نظر منتشر شده
۶۴۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 180864
کفن پوش ها کجا هستند؟
محمدرضا زائری، 19 اسفند 91
توضیح سایت الف: برای این مطلب عکسی انتخاب شده بود که پیرامون آن شبهاتی ایجاد شد، سایت الف بدون تایید یا تکذیب واقعی بودن عکس، یاد آور می شود که پیگیری های سایت الف به این نتیجه رسید که عکس را خبرگزاری رویترز منتشر کرده. و رویترز هم منبع تصاویر را کاخ ریاست جمهوری ونزوئلا اعلام کرده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۵
این روزها اوضاع چنان در هم و برهم است که انبوهی از پرسشهای بدیهی نه تنها بی پاسخ می مانند بلکه حتی دیگر به ذهن هم خطور نمی کنند . رفقا چنان همه را گرفتار دغدغه های پی در پی و مشکلات و مسائل بی وقفه کرده اند که کسی حتی فرصت درنگ و تأمل نیابد و حتی نتواند از خود چیزی بپرسد چه رسد به اینکه در جستجوی جوابی باشد.

اگر پیش بینی های برخی بزرگان در ماههای آینده محقق شود طبیعتا باید منتظر فتنه ها و آشوب هایی باشیم که دیگر جایی برای پرسش و پاسخ باقی نمی گذارد و در شرایطی که چیزی از دنیایمان باقی نگذاشته اند همه باید تنها بدان دل ببندیم که لا اقل قدری از دینمان در میان طوفان های هراسناک در امان بماند.

احوالمان چونان مجروحی درهم شکسته است که در سرسرای اورژانس بیمارستان نه تنها از بی اعتنایی پرستاران و پزشکان گله ای ندارد بلکه راضی است که او را به سطل زباله نمی اندازند و در کنار دیوار جایی داده اند تا نفس های آخر را بکشد و جان بدهد . چنان اقتصاد و سیاست را برآشفته اند که کسی دیگر رمق ندارد از فرهنگ سخن بگوید و به سیل بنیان کنی اشارت کند که اساس و بنیاد فرهنگ را سست کرده و عنقریب بنای لرزان آن فرو ریزد و از همین ظاهر رنگ و رو پریده کتاب و مطبوعات و سینما نیز چیزی باقی نماند.

در این میان حال و روز دینداران از همه تماشایی تر است . آنان به فریبندگی شعار دینداری برخی دل خوش کرده بودند که هر چه بر سر سیاست مان و اقتصادمان و فرهنگمان می آید ، باز دینمان حفظ شده است و پرچم عقیده و ایمان در اهتزاز است . حال اینان امروز تماشایی است که می بینند هر روز پاره ای از عقاید و باورهایشان به سخره گرفته می شود و هر بار بخشی از سیمای نورانی آرمانهایشان زخم برمی دارد.

امروز باید به جستجوی کسانی رفت که از سالها پیش به اقتضای رسالت و تعهد روشنگری شان یا چون عارف و استاد فقید اخلاق آینده را به صراحت پیش بینی کردند و یا چون سید نویسنده شجاع کتاب طنز نوشتند و یا چون جوان پر شور بیانیه افشاگری دادند ولی در مقابل به جای آنکه به خاطر بیدارگری شان ستایش شوند توسط برخی مدعیان مورد هجوم واقع شدند . یا به تهمت بی بصیرتی و سکوت و امثال اینها به انزوا افتادند و یا کتاب شان خمیر شد و یا تحت تعقیب قضایی و بازداشت قرار گرفتند.

امروز که پیوند فتنه و انحراف کار را به افشای اسرار و هتک استار تشیع کشانده و بعد از همه افتضاحات کار را به جایی رسانده که همین ته مانده سفره باورهای مردم را جارو کند و از میان بردارد نمی دانم کفن پوش های قم و تهران و مشهد و اصفهان کجا هستند ؟ راستی برادران و خواهران ارزش گرا و آرمانخواهی که به خاطر سر سوزنی احتمال خطا و اشتباه در دوره سازندگی و اصلاحات کشور را به هم می ریختند به کدام پستو خزیده اند؟

دوستان اصول گرا و حافظ شریعت که یک فیلم غیرواضح از سفر یکی از رقبای سیاسی به ایتالیا را بارها عقب و جلو می کردند تا ثابت کنند سرانگشتان او به دست زنی برخورد کرده یا عکس لیوان آب او را در یک مهمانی دست به دست می گرداندند تا نشان دهند بر سفره حرام ایستاده امروز در برابر هتک حرمات و ارتکاب محارمی که برخی در همین کشور به خاطر ذره ای مشابه آن از گزینش ها رد شده اند و سرنوشت آنها تغییر کرده کجایند؟

