توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490987
ترامپ: رئیس سابق اف‌بی‌آی اطلاعات محرمانه را فاش کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۸
در ادامه درگیری دونالد ترامپ و نهادهای اطلاعاتی رئیس جمهور آمریکا، رئیس سابق اف بی آی را به افشای اطلاعات محرمانه متهم کرد.

به گزارش تسنیم، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین پیام توئیتری خود نوشت:«جیمز کومی، اطلاعات محرمانه را برای رسانه‌ها فاش کرد. این، کاملاً غیرقانونی است!»

ترامپ همچنین در توئیت دیگری از نمایندگان کنگره آمریکا به علت تصویب نکردن لایحه بیمه خدمات درمانی، پیش از آغاز تعطیلات، انتقاد کرد و نوشت:« نمی‌توانم تصور کنم که (نمایندگان)کنگره جرأت کرده است واشنگتن را ترک کند، بدون اینکه لایحه جدید و زیبای خدمات درمانی تصویب شده و آماده اجرا باشد». 

رئیس جمهور آمریکا، دو پیام توئیتری از برنامه «فاکس و دوستان» FOX & friends در شبکه تلویزیونی فاکس نیوز را عیناً روی صفحه کاربری شخصی خود قرار داد. در نخستین پیام توئیتری نوشته شده است:« طبق اتهامات مطرح در گزارش‌ها، مطالبی که جیمز کومی (رئیس سابق اف بی آی) برای یکی از دوستان خود فاش کرد، حاوی اطلاعات فوق محرمانه بوده است». در پیام دوم، بخش هایی از اظهارات «کری شفیلد» carriesheffield تحلیلگر سیاسی در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز نقل شده است. 

کری شفیلد می گوید:« رسانه‌های بزرگ از وظیفه خود که بر عهده داشتن نمایندگی عموم مردم است، غفلت می‌کنند. آنها نتوانسته اند نماینده نیمی از (مردم) کشور (آمریکا) باشند». 

رئیس جمهور آمریکا همچنین در توئیت دیگری، به نقل از جیمز وودز هنرپیشه آمریکایی نوشت:« فقط الان که رئیس جمهوری واقعی داریم، می توانیم دامنه ویرانی‌هایی که اوباما و دار و دسته دموکرات ها آن را مهندسی کردند، ببینیم».
 
کلمات کلیدی : ترامپ+کومی+انتخابات آمریکا+روسیه+رئیس سابق اف بی آی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.