توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479160
چاپ دو کتاب با موضوع امام(ره) در روسیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱
به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) و رایزنی فرهنگی سفارت ایران در مسکو دو کتاب با موضوع امام خمینی (ره) در روسیه چاپ شد.

به گزارش مهر، با حمایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) و رایزنی فرهنگی سفارت دو کتاب «آب حیات» و «ایران از خمینی تا خامنه ای» در روسیه چاپ شد.

براساس این گزارش کتاب «آب حیات» شامل ترجمه اشعار امام خمینی (ره) به زبان روسی و  کتاب «ایران از خمینی تا خامنه ای» نوشته «دمیتری ژوکوف» بیوگرافی امام خمینی (ره) از کودکی تا رهبری انقلاب اسلامی در ایران، شرایط سیاسی قبل از انقلاب و زمینه های پایه گذاری انقلاب در ایران توسط ایشان، تاثیر انقلاب ایران بر شرایط سیاسی جهان، دیدگاه های امام (ره) در مورد مسائل مختلف اجتماعی از جمله جهان بینی و جایگاه انسان، ساده زیستی ایشان و جایگاه زن در جامعه، سالهای رهبری حضرت امام (ره) و عبور کشور از گردنه های مختلف در سالهای بعد از انقلاب، انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبری و بیان خاطرات اطرافیان امام خمینی (رحمت الله علیه) را شامل می شود.
 
کلمات کلیدی : سالروز ارتحال امام خمینی(ره)+امام خمینی(ره)+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.