کسانی که با کمترین بهانه حکم ارتداد و قتل صادر می کردند و منتظر بودند تا در سخنرانی ها و نوحه خوانی هایشان احساسات مردم را برای برهم زدن زندگی و کار این و آن تحریک کنند آیا امروز برای به بازی گرفتن مفهوم رجعت و ارزش شهادت و قداست قرآن و حساسیت حدود شرعی و توهین های مکرر به جایگاه ولایت فقیه و حیف و میل بیت المال و تهدید بنیان های دینی نظام اسلامی اهمیتی قائل نیستند ؟ آنان که برای تنهایی و غربت رهبری نعره حیدری داشتند چرا امروز برای تنهایی و غربت رهبری ناله ای هم برنمی آورند ؟ راستی کفن پوش ها کجا هستند ؟
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۹:۵۹
مناسبات انسانی رو با بازی های سیاسیتون قاطی نکنید
من هیچ نقطه مشترکی با احمدی نژاد ندارم که هیچ .... اما این کارش بد نیست که هیچ خیلی هم انسانیه ، امیدوارم همه چیز رو قاطی نکنید
(1179765) (alef-7)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۷:۰۲
اشتباه نکن، مناسبات انسانی باید در چارچوب اخلاقی و اسلامی باشه و گرنه صرف اتکا بر نکته شما کار به جاهای باریک کشیده میشه... (1179961) (alef-7)
 
صبر کنید! آروم باشید!
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۸:۵۹
مناسبات انسانی رو که متوجه نشدم یعنی چی!

اما ضمن اذعان به ناپسند بودن این قبیل رفتارها

این رفتار منفعلانه از احمدی نژاد "قابل مقایسه نیست" با رفتار خاتمی که ابتدا به ساکن دست دراز کرد برای دست دادن با یک زن جوان و نه پیر ! (1180115) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۶:۵۵
این آقای تاج الدینی معاون رئیس جمهور هم این روزها شده توجیه گر کارهای رئیس جمهور شده: ((معاون رئیس جمهور درمورد عکس‌های جنجالی منتشر شده از احمدی‌نژاد گفت: رئیس‌جمهور فقط می‌خواست به ابراز احساسات مادر چاوز پاسخ بدهد.))

آقای تاج الدینی! شما هم سیدی هم روحانی هستی.درست نیست که تمام کارهای اشتباه و نا مشروع مافوقت را توجیه کنی.فردا برای خدا چه جواب داری؟ وقتی بالای منبر میری کلی مردم را نصیحت میکنی حالا وقتی به خودت و مافوقت برسه شروع به توجیه کردن میکنی.فکر میکنی مردم گوش می دهند؟ نه گوش نمیدهند چون اگر حرف با عمل همراه نباشد اثری نخواهد داشت که حضرت علی(ع) میفرمایند:کونوا دعاه الناس باعمالکم و لا تکونوا بالسنتکم (1180208) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۰۹:۴۰
خوب باید هم همینطوری باشه و گرنه مبتلا به سرنوشت متکی. دانش جعفری. دستجردی. و..... میشه باید به هر قیمتی شده اون میز را نگهش داره (1180615) (alef-7)
 
م. مردم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۹:۵۹
1- میگن در آخرالزمان، معروف به منکر و منکر به معروف تبدیل میشه.
2- احمدی نژاد از همون ابتدا با شعار اسلام اصیل اومد. نه اسلامی که با خوش آمد ها و بدآمدهای "کفن پوشها" و "روشنفکرها" دچار افراط و تفریط شده.
3- این اتفاقات از همون اوایل ریاست جمهوری احمدی نژاد در برخورد با معلمش و سفرهای استانی و خانواده شهدا و ... رخ داده و مثل بعضیا ریاکاری در کار نبوده.

4- به معنای "حجت الاسلام" دقت کنید. بعد ...
بعد اینکه اون "حجت الاسلام" "سید" "رییس جمهور"، "دستشو دراز کنه" و به "دخترکان" ایتالیایی دست بده رو بذارین کنار تسلی ناخواسته احمدی نژاد به یه پیرزن 70-80 ساله عزادار.

5- کاش حداقل دقت میکردین که احمدی نژاد اول دستاشو مثل همیشه ژاپنی جمع میکنه. دیگه اون "پیرزن 80 ساله عزادار مسیحی" حالیش نبوده شرمنده! بنده از جانب مادر چاوز عذرخواهی میکنم!

6- اما برای مقایسه:
کلا آقای خاتمی علاقه زیادی به خوش و بش با دخترکان و بازیگران و خبرنگاران ایرانی و خارجی داشت. چنانکه احمدی نژاد در این سالها بارها دست مادران (و پدران) "سالخورده" شهدا رو خصوصا در "روستاها" از روی چادر بوسید.

7- حالا میفهمم چرا میگن در آخرالزمان، معروف به منکر و منکر به معروف تبدیل میشه!!! یا باید کفنپوش بود یا مدعی روشنفکری!!! (1180775) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۶:۳۰
دختر زیباروی خندان ایتالیایی کجا

پیرزن ونزوئلایی درحال گریه کجا !!

کمی انصاف داشته باشید. (1180812) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۰۷:۲۸
تماس یک ثانیه ای کف دست کجا و سر بر شانه نهادن کجا؟؟ (1181044) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۸:۱۳
عمد و غیرعمد بودن اهمیت دارد نه مدت زمان. (1181997) (alef-13)
 
عرفان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۶:۱۲
حضرت آقا حرام خدا به جوانی و پیری یا خنده و گریه نیست.
كفن‌پوشاني كه که در دولت های سابق به مجرد ملاحظه كوچك‌ترين ايرادي به خيابان‌ها مي‌ريختند کجارفته چرا کم پیدایند؟ نکنه دار دسته یه عده بودند مه الن پست گرفتن؟ (1181067) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۵:۱۵
کار هر دو رییس جمهور (آقای خاتمی و آقای احمدی نژاد) اشتباه بوده است. حالا این کار احمدی نژاد دلیلی بر تبرئه این دو نفر نیست. (1181092) (alef-13)
 
آذربایجان
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۵:۱۲
نامحرم نامحرمه!پیر و جوون نداره!متاسفم (1181161) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۰:۱۵
اصلا مسئله این نیست که حکم اسلامی درباره ی این مسئله را قبول داریم یا نه؟
به هرصورت این کار احمدی نژاد اسلامی نیست.چه اسلام دین صحیحی باشد چه نباشد.(با توضیح این مطلب که طبق اعتقاد ما هرکاری که اسلامی نباشد انسانی نیز نیست) (1181213) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۵:۰۳
شراب را چه پیمانه نوشی چه ته پیک حرام است حرام است حرام (1181226) (alef-13)
 
دلفاني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۷:۴۱
دوست گرامي مگر در اسلام مصافحه با نامحرم (پيرزن و دختر زيبا )فرقي مي كند؟ (1181294) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۶:۲۵
درهرصورت حرام حرام است (1181922) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۵:۱۱:۵۳
ای آقاو نا محرم نا محرمه. زشت و خوشکل. پیرو جوونم نداره. این جور که شما تفسیر میکنی پس تماس با پیرا و زشتا اشکال نداره؟ (1181475) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۲:۳۵
اشتباه اشتباه است از جانب هر کس که باشد (1181564) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۲:۵۷
شما در تهمت زدن انصاف داشته باشید. (1181588) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۳:۱۳
يعني از نظر شما هر دختر خنده روي (ايتاليايي، آمريكايي، آفريقايي، .......،ايراني،....) ......؟ است و هر خانم سن بالا( به زعم شما پيرزن) مادر ترزا است؟ شما كي ميخواهيد مغزتان را از افكار زشت و ناهنجار پاك كنيد و هر واقعه اي را در موقعيت زماني،مكاني و فرهنگي اش نگاه كنيد و با ديدي منطقي آنرا تجزيه و تحليل نماييد. من هر قدر هم كه با آقاي احمدي ن‍ژاد مخالف باشم حركت ايشان را در راستاي تسلي به مادر داغدار حركتي انساني و در چارچوب ديپلماسي بين المللي ارزيابي مينمايم. (1181589) (alef-13)
 
ali110
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۳۳:۰۱
معیار شما سن وزیبایی نامحرم است یا اسلام لطفا تکلیف خودتان را روشن کنید مگر نه انصافه خیلی کارها میشود کرد!!!! (1181663) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۰:۰۶
لطفا نظرات فقیهان اسلام شناس در توضیح المسائل ها مطالعه نمایید. (1181965) (alef-10)
 
ali
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۰۰:۲۶
شما متوجه منظور هموطنانت نشدی. مطمئنا آقای ریس جمهور برای لذت که ایشان را بغل نکرده! منظور اینست که چرا برای اشاره انگشت خاتمی به خانم ایتالیایی که حتما نیز طبق اصول نبوده یقه پاره کردند ولی برای این شخص نه؟ سوال در مورد تفاوت اینهاست برادر (1181734) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۰۷:۴۰
هر دو تا کار هم اشتباه بوده و هست.
امکا برای اون یکی یک عدع کفن پوش خودشون رو پاره کردند،
الان هم همون کار رو بکنند. مگر اینکه اصول اسلامی برای افراد مختلف به گونه ای متفاوت تفسیر شود. (1181750) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۴۰:۵۹
اگه کاری اشتیاه و حرام است دیگر پیر و جون نداره یایا شما که نظر می زاری قبلش برو حداقل یه رساله تو این زمینه بخون. (1181839) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۰۶:۱۰
برادر عزیز ذهن شما بیمار است چون به زن بنام یک انسان نگاه نمیکنید و فقط مسائل جنسی مد نظر شماست و این یعنی بیماری .شما به دکتر نیاز دارید. (1181889) (alef-13)
 
ali110
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۹:۱۹
این را خوب امدی احسنت ولی از یک روحانی بعید است که به پست و مقام دنیوی بچسبد . ما در این دوران احمدی نژاد انسانهای زیادی را دیدیم که از پست و مقام گذشتند ولی از حق نگذشتند مثل اسامی که نام بردید (1181650) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۱۱:۴۳
چرا در این عکسها رحیم مشایی مشاهده نمی شود؟
. (1180618) (alef-7)
 
در به در
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۰۰:۴۸
کفن پوش ها کجان؟؟؟
احتمالا با رئیس جمهور عزیز رفتن ونزوئلا واسه مجلس ختم و عرض تسلیت و دلداری دادن به مادر مرحوم، مغفور ،جنت مکان،خلدآشیان،.... برادر ارزشی هوگو چاوز!!!! (1181395) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۱۱:۵۷
داره تمرین ریاست جمهوری میکنه توی کاخ پاستور (1181606) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۷:۲۹
همانطور که معلومه مادر چاوز دستهای دکتر را گرفته .. یک مادر غمگین و بزرگسال که بسرش را از دست داده .. اگر جای دکتر بودید جیکار میکردید ! بی ادبی میکنید و دستاتون رو برمیدارید !! اینجوری فرهنگ ایرانی خدشه دار میشه. اتفاقا کارش عالی بود و نشون دهنده فرهنگ بزرگ ایرانی هست (1181137) (alef-13)
 
