توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507663
نمایش جستجوهایی که به روند تبدیل می‌شوند در جستجوگر گوگل برای آیفون
بخش دانش و فناوری الف،11 شهریور96
برنامه موبایلی جستجوگر گوگل برای سیستم عامل iOS از این پس جستجوهای برتر و تبدیل شده به روند را برای کاربران نمایش می دهد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
به گزارش خبرگزاری فارس، همچنین این برنامه در صورت تایپ سوال توسط کاربر و حتی قبل از آنکه وی دکمه جستجو را فشار دهد، پاسخ سوال طرح شده را ارائه می کند.

کاربران از این به بعد با استفاده از خدمات یاد شده درخواهند یافت که در لحظه ای که آنها در حال جستجو هستند، چه سوژه هایی برای جستجو بیشتر مورد توجه کاربران قرار دارد.

کاربران برای دریافت اطلاعات یاد شده تنها باید بر روی میله ابزار جستجو در برنامه موبایلی گوگل کلیک کنند تا جستجوهای روند شده را مشاهده کنند.

این خدمات از مدتی قبل از طریق گوشی های اندرویدی قابل دسترس بود و البته برخی تغییرات در رابط کاربری و نحوه ارائه خدمات مذکور به عمل آمده تا جستجوهای روند شده با سهولت بیشتری قابل استفاده باشند.

کاربران همچنین می توانند در صورت عدم تمایل از خدمات یادشده بهره نگیرند و دسترسی به آنها را متوقف کنند. بخش پاسخ سریع به سوالات جستجوگر گوگل هم برای افزایش دانستنی های ساده مانند ارتفاع برج ایفل یا نتایج مسابقات ورزشی قابل استفاده است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ جستجوگر گوگل+ آیفون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.