نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431261
ماجرای عجیب صادرات شن از آمریکا به عربستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
وزیر نفت پیشین عربستان در خاطرات خود نوشته که در دوره مسئولیت‌اش در شرکت آرامکو با قرارداد عجیبی رو به رو شده که بر اساس آن عربستان از آمریکا شن وارد می‌کرده است.

به گزارش فارس، «علی النعیمی» وزیر نفت پیشین عربستان در خاطرات خود نوشته که در دوره‌ای که مسئولیت اداره شرکت نفتی آرامکو را بر عهده داشته فاکتوری از قرارداد واردات شن از ایالت وایومینگ آمریکا به عربستان پیدا کرده است.

پایگاه خبری «اخبار24»، به نقل از النعیمی گزارش داده که از دیدن این فاکتور متعجب شده که چگونه کشوری که خود از هر جهت در محاصره شن‌های بیابانی‌ است برای واردات شن از آمریکا قرار داد سنگینی را امضا کرده است.

بر اساس این خبر النعیمی بعد از پرس‌وجو متوجه می‌شود که این شن‌ها از ویژگی خاصی برخوردار بوده‌اند که موارد استفاده خاصی داشته و سال‌ها بوده که شرکت آرامکو اقدام به واردات آن می‌کرده است.

النعیمی تأکید کرده که بعد از این ماجرا قرارداد مزبور را لغو کرده و بعد از تحقیق مشخص شده که در خود عربستان همان نوع شن موجود بوده و دیگر نیاز به واردات آن نبوده است.
 
کلمات کلیدی : صادرات شن، آمریکا،عربستان
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۵:۰۱:۵۱
وقتی خریدار هالو باشد. (4098595) (alef-3)
 
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۶:۳۴:۰۲
مثل خرید دسته بیل و خلال دندان و موارد مشابه ما از چین

.....!!!!!؟؟؟؟؟؟ (4098709) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.