مطقی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۳:۳۳
یک بنده خدا هم برای دلداری دادن یک دختر جوان به ابراز احساسات او پاسخ داد و شلاق خورد نتیجه را چه باید دید. (1181221) (alef-13)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۷:۳۴
نیازی به مقایسه نیست. هر دو کاری خارج از عرف و شرع انجام دادند. هرکسی انجام بده محکومه (1180211) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۰:۱۵
نه اتفاقا هر دو مشکل چندانی نداشت فقط شما هستید که با یکی مشکل دارید و از دیگری حمایت (1180368) (alef-7)
 
صبرکنید!آروم باشید!
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۰:۳۵
من که برای دفاع از کسی چیزی ننوشتم ، حق رو گفتم ، قبح کار خاتمی بیشتره! (1180400) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۳:۵۰
کجایید کفن پوشان پوشالی که تمام هویت و آبروی ملتی را با منافع شخصی خود معامله می کردید؟ کجایید آن زمان که به خاطر شعار چند دانشجو وارد کوی دانشگاه شده و فرزندان ملت را زیر چکمه های ظالمانه خود به خا ک و خون می کشیدید؟ هان بیدار شوید که سراسر عمر خود را در خواب بوده اید! کجایید دانشآموزان مدارس دینی آن زمان که پلاکارد در دست گرفته و فریاد می زدید به بهشت نمی رویم اگر احمدی در آنجا نباشد! بیدار شوید اینک زمان خواب به اتمام رسیده و بانگ رسوایی گوش فلک را کر کرده !!!!!!!!!!!! (1181250) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۶:۰۳
اقای صبر کنید وسط دعوا نرخ تعیین نکن احمدی نژاد که این همه ادعای اسلام و ارتباط با امام زمان داره نباید این کار رو انجام بدهد هر چند که این کار همش فریب افکار عمومی هست و نیت انسانی ندارد (1181920) (alef-13)
 
امید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۴:۱۹
کفن پوشان الان سرگرم برنامه ریزی برای انتخابات بعدی هستن . وقت ندارند به مسائل شرعی و حلال و حرام فکر کننذ (1180543) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۰:۱۱
دوستان، اینقدر وااسلاما، وااسلاما نکنید. این کلیپ مال ۳ هفته قبل هست در روستای چارک. لطفاً برید، این فیلم رو ببینید که چطوری مادر شهید رییس جمهور رو بغل میکنه و حتی میخوان رییس جمهور رو ماچ بکنن که رییس جمهور میگن، انشاا... بعداً. دوستان، روشنفکر یعنی این مادر شهید روستایی. شما ببینید مردم روستا چه رنگهای شادی پوشیدند. شما توی سفرهای استانی توی این چند سال، ببینید چقدر از مادر شهدا، در روستاها صورت دکتر رو نوازش میکنن. ببینید همه رنگهای شاد پوشیدن. آدم نباید، اینقدر فکرش بسته باشه، که هم چیز رو از نگاه بدش ببینه. شما انتظار داری تو پخش زنده، مادر داغداره مرحوم چاوز رو پرت کنه اونور، بگه تو نامحرمی. یه ذره فکر کنید دوستان.
دکتر احمدي نژاد در ديدار خانواده شهداي روستاي چارك، ۲۶ بهمن ۱۳۹۱: http://www.president.ir/fa/45473

الف جان ناخن خشکی نکنید نشون بدید. (1180561) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۲:۰۹
انگار حسابى قاطى كردين! در شان يك رييس جمهور چنين رفتار مزحكى نيست كه واسه همتاش اين چنين گريه زارى راه بندازه و مامانش رو بغل كنه! اونم در سمت رييس جمهور كشورى كه نام اسلم رو يدك مى كشه پس در رفتار ديپلماتيك مجبور به رعايت قوانين هست اونم كسى كه نظرش به رهبرمون نزديكتر است! (1180935) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۶:۵۹
ابله جان این عکس رو رویترز منتشر کرده تو سفر اخیر احمدی نژاد به ونزوئلا! چی میگی واسه خودت میبافی!! (1181551) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۰:۱۷
ادب. ادب . ادب! چیزی که امیدوارم داشته باشی (1181901) (alef-10)
 
