نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438967
ابتکار: موضوع پسرم نباید در رسانه‌ها مطرح شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره حکم جلب فرزندش گفت: این موضوعی است که قاعدتا نباید در رسانه‌ها طرح شود تا فرآیند قضایی را تحت تأثیر قرار ندهد.

به گزارش تسنیم، معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که نظرتان درباره حکم جلب فرزندتان به دلیل برخی اتهامات وارده چیست؟ گفت: موضوعی است که فرآیند قضایی خود را طی می‌کند و دادگاه به پرونده 2 نفر شخصی رسیدگی می‌کند، اما به دلیل اینکه مادر این افراد از مسئولان است، موضوعی است که قاعدتا نباید در رسانه‌ها طرح شود تا فرآیند قضایی را تحت تأثیر قرار ندهد.

وی افزود: این موضوع توسط یک رسانه خاص عامدا و از طریق یکی از طرفین دعوا مطرح و رسانه‌ای می‌شود تا از آن بهره‌برداری کنند؛ این پرونده کاملا شخصی بوده و در حال رسیدگی است و ما به هر چه که نتیجه این پرونده در محاکم باشد، تابع قانون هستیم.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تأکید کرد: این مسئله به دلیل اینکه یکی از طرفین دعوا نسبتی با مسئولان دارد، می‌خواهند از این پرونده سوء استفاده و بهره‌برداری کنند که نه قانونی، اخلاقی و شرعی است، اما ما تابع مسئله رسیدگی قانونی هستیم؛ فکر می‌کنم برخی از نقطه‌ نظراتی که در این باره مطرح شده به دلیل عدم آگاهی کافی بوده است. بنده با آقای اژه‌ی راجع‌ به این مسئله صحبت کرده‌ام.

ابتکار اضافه کرد: این موضوع به دلیل ابعادی که پیدا کرده بود و به یک سری  تهدیداتی که منتهی می‌شد، توسط بازرسی ویژه دفتر مقام معظم رهبری گزارشی تهیه شده و یک گزارش هم توسط وزارت اطلاعات تهیه شده و همه در جریان هستند، به هر حال پرونده‌ای بود که از اول تهدیداتی در آن مطرح بود که یک همکاری مالی و مشارکتی به دلیل اینکه مادر یکی از شرکا جزو مسئولان بود، ممکن است تبدیل به یک ماجرای دیگری شود و متأسفانه هم شد.

وی تصریح کرد: امیدوارم همه قانون را رعایت کنند، فرآیند قضایی و احکام دادگاه مورد احترام ماست و امیدوارم پرونده تحت تأثیر فضاسازی‌های رسانه‌ای نشود و ما هم علاقمند نیستیم به این حاشیه‌سازی‌ها کشیده شویم، زیرا کار و مسئولیت ما بسیار سنگین است و باید این حرمت را قائل باشیم که افراد خانواده‌های‌شان چون ممکن است مسئولیت داشته باشند در چارحوب قانون و مقررات به آن رسیدگی شود.
 
کلمات کلیدی : فرزند ابتکار + فساد مالی + معصومه ابتکار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۴:۲۶:۵۰
چرا نباید مطرح شود؟ (4135189) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۹:۱۳:۱۱
دلیلشو گفت یه بار دیگه بخون ! (4135765) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۴:۳۳:۰۳
انصافا تا همین دیروز بابک زنجانی را با حروف رمز ب ز میخواندند و تلویزیون هم او را فقط عقب نشان میداد ولی نوبت به رقبا که رسید بابت یک چک بی محل از همان اول نه فقط اسم خودش بلکه اسم مادرش را هم رسانه ای میکنند. (4135203) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۵:۱۱:۳۵
حکم قطعی دادگاه صادر شده است (4135289) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۹:۱۴:۰۴
صدور این حکم را به شما اعلام کردند؟! (4135771) (alef-11)
 
م.فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۴:۳۵:۲۴
خانم ابتکار توجه نکردند که اصولاً علت اصلی این اتهامات سهل انگاری خود ایشان در تربیت فرزندان خود است. وگرنه زیاده خواهی این گونه جوانان و مهاجرت پسر ایشان به آمریکا در حالی که خود ایشان از تسخیر کنندگان سفارت آمریکا بودند هیچ گونه توجیهی ندارد (4135208) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۵:۲۹:۴۸
شما فیلم امریکایی نگاه نمیکنید؟هیچی وسایل امریکایی ندارید؟ (4135327) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۷ ۰۶:۵۰:۴۸
موا فقم با صحبت هات (4136406) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۶:۴۳:۵۴
چرا دقیقا؟ (4135463) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۷ ۰۰:۲۰:۱۲
اگر امریکا بد است و لایق مرگ بر گفتن، باید برای همه بد باشد نه اینکه به مردم بگوییم شعار مرگ بر آمریکا بدهید و از آن سو فرزندان خود را برای تحصیل و زندگی بفرستیم آمریکا (4136262) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.