توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473760
فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۶
سرپرست فرمانداری باغملک با بیان این که انتخابات در کمال آرامش در این شهرستان در حال برگزاری است، گفت: صحبت‌هایی که در خصوص رخ دادن درگیری در برخی محافل و فضا مجازی مطرح شده است همگی شایعه هستند.

سیدمجید صالحی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ با توجه به تمدید زمان انتخابات تا ساعت 22 میزان مشارکت مردم لحظه به لحظه در حال افزایش است.

 وی افزود:‌از ساعت اولیه آغاز رای‌گیری،‌ شاهد مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات بوده‌ایم و هم اینک نیز این مشارکت در حال افزایش است.

 سرپرست فرمانداری باغملک گفت: با توجه به پیش‌بینی که از قبل در خصوص میزان مشارکت مردم که اساس جهت و واجدین شرایط در باغملک می‌کردیم خوشبختانه با هیچ گونه کمبود تعرفه‌ای مواجه نشدیم.

 وی در خصوص وجود صحبت‌هایی در خصوص وجود درگیری‌های انتخاباتی در این شهرستان نیز تصریح کرد: انتخابات در کمال آرامش در این شهرستان در حال برگزاری است و چنین صحبت‌هایی شایعه است، ضمن این که نیروهای بسیج و سپاه در تمام شعب اخذ رای حضور دارند و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + نامزدهای انتخاباتی + مشارکت مردم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.