توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454969
بوتراگوئنو: بایرن مونیخ یکی از سرسخت‌ترین قرعه‌های ممکن بود
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳
مدیر روابط سازمانی باشگاه رئال‌ مادرید انتظار بازی دشواری را مقابل باواریایی‌ها در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دارد.

به گزارش تسنیم، امیلیو بوتراگوئنو در واکنش به قرعه تیم فوتبال رئال‌‌ مادرید در مرحله یک‌چهارم ‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا که مدافع عنوان قهرمانی را مقابل بایرن‌ مونیخ آلمان قرار داد، اظهار داشت: بایرن یکی از سرسخت‌ترین حریفانی بود که می‌توانست در این قرعه نصیب ما شود. اگرچه اطمینان دارم که آنها هم چنین نظری دارند.

وی افزود: هر دو تیم شناخت خیلی خوبی از هم دارند. کارلو آنچلوتی سرمربی بایرن است و شناخت خیلی خوبی از رئال‌ مادرید دارد. آنها بازیکنان خیلی خوب و باتجربه‌ای در ترکیب خود دارند. دوست داشتیم در مراحل بالاتر با بایرن تقابل کنیم، اما به هر حال قرعه اینچنینی نصیب ما شد.

مدیر روابط سازمانی باشگاه رئال‌ مادرید در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ما در بازی برگشت میزبان هستیم، این مزیت کمتری را در اختیار ما می‌گذارد، اما به هر حال باید در بازی رفت در آلمان عالی بازی کنیم. می‌دانیم که 20 دقیقه بازی خوب در آلمان می‌تواند کشنده باشد. این بهترین قرعه‌ای نبود که می‌توانست نصیب‌مان شود، اما ما بازیکنان بزرگ و باتجربه‌ای در ترکیب‌مان داریم. تقابل دو تیم، فوق‌العاده خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : رئال‌ مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته