توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444762
اقدام کم سابقه مشاور با نفوذ ترامپ
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۳
' کلین کانوی ' سخنگوی با نفوذ ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و یکی ازمهمترین مشاورین وی در اقدامی کم سابقه در کاخ سفید برای خود رئیس دفتر انتخاب کرد.

به گزارش ایرنا، کانوی که در جریان رقابت های انتخاباتی مشاور ترامپ بود و بسیاری پیروزی ترامپ دراین انتخابات را مدیون هوش و ذکاوت اودانسته اند، حتی با وجود افرادی مثل استیو بنن ویا جان کلی در کاخ سفید اکنون مورداعتمادترین مشاور ترامپ شناخته می شود.
 
گفته می شود، ترامپ درحوزه های مختلف سیاستگذاری از رایزنی های او استفاده می کند، ظاهرا بدلیل مشغله زیاد و کثرت وظائفی که وی برعهده دارد رییس دفتر ویژه ای را برای خود برگزیده است که همین مسئله نشان می دهد او تا چه اندازه از قدرت و اختیار در مرکز رهبری آمریکا برخوردار است.
 
رییس دفتر خانم کانوی خانمی بنام رنه هادسون ، همسر ریچارد هادسون نماینده ایالت کارولینای شمالی است که تا کنون ریاست دفتر تاد روتیکا نماینده جمهوریخواه ایندیانا را به عهده داشت.
 
کلمات کلیدی : مشاور ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.