نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409860
نماینده مجلس: فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان بخشودنی نیست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۸
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان به هیچ‌عنوان بخشودنی نیست.

محمد دامادی امروز در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: بعد از اقدامات و پیگیری‌های انجام شده وجود مسائلی در صندوق ذخیره فرهنگیان مشاهده شد و متاسفانه شاهد فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان بودیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی بااشاره به اینکه بازنشستگان با حقوق‌های حداقلی‌ زندگی می‌کنند، اضافه کرد: برای بازنشسته فرهنگی که همه مسؤولان فارغ‌التحصیل کلاس‌های آنان هستند اقدام خاصی انجام نشد.

دامادی با اعلام اینکه در مجموعه‌ای که قرار بود پشتیبان فرهنگیان باشد تخلفاتی را شاهد بودیم، تصریح کرد: حتماً مجلس با قدرت با این موضوع برخورد می‌کند.

وی در پایان گفت: امیدواریم فساد در کشور وجود نداشته باشد چرا که فساد گناهی نابخشودنی است و فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان به هیچ‌عنوان بخشودنی نیست.
 
کلمات کلیدی : صندوق ذخیره فرهنگیان، آموزش و پرورش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۰۸:۲۸:۱۰
فساد جای دیگه رو مگه باید بخشید؟!! (3999536) (alef-11)
 
علی کریمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۰۸:۳۹:۵۹
جناب آقای محمد دامادی

همه فساد های اتفاق افتاده در سال های اخیر، در خلاف جهت آرمان های والای انقلاب اسلامی بوده و باید به همه آنها برخود شدید و فوری می شد. (3999550) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۰۸:۴۰:۵۵
فساد جای دیگه رو مگه باید بخشید؟!! (3999552) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۰۹:۵۲:۳۹
نگویید فساد، بگویید بدهی معوقه! (3999636) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۴ ۲۱:۵۲:۲۶
کسانی که تمام امید فرهنگیان را به تاراج برده اند و تا نسل اندر نسل از طبقای به اوج طبقات مرفهین رسیده اند تنها نبوده اند کسانی را دارند که غارت آن ها را توجیه کنند و یا باکلماتی فریبنده از آن ها حمایت کنند . نمینده عزیز امید است شما هم که در جایگاهی قرار گرفته اید بتوانید ادامه مسیر داده به نمایندگی از معلمان مظلوم نگذارید به راحتی سرمایه بیش از دو دهه پس انداز آن ها از حلقوم این مفسدان اقتصادی پایین برود ما هم دو فصت داریم که یقه آن ها را بفشاریم 1- در انتخابات پیش رو 2--در فردای قیامت و پل صراط بالاخره این هم میگذردو.... (4001457) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.