نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293067
کیهان به نقل از مجری سابق تلویزیون:چیکار کنم برگردم ایران؟
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۶
کیهان نوشت:مجری سابق صدا و سیما که چند سال پیش فریب وعده و وعید برخی رسانه‌های ضدانقلاب را خورد و از کشور رفت، حالا پشیمان شده و برای چندمین‌بار خواستار بازگشت به ایران شده است.

«م.ح» [محمدحسینی]که پس از نمک‌نشناسی نسبت به رسانه‌ ملی و مردم ایران از ایران به دوبی رفت، ابتدا در یک شبکه درجه سوم، مسابقه‌ای مبتذل اجرا کرد که از شدت ضعف تعطیل شد. سپس به قبرس رفت و مدتی نقش تبلیغات‌چی بنگاه‌های ملکی ایرانی را بازی کرد. پس از آن از آمریکا پناهندگی گرفت و در شبکه‌های بهایی و سلطنت‌طلب، شروع به انکار ارزش‌های دینی و اهانت به عناصر متدین نمود. او با عناصر فراری ضدانقلاب عکس یادگاری گرفت و برای حفظ موقعیت خود علیه انقلاب مصاحبه کرد.

به گزارش خبرآنلاین:حالا گویا تاریخ مصرف وی تمام شده است و برای بازگشت به ایران واسطه‌تراشی می‌کند.او مدتی پیش در گفت‌وگویی رسانه‌ای، از ابتلای خود به افسردگی خبر داد.
 
کلمات کلیدی : کیهان
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۱:۰۰:۲۲
اشتباه که شاخ و دم نداره.افراد بزرگ هم اشتباه می کنند.کسی با ایشان کاری نداشت موقعیت خوبی برای خودش در صدا و سیما درست کرده بود و جولان می داد.هرچند من خیلی برنامه های تلویزیون را تماشا نمی کنم ولی صدا وسیما برای او بد نبود متاسفانه لگد به بختش زد و جایی رفت که به دردش نمی خورد و او هم به درد کسی نمی خورد.پس پشیمانی اش خیلی هم دور از ذهن نبود.حالا امثال کیهان هم پیاز داغش را زیاد نکنند بگذارند برگردد.
ولی داستان امثال حسینی درس عبرتی است برای ما که وطن را به بهانه های واهی رها نکنیم.زندگی در وطن بر هر کشوری که در دنیا تبلیغش می کنند شرف دارد. (3165800) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۱:۱۱:۳۹
ديگه بدبخت تر از اون تو دنيا آدم نديدم!!! واقعا حرفاى عجيب ميزد؟؟؟ اخه تو كه كارت سياسى نيست چرا خودت رو بازى دادى!!! نبايد اين ادمهارو راه داد (3165820) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۷:۲۴:۱۴
نبايدبه اين خائن به مملكت وانقلاب اجازه ورود داد . (3165997) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۷:۴۱:۱۱
کاری به حسینی و حسنی و دیگران ندارم اما خبرهای کیهان رو به هیچ وجه نمیتوانم باور کنم. (3166016) (alef-13)