توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417762
اعضای تیم انتقالی ترامپ خواستار عذرخواهی رامنی از رئیس‌جمهور منتخب آمریکا
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۱
رسانه‌های آمریکا گزارش داده‌اند افراد نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا خواسته‌اند «میت رامنی» که یکی از گزینه‌های تصدی وزارت خارجه این کشور است قبل از معرفی احتمالی‌اش برای انتصاب این سمت از وی عذرخواهی کند.

به گزارش فارس، اعضای تیم انتقال قدرت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا خواستار عذرخواهی علنی «میت رامنی» از وی قبل از معرفی احتمالی‌اش به عنوان وزیر خارجه آینده آمریکا شده‌اند.

یکی از مقام‌های تیم انتقال قدرت ترامپ به فاکس‌نیوز گفته برخی از نفرات نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از فرماندار سابق ماساچوست خواسته‌اند قبل از معرفی احتمالی‌اش برای انتصاب وزیر خارجه علناً از ترامپ عذرخواهی کند. 

میت رامنی در زمان تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری با لحنی تند از ترامپ انتقاد کرده و وی را «شیاد» خوانده بود. 

رامنی بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری با وی در ایالت نیوجرسی دیدار کرد. پس از این دیدار مایک پنس، معاون ترامپ گفت که رامنی یکی از گزینه‌های فعال در دست بررسی برای تصدی سمت وزارت خارجه آمریکا است. 

روزنامه نیویورک‌تایمز روز گذشته از نارضایتی برخی از مشاوران ترامپ از احتمال معرفی رامنی برای معرفی به عنوان وزیر خارجه خبر داد.
 
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ+کابینه ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.