قضاوت معقول
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۱۴:۰۲
همدردی با یک مادر داغدیده البته بد که نیست انسانی هم هست . بر این کار احمدی نژاد نمیشه خرده گرفت .
قصد این مقاله انتقاد از صحبتهای عجیب و فتواهای غیر قابل قبول احمدی نژاده که چاوز رو در رتبه شهیدان و پاکان و صالحان اورده و پیش بینی کرده همراه با منجی اخرالزمان حضرت عیسی و امام زمان (عج) ظهور خواهد کرد !!!!!!!!!!!!!!!. (1181767) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۳۳:۰۴
عزیز دل حتما تو اون روستا همه مشکی پوشیدن.اصلا احمدی نژاد از نظر شما آدم فقید ولی خوب مملکتو داریم می بینیمو دورغاشم داریم درک میکنیم.حتما ما هم فکرمون بستس اطرافمونم نمی بینیم (1181822) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۹:۵۳
خوب خوبه والا چه طور این قدر با گذشت و مسامحه و دید مثبت به کارهای خاتمی نگاه نمی کردید نکنه درست و غلط بودن کارها برای شما به شخصش بستگی داره و اگه از شخص خوشتون نیاد کل کارهاش اشتباه و کفر هست و اگر هم خوشتون بیاد که فرشته اسمونی - به این میگن بازی سیاسی نه انسانیت و اخلاق چون اخلاق اصول ثابتی داره و از یه شخص به شخص دیگه عوض نمیشه (1181935) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۷:۲۶
بابا گرونیه کفن هم احتمالا دیگه از چین وارد میشه گرونه (1181573) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۶:۲۴
تو صف برنج هندی هستند (1181636) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۵:۰۱
اگر دین ندارید لااقل ازاده مرد باشید (1180899) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۵:۴۶:۴۲
واقعا باعث شرم است که این همه مفاسد واقعی در حکومت و مملکت داری در طول سالیان صدای این افراد را درنمیآورد ولی این کاری که (تسلی دادن احمدی نژاد) انسانی هم بوده و مفسده ای هم در آن نیست و گریزی هم از آن نبوده این همه حساسیت این آقایون را برانگیخته. واقعا باید به خودشان رجوع کنند ببیند چرا این وضع آنها و مملکت شده. این حتی ب نظر من یک نوع بیماری است (1181491) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۳:۰۲
نگاه كردن و دست زدن به بدن پيرزن و بچه غير مميز كه خوب و بد را نمى فهمد بدون قصد لذت جايز است
مساله١٩٤٣رساله آيت الله بهجت - ره - (1180243) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۰:۵۸
در مورد محارم خودتون هم همین نظر رو دارید؟ (1180510) (alef-13)
 
م. مردم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۰۲:۳۷
نظر ایشون مهم نیست. مهم اینه که احمدی نژاد خلاف شرع و اسلام نکرده که فریاد وااسلامای بعضیا بلند شده. (1180599) (alef-7)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۶:۲۹
نظر ایشون مهم نیست؟ اگه نظر مراجع در احکام شرعی مهم نیست پس نظر شما مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1181724) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۴:۰۵
حکم زن مسلمان با غیر مسلمان فرق دارد اخوی (1180677) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۴۰:۵۷
شما مرجع تقلید هستید؟ لطفا نظرات خودتان را با دین قاطی نکنید (1181434) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۱:۱۲
حتما آقای بهجت همین نظر را داشته (هم راجع به محارم بنده هم محارم شما و هم محارم خودش) که این فتوا را صادر نموده است. مراقب باشیم از مرجعیت جلو نیفتیم. (1181561) (alef-13)
 
j
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۵:۴۳
حکم شرعی برای همه است. محارم من یا شما فرق نمی کند. احکام شرعی که سلیقه ای نیستند. (1181721) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۶:۰۱
مادر چاوز خیلی هم پیر نمی زنه... (1180702) (alef-10)
 
فرهاد
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۵:۰۳
شما انگار خیلی چشات عقاب نشونه؟ یا خیلی محرومیت کشیدی؟ (1181336) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۳۵:۵۳
پیر نمی‌زنه، 78 سال سنشه! (1181379) (alef-13)
 
سعيد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۷:۳۷
چرا در زمان اصلاحات از اين فتوا ها نبود؟ (1180707) (alef-10)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۷:۲۴
زمان اصلاحات با پیرزن دست داده نشد. (1181727) (alef-13)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۵:۴۰
عزیزم پس کلا حجاب برای پیر زنها بالا 60 سال بردارید (1180811) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۵:۳۵
اتفاقا پیر هم نیست رنگ رویش بهتر از خیلی از دخترهاییست که فکر می کنید جوانند (1181065) (alef-13)
 
طلبه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۵۴:۲۸
به رساله فارسی وعربی آیت الله بهجت مراجعه کردم .مطلب همانطور است که این دوستمون اشاره کردند.دوستان عبارت"نگاه كردن و دست زدن به بدن پيرزن و بچه غير مميز" را در گوگل سرچ کنید اولین مورد سایت آیت الله بهجت می آید و این عبارت در رساله فارسی ایشان موجود است.عین همین عبارت فارسی در رساله عربی (جامع المسائل)ایشان وجود دارد.عبارت عربی ایشان چنین است:( يستثنى من عدم جواز النظر، كاللمس، من الرجل والمرأة، مقام الضرورة كالمعاجة والشهادة، والقواعد من النساء، وغير المميز والمميزة، ناظرا ومنظورا اليه ولامسا وملموسا)کلمه القواعد من النساء به معنای پیرزن هست.لبته مراجع دیگر ظاهرا چنین فتوائی نمیدهند.التماس دعا از همه دوستان (1181181) (alef-13)
 
پیام
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۵۲:۴۳
پس چرا بعد از دست دادن های شیرین عبادی .آن زمان که هنوز مخالف سرسختش نکرده بودید شعار وا مصیبتا سر داده بودید . تورو خدا دین خدا رو ملعبه خودتون قرار ندید. (1182054) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۴:۴۰:۴۱
قربون داداش بالاخره یکی پیدا شد حرف ما رو زد . (1181463) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۶:۳۷
پیرزنی که به قدری فرتوت باشد که کسی به او نگاه نکند نه مادر هوگو ! در ضمن شان ریاست جمهوری یک کشور چه می شود! (1181597) (alef-13)
 
اقليما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۱۷:۳۵
بله جايز كه هست ( البته با استناد به آدرسي كه دادي ) اما در روابط ديپلماتيك اونم وقتي به عنوانرئيس جمهور و نماينده كشور ايران جلوي چشم رسانه ها هستن هم جايز هستش ؟؟؟ (1181616) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۲۳:۲۳
پس مادر چاوز ادم نفهمی بوده؟؟!! حتما بقیه افراد تو مناسبات سیاسی به قصد لذت با خانم ها دست می دهند!!! خجالت بکشید و خودتون رو جمع کنید که برای هر چیزی توجیه می آورید (1181946) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۲:۲۴
باتشکر از آقای زائری به خاطر مقاله خوبشون،من نمی دونم شما چرا اصرار دارید جریان فتنه و انحرافی رو یکی بدونید؟؟

اگر مدرکی دال بر این موضوع هستش رو کنید تا مردم هم با خبر باشند!!!!!! (1180288) (alef-13)
 
سربداران
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۵:۴۴
شماها هم حرف بعضي ها تاييد ميكنيد جريان فتنه وانحرافي ساخته وپرداخته ذهن برخي هاست براي گمراه كردن توده ملت و بايد به اينها گفت انحرافي!!! (1180450) (alef-13)
 
ali
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۵:۳۵
اگر اسمی از جریان فتنه نیارن چطور بصیرتشون رو ثابت کنن؟ این رو میگن که گفته باشند مقصر مشکلات کشور همین دو گروه هستند و گروه دیگری مقصر نیست. حالا این جریان فتنه که الان به خاطر تیزهوشی بعضی ها همگی توی زندان هستند و بنده هنوز موندم که چطور در مورد همه چیز مسولند ولی بعضی ها که آزادند ( برای انجام هر کاری ) و همیشه هم آزاد بودند مسوول نیستند! (1180874) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۴:۱۵
برادر فتنه گر همینا بودن ولی وصلش کردن به اصلاح طلبها (1180943) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۳:۱۱
اتفاقا تصویر بغل کردن دختر چاوزو هم دیدم که احمدی بغلش کرده!! الف باید این تصویر هم قرار میداد!! (1180323) (alef-13)
 
ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۰:۳۴
اون تصویر مال الان نیست.
اونجا احمدی نژاد کاپشن پوشیده بود و توی یه فضای باز بود ولی اینجا با کت شلوار بود.
در ضمن سن دخترای چاوز خیلی بیشتر از اون بچه ای بود که احمدی نژاد رو بغل کرده بود. (1180369) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۶:۳۰
عمووووووووووووووو، خودتي
دختر چاوز 58 ساله، حد اكثر چند ساله مي تونه باشه؟ زن چاوز همچي پير نيست، يعني سنش از چاوز بيشتر بوده؟ چرا توجيه مي كني برادر؟ (1181637) (alef-13)
 
i
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۴۲:۵۴
دوست عزیز چرا توهین می کنی؟ خوتی یعنی چه؟
من نگفتم دختر چاوز پیرزنه گفتم اگه به عکس نگاه کنی اون بچه ای که تو بغل امدی نژاد سنش کمتر از دخترهای چاوزه. همین!
شما چرا اینقدر ذهنتون خرابه و همه چیز رو بد می بینین؟
من برا چی باید کار احمدی نژاد رو توجیه کنم؟
من کار احمدی نژاد رو در مصافحه با مادر چاوز درست نمی دونم (هر چند که خیلی هم چیز وحشتناکی نبود یه سوتی کوچولو بود) ولی عکسی که یه بچه احمدی نژاد رو بغل کرده ربطی به الان نداره مال قبلا هست. (1182019) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۱:۴۶
دوست عزیز اون تصویر بقل کردن دختر چاورز خیلی ساختگی به نظر میرسه! (1181004) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۹:۵۳
شما عزیزم از همونایی که کفن پوش میومدی تو خیابون, سعی نکنید چون همفکر شما سرکاره اصل موضوع رو بپوشونید!
حواستون باشه که این آقا به عنوان یک مقام رسمی رفته نه به عنوان فقط دوست چاوز و رفتارش به نام تمام ملت ایران ثبت میشه نه فقط محمود خان! ودر تمام دنیا میگن که ایرانی مسلمان دست از اعتقاداتش برداشته . (1180504) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۰:۰۲
متاسفانه فکر میکنم شما هم از آن کفن پوشایی هستید که زمان آن سید بزرگوار (خاتمی) توی خیابان راه میافتادید و وااسلاما سر میدادید
ولی حالا به پست و مقام رسیدید و صدایتان در نطفه... شده است. (1180560) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۰۴:۲۲
واقعاً که شما هم با این نظرات تون
از نظر شما این رفتار درست است یا نه فقط همین؟ (1180604) (alef-7)
 
