نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506060
تصاویر آرشیوی از ابراهیم یزدی
ابراهیم یزدی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال اسفند 1394 حضور دارد. 5 شهریور1396- ابراهیم یزدی سیاستمدار ، وزیر امور خارجه دولت موقت و دبیرکل نهضت آزادی ایران در سن 86 سالگی در شهر ازمیر ترکیه درگذشت.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
 
کلمات کلیدی : ابراهیم یزدی + وزیر امور خارجه + دبیرکل نهضت آزادی + نهضت آزادی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۰:۲۶:۰۳
یکی دیگر از آخرین بازماندگان انقلاب اسامی رفت، یادش و نامش گرامی (4537058) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۰:۴۰:۳۳
خبر درگذشت او را از رادیو اینگونه می‌شنویم: «برخی خبرها از فوت ابراهیم یزدی وزیر خارجه دولت موقت حکایت دارد. وی که سالها در آمریکا زندگی می‌کرد، شهروند آن کشور بود!» همین؟! یعنی از کل زندگی شخصی و اجتماعی یزدی، همین نکته مهم بود و هیچ مساله دیگری قابل ذکر نبود؟ از مبارزات سیاسی و تشکیل انجمن‌های اسلامی دانشجویان آمریکا و کانادا و تاسیس شاخه آمریکا و اروپای نهضت آزادی و همراهی با امام در پاریس و سالها همکاری و ارتباط نزدیک با شهید چمران و ... هیچکدام هیچ اهمیتی نداشتند؟! (4537083) (alef-11)
 
South Africa
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۹:۳۹:۲۶
ایشون سه باز تقاضای ویزای آمریکا داده بودن برای پیگیری درمانشون ولی ویزاشون ریجکت شد. مقیم آمریکا نبودن (4538760) (alef-11)
 
مومنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۰:۴۳:۲۲
ایشان و نهضت ازادی با تمام انتقادهایی که داشتند هیچگاه وطن را ترک نکردند خدا ایشان را بیامرزد (4537087) (alef-11)
 
پیرمرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۰:۵۲:۰۳
خدا رحمتش کنه مرد خدومی بود (4537102) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۰:۵۸:۵۷
یادش گرامی. (4537110) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۱:۱۱:۰۲
خدا بیامرزد ایشان را .

نهضت آزادی که نقش ویژه ای در پیروزی انقلاب داشتند ، دومین گروه انقلاب بودند که پس از برقراری نظام توسط عوامل تندروی آن زمان که امروز به اصلاح طلب معروف هستند از دور خارح شدند . (4537126) (alef-11)
 
اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۷:۳۹:۴۰
خداییش مرد بزرگی بود .

حق با شما است . ایشان از شخصیتهای خدوم انقلاب بود که از همان اوایل کار مورد بی مهری امثال این حقیر سراپا تقصیر قرار گرفت .

ما اصلاح طلبان از تندروی خویش در آن دوره بسیار پشیمانیم و از برادران اصولگرا نیز خواهش میکنیم افراد تندرو را از میان خود طرد نمایند . (4538656) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.