نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451269
کواکبیان: برخلاف اسمم از حقوق نجومی خوشم نمی‌آید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه روز گذشته مجلس درباره تعیین سقف حقوق مدیران، گفت: من برخلاف اسمم از هیچ چیز نجومی از جمله حقوق نجومی خوشم نمی‌آید.

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) در تذکری با اشاره به حواشی مربوط به مصوبه روز گذشته مجلس درباره تعیین سقف حقوق مدیران، اظهار کرد: اینکه می‌گویند برخی نمایندگان در این زمینه اجحاف کردند، حقیقتاً تذکر آقایان تابش و صادقی در ابتدا تشکر از رئیس مجلس بود، اما بعد گفتند نباید رویه‌ای برخلاف آیین‌نامه درست شود که رئیس مجلس گفت این موضوع خلاف آیین‌نامه نیست و ما آن را قبول کردیم.

وی افزود: اسم من کواکب است اما از هر چه نجومی است خوشم نمی‌آید، چه اختلاس نجومی، چه فیش نجومی و چه حقوق نجومی.

این نماینده مجلس با بیان اینکه مصوبات برنامه ششم از اول فروردین 96 اجرایی خواهد شد، گفت: آقای لاریجانی گفتند سقف حقوق 10 میلیون تومان است در حالی که اگر حداقل حقوق 1 میلیون و 100 هزار تومان باشد سقف حقوق 15 میلیون و 400 هزار تومان خواهد بود. ضمن اینکه برای برشمردن استثنائات سقف حقوق، ویرگول آمده بود که عبارت «در» باید بین آنها آورده می‌شد. مثلاً مشاخص تخصصی در مناطق محروم.

کواکبیان اضافه کرد: همه نمایندگان از شما تشکر دارند که از حیثیت مجلس دفاع کردید اما موارد آیین‌نامه‌ای هم باید تذکر داده شود تا همه چیز بر اساس خرد جمعی پیش برود.
 
کلمات کلیدی : کواکبیان + مجلس + حقوق 24 میلیونی
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۰:۳۳:۳۷
مشکلات جامعه فقط حقوقهای نجومی نیست . عملکرد نمایندگان مجلس شفاف نیست . بخش مربوط به هر نماینده هیچ اطلاعاتی در مورد عملکرد نماینده مذکور در جریان قانونگذاری (مثلا رای موافق یا مخالف ) را نمی دهند و مردم نمی توانند بفهمند که نماینده ای که انتخاب کرده اند واقعا عملکرد درستی داشته یا نه و این ضعف بزرگی برای مجلس در این زمانه که عصر اطلاع رسانی است می باشد و نوعی دیکتاتوری هم محسوب می شود چرا که غیر مستقیم به مردم می گوید تو فقط وظیفه انتخاب کردن نماینده را داشتی عملکرد او به تو مربوط نیست (4187610) (alef-13)
 
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۱:۲۵:۰۹
دولت روحانی در طی ۳ سال نقدینگی را ۳ برابر کرد، از ۴۰۰ هزار میلیارد رسید به ۱۲۰۰ میلیارد ،
شما به جای اضافه کردن حقوق بازنشسته ها گرانی را برای بازنشسته ها اضافه کردید، ۳ برابر پول بی پشتوانه چاپ کردید،
احمدی نژاد به بازنشسته ای مانند من ۸۰۰ تومان میداد نان ۵۰۰ تومان بود بنزین ۴۰۰ تومان بود یک دبه ماست ۱۸۰۰ تومان بود ، برنج ایرانی ۸۰۰۰ تومان بود نخود ۳ هزار تومان بود ، مرغ ۱۷۰۰ بود، الآن ۱میلیون و نیم می دهید نان ۱۰۰۰ تومان بنزین هزار تومان، گوشت ۵۰ هزار تومان، مرغ ۸ هزار تومان ، برنج ۱۴ هزار تومان،
دروغ نگویید کدام شغل را شما درست کردید ؟؟!! مدال دادن شما مثل مدال دادن به ظریف است، برای رفع تحریم و تهدید مذاکره کردید، هر دو سرجایشان هستند بیشتر هم شده است،
آقای کواکبیان مردم گرسنگی را تحمل کردند ولی دروغ را تحمل نمی کنند،
اگر مرد هستید شعار ندید، بیایید در یک مناظره مستقیم تلویزیونی از احمدی نژاد بخواهید در مورد عملکرد ۸ ساله اش حساب پس بدهد و شما هم در مدر عملکرد ۴ سالتان حساب پس بدید،
من نه از اخلاق احمدی نژاد خوشم میاد و نه از اخلاق و رفتار روحانی، ولی شما دولت یازدهم خیلی دروغ می گویید چند بار به دروغ گفتید از رکود خارج شدیم پس کو؟؟!! گفتید مذاکره می کنیم برای رفع تحریم ها، حالا که تحریم ها برداشته نشده میگید ،مذاکره برای برداشتن سایه جنگ بود، سایه جنگ همان تهدیدها بود خوب هنوز که تهدید پابرجاست و همه گزینه روی میز، آقای کواکبیان اگر مرد مناظره با احمدی نژاد نیستید پس لطفا دروغ نگویید. (4187720) (alef-13)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۱:۴۹:۵۶
ببخشید ، ها ، جدول ضرب را هم بلد نیستید ، حال نمیدونم چطور نماینده شدید، این اولا.
ثانیا، شما که هم لیست فاطمه حسینی صاحب صرافی دختر یکی از معروف ترین نجومی ها هستید، تا کنون شما و حزب شما به عنوان فعال سیاسی حتی یک اعتراض به حقوق های نجومی نکرده است، در حالی که شما در همواره سعی کرده اید یکی از میکرفون داران در مجلس باشید، و به هر مناسب یک فرمایشی داشته باشید ،
جناب آقای کواکبیان ، در انتخابات ۹۶ مطالبات مردم این است که کاندیدای شما در خانه میلیونی زندگی می کند یا در ویلای ۵۰ میلیارد تومانی؟؟!! آقای زاده ها در ایران تحصیل می کنند یا در سوئیس و امریکا و کانادا؟؟!! دوستان و همکلاسی های آقازاده ها، فرزندان کارگر و کارمند و روستایی ایرانی اند، یا شاهزاده های، انگلیس، و عربستان و کویت و قطر و امارات‌؟؟!!! آقا زاده ها بیکارند یا اشتغال معمولی دارند یا صاحب چند شرکت و سهامدار بانک و بیمه و عضو هییت امنای چند ش شرکت؟؟!!!

جناب آقای کواکبیان سوالات مردم اینهاست ، دیگه اصول گراست یا اصلاح طلبم یا اعتدلالی هستم یا برجامی هستم یا دلواپسم ، یا از حقوق های نجومی خوشم نمی آید ،مردم از این شوخی ها خوششان نمی آید .

مردم میخواهند بدانند و ببیند آقای روحانی ، نعمت زاده، قاضی هاشمی ، آخوندی، حسین فریدون ، جهانگیری ، نوبخت، آشنا، اکبر ترکان، و کواکبیان در چه خانه هایی زندگی می کنند و چه نسبتی با کارگر ۸۰۰ هزار تومنی و بازنشسته ۱۲۰۰ هزار تومنی دارند، تا خوشان از آرای خودشان با چشم باز صیانت کنند، (4187774) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.