سینا از شیراز
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۹:۰۱
خوابیده را می شود بیدار کرد ولی کسی که خودش را به خواب زده هرگز
قهرو خانه نشینی را چی؟؟
آقای خاص را چی؟؟
درگیری با روسای قوای دیگر چطور؟؟
قانون گریزی نداشتیم؟؟
ادبیات نامتعارف نبود؟
آمار غلط ، اختلاس دولتی ، خط قرمز کابینه ، استفاده از رمال به جای کارشناس ، سومدیریت در مهار تورم .... بگم بگم بازم بگم؟؟ (1180689) (alef-13)
 
حقگو
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۶:۲۰
همیشه گفتن خاتمی دست داده ولی نه عکس و نه فیلمی که قابل استناد باشه ارائه نشده
حالا چون این یکی پیر بوده کفن پوشهای پیر بیایند بیرون حداقل (1180947) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۱:۳۰
نامحرم جوان و پیر ندارده عزیز من کار خلاف شرع دیگه دلیل و مدرک نمیخواد (1181053) (alef-13)
 
محمد بی بصیرت
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۸:۰۶
اهان فهمیدیم مشکل در همان ابتدا به ساکنش بوده.ببخشید باز هم حق با شما هاست .چه کنیم جان به جانمان کنند ما بی بصیرتیم .خوشا به حالتان که همیشه محقید (1181139) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۵۵:۲۹
کجاش پیره چشاتو بیشتر باز کن (1181445) (alef-13)
 
محمدزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۱:۳۶
خودتان می دانید که آین مطلبی که در مورد آقای خاتمی گفتید واقعیت ندارد و همه تهمت هایی مه به آن سید بستند ساخته و پرداخته باند احمدی نژاد بود که پرچمداران واقعی خط امام را به حاشیه براند تا راه برای انجام امیال نامبارک خود را بازکنند. (1181582) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۵:۱۱
مسائل انسانی رو قاطی خاتمی و احمدی نژاد نکنید (1181595) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۰۰:۰۴
زن مگه جوان و پیر داره نامحرم نا محرم دیگه عزیزم. (1181871) (alef-13)
 
من
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۲۷:۱۱
يعني ميگين دست دادن با نامحرم بزرگتر از خود اشكال شرعي ندارد؟!!!!!!111 (1181952) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۵۷:۳۸
چرا حقیقت رو تحریف می کنید. اون خانم، خاتمی رو با احترام مخاطب قرار داد و دستش رو دراز کرد و خاتمی هم دستش رو رد نکرد.
در ضمن کسانی که در مورد کار احمدی نژاد نقد می نویسن اکثراً منظورشون این نیست که احمدی نژاد عملی غیر انسانی کرده، فقط می خواهند دو رو یی کسانی که ادعای اسلام می کنند و در هر حرکت امثال خاتمی دنبال نکته خلاف شرع می گردند رو روشن کنند. نکته این است که چرا خلاف شرع های متعدد امثال احمدی نژاد به چشم اونهایی که باید بیاد نمیاد اما ناجوانمردانه تمام حرکات اصلاح طلب ها زیر ذره بینه. (1182079) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۳:۳۵
خدا به احمدی نژاد صبر و اجر جزیل عطا فرماید (1180135) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۵:۴۹
ما که همیشه تو اشتباهیم به دید شما مشکلی هم با این مسئله نداریم البته جراتشم نداریم چون ادامه بدیم کار برامون سخت تر میشه
اما یه پیشنهاد دارم برات زیاد به خودت مطوئن نباش اینقدر هم مطمئن نگو اشتباه نکن چون روزی که فهمیدی تو اشتباهی بد جور خرد میشی (1180147) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۳:۳۶
ایا واقعا اقای دکتر توکلی اینارو میخونه...دنیا دار مکافات است عزیزان. انچه در مورد کسانی که به انها کوچکترین حق دفاع ندادید انواع اقسام تهمت ها زدید و انها را مفسد فی الارض کردید به ناحق .و خود را انسان کامل و بی عیب و نقص نشان دادید حالا چرا همه خود را به این گفته رایج زدنند که کی بود کی بود من نبودم (1180191) (alef-13)
 
صبرکنید! آروم باشید!
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۱:۵۷
کسایی که از این دست رفتار ها دفاع میکنن باید بدونن گرفتار اباحه گری شدن (بمعنی: مباح شمردن احکام و دستورات الهی) و کسی به سنگینی سبک شمردن حکم خدا آگاه نیست جز خائفان از عذاب الهی!

آغای احمدی نژاد باید بدونن این فتنه و گرفتاری که براشون حادث شده نتیجه راه رفتن بر روی خط قرمزها و انفعال در برابر گذشتن اطرافیان از این خطوط قرمز هست!

