توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484461
نقوی حسینی: امنیت ملی تعارف بردار نیست/ حمله موشکی سپاه، نخستین سیلی بود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه امنیت ملی کشور تعارف بردار و قابل ورود به بازی های سیاسی نیست، گفت: حمله موشکی دیشب سپاه، نخستین سیلی به دشمن بود.

سیدحسین نقوی حسینی در گفتگو با مهر، با اشاره به حمله موشکی دیشب سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها در دیرالزور سوریه در پاسخ به حملات تروریستی تهران، اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم از این اقدام انقلابی سپاه پاسداران که سیلی محکمی به صورت دشمنان نواخت، تشکر کنیم.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد؛ به همین جهت همواره هدف ترور قرار می گیرد و مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود نیز همواره از گروهک های تروریستی علیه جمهوری اسلامی حمایت می کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: اگر چه جمهوری اسلامی با کمک های مستشاری خود به دولت ها و ملت های مقاومت توانسته است بینی تروریست ها را به خاک بمالد، اما لازم بود به اربابان آنها هم درسی داده شود که بدانند توانمندی دفاعی جمهوری اسلامی به حدی هست که توطئه ها را در نطفه خفه کند.

نقوی حسینی ادامه داد: پیام دیگر عملیات موشکی اخیر سپاه پاسداران این است که گروهک های تروریستی بدانند که جمهوری اسلامی تهدید را با سیلی جواب می دهد.

وی در ادامه با اشاره به اظهارات سیاسی و انتخاباتی برخی چهره های سیاسی که توان موشکی کشور را به بازی گرفتند، اظهار داشت: همه باید بدانند که امنیت ملی کشور تعارف پذیر نیست و قابل ورود به بازی های سیاسی هم نیست.

این نماینده مجلس افزود: وقتی گروهک های تروریستی و تکفیری بیایند، میان چپ و راست، شیعه و سنی و فارس و تُرک و بلوچ و کُرد تفکیک قائل نمی شوند و وقتی وارد شوند همه را به رگبار می بندند؛ بنابراین جمهوری اسلامی باید آنقدر مقتدر بوده و از توان دفاعی برخوردار باشد که در عمق استراتژیک خود هر نوع ناامنی را پاسخ دهد.

نقوی حسینی تاکید کرد: در غیر این صورت، باید هزینه ناامنی را در استان های مرزی و حتی در کوچه پس کوچه های تهران بپردازیم.

آنها که در مناظره ها به توان موشکی حمله می کردند، بفهمند اگر کوتاه بیاییم دشمن می زند

وی تصریح کرد: کسانی که روزی می گفتند علت پیشرفت ژاپن این بوده است که بودجه دفاعی خود را حذف کرده و یا می گفتند آمریکایی ها با یک بمب می توانند کل سیستم دفاعی ما را از کار بیندازند و یا در مناظره ها به توان موشکی کشور حمله می کردند، حالا باید بفهمند که اگر کوتاه بیاییم دشمن می زند و عملیات دیشب سپاه هم نخستین سیلی به تهدیدات دشمن بود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره پیام حمله موشکی سپاه به تروریست ها برای مردم منطقه نیز گفت: همه کشورها و ملت های منطقه نسبت به این موضوع آگاه هستند که توان موشکی جمهوری اسلامی در خدمت امنیت منطقه است.

نقوی حسینی افزود: اگر تهدیدی متوجه کشورهای منطقه باشد، جمهوری اسلامی اجازه نمی دهد گروهک هایی با حمایت برخی دولت های منطقه و فرامنطقه ای، امنیت منطقه را به هم بریزند؛ لذا در هر جایی که لازم باشد پاسخ تهدید را می دهد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۲:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۲:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۱:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۱:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۱:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۰۹
 
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+حمله موشکی سپاه+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.