نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454167
انتخاب روزنامه نگاران برتر در حوزه مبارزه با فساد و دفاع از حقوق شهروندی
بخش سیاسی الف، ۲۴ اسفند ۹۵
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲
به ابتکار آقایان مهندس عباس عبدی و دکتر احمد توکلی و با محوریت سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت، روزنامه نگاران و رسانه های برتر فعال در موضوع شفافیت و عدالت (مبارزه با فساد و دفاع از حقوق شهروندی) انتخاب خواهند شد.

به گزارش الف، بنا بر اعلام دبیرخانه ذیربط جزئیات مراسم و نحوه ارسال اثار در نشست مشترک مطبوعاتی آقایان عباس عبدی و احمد توکلی در 20 فروردین 1396 اعلام خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۰:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۱۲:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۸:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۱۶:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۱۴:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۸ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۱۷:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۰ ۱۱:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۰۲:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : روزنامه نگاران + شفافیت و عدالت
 
Switzerland
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۹:۲۰:۵۲
چه اقدام مبارکی چه ترکیب جالبی این دو بزرگوار که اکنون دندان کسب قدرت را کشیده اند می تواند بسیار به بلوغ سیاسی نیروهای سیاسی کشور کمک کنند. (4203988) (alef-13)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۱:۰۵:۵۱
از روزنامه نگاران فعال در عرصه مبارزه با فساد در خواست می گردد جهت تهیه گزارش از فساد ها وتخلفات بانکی وشگردهای مدیران متخلف جهت تهیه گزارش تماس حاصل بفرمایید (4204102) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۲:۱۶:۱۷
من ياشار سلطاني را محق ميدانم (4204199) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۰۰:۰۴:۱۳
از سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت وعدالت خواهانیم به فساد وتخلف مدیران بانک های زیان ده که با مخفی کردن زیان های خود به روش های صوری وبیلان سازی اقدام به ایجاد سود های موهومی کرده واز محل این سود های صوری پاداش های کلانی در طی چند سال گذشته تا اکنون گرفته اند رسیدگی واز مجامع نظارتی درخواست رسیدگی وبرخورد قاطع و این پولدهای یا مفت را از انها پس گرفته و به نحو مقتضی از سهامدارانی که به واسطه این زیاده خواهی مدیران به شکل گسترده ای زیان کرده اند دلجویی شود (4204306) (alef-13)
 
عبدالهی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۰۹:۰۶:۵۲
ترفند جدیدی برای سر زیر آب کردن بنده خدا روزنامه نگارانه . ااونهارو چی به این خبرها مجله گل اقایی و چهار تا جوک و چرند چاپ کنند فکر کنم خوبه (4204639) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته