارگاه پرید که باعث گر گرفتن آن‌ها شد، این اتفاق به سرعت با کپسول آتش‌نشانی خاموش شد؛ ولی با این حال برای اطمینان خاطر آتش‌نشانی در جریان حادثه قرار گرفت تا در محل حضور داشته باشند و بررسی‌های لازم انجام شود که در نهایت ابعاد حادثه با تایید کارشناسان آتش‌نشانی بسیار سطحی و مختصر ارزیابی شد.

روابط عمومی تئاترشهر تاکید کرده است که خبر منتشرشده در فضای مجازی مربوط به حریق بخشی از مجموعه تئاتر شهر در سال ۸۳ بود، در حالی که اکنون اساسا تالاری به نام «خورشید» در این مجموعه وجود ندارد.
 
کلمات کلیدی : اجرای نمایش‌+ تئاترشهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.