توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415368
اعلام آمادگی وزارت علوم برای رفع نگرانی نمایندگان استیضاح کنندگان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
عضو هیات رئیسه مجلس از اعلام آمادگی وزارت علوم برای رفع دغدغه های استیضاح کنندگان خبر داد و گفت: سه شنبه اولین جلسه مشترک برگزار می شود.

به گزارش مهر، اکبر رنجبرزاده در گفتگویی در خصوص استیضاح وزیر علوم گفت: وزارت علوم در تلاش است پاسخ خود در مورد بند های استیضاح را ارائه کند تا استیضاح به صحن علنی مجلس کشیده نشود.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت علوم در راستای تعامل با مجلس برای رفع مشکلات مورد نظر نمایندگان اعلام آمادگی کرده است و در جهت حل مشکلات مورد نظر استیضاح کنندگان گام برخواهد داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: در راستای تامین نظر نمایندگان باید هر چه سریع تر نشست های نمایندگان و وزیر علوم برگزار شود. کمیسیون آموزش یک بار از وزیر علوم دعوت کرد که به علت ماموریت وزیر علوم نشست وزیر و استیضاح کنندگان لغو شد.

رنجبرزاده گفت: سه شنبه هفته آینده نشست مشترک وزیر علوم و استیضاح کنندگان برگزار خواهد شد. وزارت علوم در تلاش است تا نگرانی های نمایندگان را رفع کند.
 
کلمات کلیدی : وزارت علوم + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.