توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508662
استاندار: مشکل کیفیت و کمیت آب در هیچ نقطه از استان تهران نداریم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
استاندار تهران گفت: در ابتدای دولت یازدهم با 50 میلیون متر مکعب کمبود آب مواجه بودیم و کیفیت برخی شهرهای استان تهران نیز جزو دغدغه های ما بود، اما اکنون به جایی رسیده ایم که مشکل کیفیت و کمیت آب در هیچ نقطه از استان تهران نداریم.

به گزارش ایرنا، «سیدحسین هاشمی» امروز سه شنبه در مراسم افتتاح پروژه ارتقای کیفی آب شرب جنوب تهران افزود: هم اکنون طرح دیگری برای انتقال آب از سد لار به تهران پیش بینی شده که وزارت نیرو با این طرح موافقت کرده و قرارگاه خاتم الانبیا(ع) نیز اجرای این طرح را قبول کرده است.

استاندار تهران افزود: بر اساس آمارهای سرشماری سال 1395 ، جمعیت تهران یک میلیون و 600 هزار نفر افزایش یافته، اما با فرهنگسازی های انجام شده، مصرف آب 1.72 درصد کاهش یافته است.

وی ادامه داد: در بخش فاضلاب نیز ١٣ طرح در دولت یازدهم در تهران اجرایی می شود که به این ترتیب، تا پایان دولت دوازدهم چیزی به اسم فاضلاب تصفیه نشده نخواهیم داشت.

هاشمی با اشاره به مشکلات بخش برقرسانی تهران گفت: هم اکنون 50 درصد از تجهیزات برق استان تهران بالای ٢٥ سال عمر دارد که باید بازسازی شوند. برای تامین مالی منابع مورد نیاز بازسازی این تجهیزات، راهی به جز فاینانس نیست. برق تهران با چنگ و دندان پایدار نگه داشته شده که امید است این بخش فراموش نشود.
 
کلمات کلیدی : سیدحسین هاشمی + استاندار تهران + کم آبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.