نظر منتشر شده
۱۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455166
حقوق بازنشستگی من درسال جدید
بخش تعاملی الف - امیررصا فرهی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴


سایت خبری ایلنا در تاریخ پانزدهم اسفند خبری منتشر نمود مبنی براینکه حداقل سبد معیشت خانواده سه ونیم نفره کارگری در سال نودو شش مبلغ دومیلیون وچهارصدوهشتادو نه هزار تومان میباشد که این امر پس از کش وقوس فراوان بین دولت وکارفرما وجامعه کارگری به تایید دولت رسید.

حال بدون توجه به اینکه چه مقدار از جامعه کارگری این حقوق  حداقل را دریافت خواهد نمود موضوع مورد توجه من(  بازنشسته ارتش با شرایط جانبازی مدت جبهه ومدرک لیسانس وحقوقی برابر دومیلیون سیصد هزار تومان) حداقل سبد و مبلغ ان است که موضوع معیشت،کارگر، بازنشسته وکارمند نمیشناسد وبرابر همین سبد من با داشتن دو فرزند وهمسر (خانواده چهار نفره) درصورتیکه در سال 96 ده درصد افزایش حقوق داشته باشم اتوماتیک از فروردین ماه به زیر حداقل سبد معیشت (فقر) پرتاب خواهم شد.

کما اینکه این حداقل حقوق کفاف زندگی در شآن خانواده یک کارگر یا بازنشسته ارتش را نمی دهد لذا ضمن تشکر از سایت محترم الف بابت  فراهم آوردن امکان نشر این مطلب، جا دارد ازتمام مدیران کشور بابت به وجود آمدن چنین وضعی تشکر نمایم وخواهش کنم مبادا خود را در وضع موجود مقصر فرض نموده ویا خاطرشان مکدر گردد تا بتوانند تعطیلات نوروزی خوبی داشته باشند.
کلمات کلیدی : امیررصا فرهی
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۱۲:۱۳:۴۴
جناب فرهی عزیز ، شما خیالت صد درصد راحت باشه آقایان اصلا به این موضوع فکر نمیکنند چه برسد که خاطر مکدر کنند (4209080) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۱۲:۴۱:۳۷
من بازنشسته آموزش و پرورش با مدرک کارشناسی ارشد
با خانواده ۵ نفره ، حقوق ۲ میلیون،
هر نفر ۴۰۰ هزار تومان یعنی ۵۰ پله زیر خط فقر (4209130) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۱۵:۳۹:۱۸
من( بازنشسته آموزش وپرورش با شرایط زرمندگی مدت جبهه ومدرک فوق لیسانس وحقوقی برابر دومیلیون تومان) ازحداقل سبد معیشتی چقدر فاصله دارم؟ (4209432) (alef-11)
 
نيم نگاه
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۱۸:۲۳:۱۳
خيلي از بازنشستگان آموزش و پرورس ( با سي سال خدمت و مدرك ليسانس )

كمتر از " دو ميليون تومان " دريافت مي كنند. و بجاي زندگي كردن -

دارند "مردگي " ميكنند. (4209660) (alef-11)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۰۸:۱۶:۳۷
سلام آقایان باز نشسته ها را چوب خشک شده می پندارند با این تفکر شما چه انتظاری از آنها دارید و دعا کنید.................... (4211235) (alef-11)
 
مهمان
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۵:۲۵:۱۲
برادر عزیز
تا زمانی که مدیریت علمی مبتنی بر لیاقت و کاردانی در محافل تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور حاکم نباشد وضعیت روز به روز بدتر خواهد شد. با آزمایش و خطای تجربی و به کار گیری افرادی که فقط تعهد به حفظ منافع باندی و حزبی و جناحی خود دارند ، برای این ملت فرجی حاصل نخواهد شد (4213933) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۰۹:۲۵:۱۵
بردار همدرد بازنشسته اصول مدیریتی بقدری ضعیف است که بنده با حقوق یکملیون وپانصد تومان را مرفه اعلام نموده ومدت دوسال است که یارانه را قطع نموده اند حال پیدا کن پرتقال فروش را وقتی درمدت هشت سال جنگ درسرما وگرما با بدترین شرایط در مرز مشغول خدمت بودیم (4214662) (alef-11)
 
یک باز نشستکی سباهی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۰۰:۴۵:۰۱
سلام به جای من و شما نمایندگان محترم مجلس و دولت مردان و حاکمان کشور می گیرند؟ نگران هم نباش انها فعلا در فکر خودشان هستند ؟ و رییس دولت هم در فکر رای اوری خود می باشد ؟ اقای روحانی انتظار نداشته باشید چه مردم بار دیگر به تو رای به دهد برای این که واقعا در فکر مردم نبودید؟ (4216560) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۱۴:۲۰:۰۵
از علامت سوال در جای درست استفاده کنید (4217135) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۷ ۰۱:۰۷:۱۹
با سلام آیا میدانید حقوق دریافتی بنده هنگام استخدمم در سال55 برابر 1000 دلاربود وحقوق بازنشستگی من امروز بعداز گذشت 40 سال و 30 سال هم خدمت برابر 500دلاراست ؟ شما محاسبه کنید مبلغ آبرفته را........... البته بدون یارانه که آنهم هم دوسالی است که قطع شده (4219166) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۱۲:۰۴:۱۳
یاد آور میشوم که ارزش ۱۰۰۰ دلار سال ۱۳۵۵ معادل 4,651.87 دلار امروز است .در آمد شما کمتر از آنچه فکر میکنید هست (4222010) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۰۸:۵۶:۳۷
دولت مردان هم در دولت احمدی نژاد هم در دولت کلید به فکر جیب خود بودند و هستند برارجان بازنشسته گان براشن مهم نیستند (4220636) (alef-11)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۰۹:۰۵:۵۳
بازنشته بانک تجارت اصلا در پیش مقامات بانک به حساب نمیاید به شاغلین میلیونها تومان پاداش پایان سال میدهند وقتی ما بازنشته ه اعتراض میکنیم با بی احترامی مواجه میشویم کانون بازنشته بانک تجارت تهران هم از جناح حقوق بگیر خودشان میباشد و بدتر از مقامات بی توجهی میکنند (4221774) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۱۰:۵۰:۳۵
بنده بازنشسته راه آهن با عنوان شغلی مسوول اموال و مخازن حقوقم یک میلیون و دویست هزارتومان است باز برادر ارتشی شما دوبرابر ما حقوق میگیری .ما که زیر زیر خط فقر شدیم چی بگیم؟ (4221897) (alef-11)
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۰:۱۳:۲۵
خود کرده را تدبیر نیست (4227632) (alef-3)
 
حسینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۱۲:۵۰:۵۱
آیا دولت و صندوق های بازنشستگی واقعا نمیدانند که بازنشسته ها اعم از دولتی و کارگری و نیروهای مسلح هزینه های زندگی آنها بمراتب از شاغلین بیشتر میباشد یا خودرا به کوچه علی چپ میزنند در ممالک دیگر بازنشسته ها واقعا در رفاه هستند (4231555) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته