نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505269
واکنش وزیر فرهنگ احمدی‌نژاد به کابینه دوازدهم/ حجت تمام شد
تاریخ انتشار : جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
مهر نوشت: وزیر فرهنگ احمدی‌نژاد گفت: نمایندگان با رأی بالا به وزرای معرفی شده حجت را بر رئیس‌جمهور و دولتمردان تمام کردند، زیرا مردم با هیچ دولت و جریانی عهد اخوت نبسته‌اند.

سیدمحمد حسینی با اشاره به تشکیل کابینه دوازدهم و آغاز دوره کاری جدید دولت گفت: مردم علیرغم گلایه‌هایی که از کم‌کاری و ضعف دولت به ویژه در حوزه اقتصادی در چهار سال اول داشتند، با رأی قابل توجهی آقای روحانی را مجدداً انتخاب کردند تا کمک کنند دولتی که در نیمه راه است، با تکیه بر تجربه چهار ساله، در نیمه دوم اقدامات مؤثری انجام دهد و تحولات مثبتی در کشور صورت گیرد.

وی افزود: نمایندگان مردم هم در مجلس شورای اسلامی از طیف‌های مختلف سیاسی با رأی بالا به وزرای معرفی شده اعتماد کرده و درخواست رئیس‌جمهور را اجابت کردند؛ حالا حجت بر رئیس‌جمهور و دولتمردان تمام است زیرا مردم با هیچ دولت و جریانی عهد اخوت نبستند و به تعبیر آقای روحانی چک سفید ندادند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: مردم در ازای این اعتماد توقع دارند وزرا حداقل به همین برنامه‌ها و وعده‌هایی که به مجلس ارائه کردند، پایبند باشند و این چهار سال را که در تاریخ یک ملت فرصتی اندکی نیست، مغتنم بشمارند و به دور از جنجال‌آفرینی‌های جناحی، آستین همت را بزنند و مشکلات را از سر راه پیشرفت و تعالی کشور را بردارند همانطور که در بیانات رهبری بارها تأکید شده و نامگذاری سال گذشته و امسال نشان می‌دهد که رمز و راز رقم خوردن شرایط بهتر کشور و یا به تعبیری کلید گشودن قفل‌ها و باز کردن گره‌ها، اقتصاد مقاومتی، نگاه به درون مرزها، تکیه به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی برای گذر از رکود و ایجاد سالانه بالغ بر یک میلیون فرصت شغلی است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی انقلاب اسلامی گفت: دولتمردان کابینه دوازدهم در سطوح مختلف تنها با روحیه جهادی و تلاش بی‌وقفه و کنار گذاردن عینک تنگ‌نظری، گروه‌گرایی و باندبازی می‌توانند به مردم ایران خدمت کنند.

حسینی با اشاره به اینکه دامن زدن به منازعات دوران انتخابات و یا فرافکنی ضعف‌ها دیگر به هیچ وجه از منظر مردم قابل قبول نیست، یادآور شد: امیدواریم حاشیه‌سازی‌ها و بهانه‌گیری‌ها جای خود را به مجاهدت شبانه‌روزی و کار صادقانه بدهد و در پایان این دولت در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شاهد رشد و بالندگی باشیم.

وزیر دولت دهم خاطرنشان کرد: قطعاً این انتظار از نمایندگان مردم، دستگاه‌های نظارتی و رسانه‌ها وجود دارد که در عین اعتماد به دولت، وظیفه نظارتی خود را فراموش نکنند و مانع هرگونه سهل‌انگاری و کم‌کاری شوند و بر مطالبات و منویات مقام معظم رهبری در جهت اعتلای نظام اسلامی تأکید کنند.
 
کلمات کلیدی : کابینه روحانی+رای اعتماد
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۶:۳۱:۵۳
دولت منتظر نظر تو بود، ممنون كه فسفر سوزوندي! (4534080) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.