انشاالله خدا از قصور و تقصیر هممون بگذره.
استغفرالله و اتوب الیه (1180235) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۱:۵۹
بیسواد برو املا تو یاد بگیر بعد کامنت بزار.نون به نرخ روز خور (1181219) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۹:۴۹
من که فیلمش رو دیدم وقتی احمدی نژآد عمدی تو انجام این کار نداره از نظر شرعی هم اشکالی نداره، در ضمن من و شما تا حالا عقب تاکسی سوار نشدیم؟؟؟ تا حالا کنار نامحرم اجبارا ننشستیم و تا حالا غیر عمدی بدنمون به بدن نامحرم برخورد نکرده؟؟؟ (1180270) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۶:۰۰
خودت میگی غیرعمدی. (1180653) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۵:۲۷
لابد واسه اینها نشد (1180680) (alef-10)
 
یک شهروند
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۷:۱۳
شما سعی کن نشینی! من زودتر از خونه راه میافتم به خودم زحمت میدم و عقب ماشین نمیشینم! رعایت شرعیات لزوما کار آسونی نیست. و اگر یه کار حروم رو همه بکنند باعث مشروعیتش نمیشه. در ضمن اگر آدم بشینه عقب ماشینه که واضحه بدنش به کس دیگه میخوره به این نمیگن غیر عمدی. به این میگند بی خیالی (1181338) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۶:۴۶
شما بمون توی خونه نگاهت به نامحرم نیفته، تلویزیون هم نگاه نکن، (1181989) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۸:۳۵
به طور غير عمدي هم دست مي زد بهش،‌ به .... خودت اينجوري دست بزنن،‌حتي غير عمدي،‌چه حالي مي شي؟ (1181646) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۳۸:۱۷
بسه توروخدا .اصلا خوب کاری کرده (1181833) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۱:۴۹
فکر کن احمدی نزاد فردا شب برگرده خونه ! ؟ ! (1180285) (alef-13)
 
کویر
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۶:۵۷
مراد و منظور اصلی نویسنده از مقاله، رفتارها و واکنش های تند و نپخته برخی از نیروها در داخل است. آن واکنش های کذایی با خاتمی و این به کنج عزلت خزیدن های امروز! شاید دوستان به خاطر حمایتهای کذاییشان خجلت زده اند که ... (1180488) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۰:۰۸
قابل توجه حضرت استاد شریعتمداری!!! (1180734) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۹:۳۱
فتنه شناس و فوق تخصص سوروس شناسی از دانشکده فوق تخصصی کیهان بچه ها (1181603) (alef-13)
 
مختار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۲۸:۴۴
گل گفتی ! کلا این خبر رو سانسور کرده ! شتر دیدی نه ندیدی (1181958) (alef-10)
 
Canada
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۸:۴۵
کافر همه را به کیش خود می پندارد (1180795) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۳:۰۴
اگه به اون مادر گریان جاخالی میداد هم ایراد میگرفتین.
واقعا دارین مسائل رو با هم قاطی میکنین. (1180805) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۶:۰۲
نه جونم شما مگه من و تو رو نمی بینی یک دختر خواننده با حجاب اسلامی به ابراز احساسات آقا پسرها جا خالی می ده و مورد حمایت ماست که در آن فضا آنچنانی این رفتار اسلامی رو از خود نشان میده (1181256) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۰:۱۰
بهتر است این آقایون یک مراجعه ائی به فتاوی علما در حیث افراد صغیر و افراد مسن بیندازند و اینکه این عمل بر مبنای لذت بوده یا خیر و سپس حرف از بر باد رفتن دین و دینداری بزنند. (1180849) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۲:۲۶
خوبه شما همچنین حرف می زنی اینگار پیر زن 90 ساله 100 ساله هست این فتوا و استثنا رو الان کشف کردید یا زمان اصلاحات هم وجود داشت؟؟ (1181976) (alef-10)
 
پیام
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۵۸:۵۴
روی صحبتم با موافقان این حرکت است . فکر کنید یکی در خیابان با مادربزرگتان دیده بوسی کند .فتوایتان چیست؟ (1182087) (alef-13)
 
پیام
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۱:۰۲:۲۹
یادم میاد یه موسسه خیریه به خاطر عکسی که روی پیراهن یکی از شرکت کننده هاش داشت نزدیک بود تا مرز تعطیلی پیش بره . ولی حالا ... بله نیت مهمه .اما همه جا . اما نه هر جا که دلتون بخواد (1182095) (alef-13)
 
عمار
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۰۹:۰۳
انسانها به سه طریق خود رانابود می کنند 1-رفیق بد 2-افراط وتفریطو3-بیش از حد به خود وکارهای خود مطمئن بود ن که متاسفانه این سه خصلت در وجود جناب احمدی نژاد بیداد میکند جناب دکتر : بیدارشو شما چطور میتوانی چاوز هرقدر هم که خوب باشد در کنار مردان اسمانی همچون مسیح ووجود نازنین یوسف زهرا ببینی کاش بیدار شوی.ابراز احساست تا این اندازه خدا هدایت کند همی مارا........ (1181212) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۰۳:۱۴
جدن توچه موجودی هستی ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 (1181398) (alef-13)
 
ایراندوست
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۱:۰۷
1- مشکل شما اینه که همه اعمال و رفتارها را فقط از دید جنسی میبینید.
2- من اصلا میانه خوبی با احمدی نژاد ندارم ولی مطمئنا" ایشان نمیخواهد با این حرکت کار را به جای باریک برساند! . ضمن اینکه چرا احمدی نژاد مملکت را به قهقرا کشیده از سوی شما ایراد ندارد و تا یکی دو سال اخیر در حد یار امام زمان تاییدش میکردید ولی چه شده که اگر دست بر روی شانه ی مادر داغدیده ای بگذارد فریاد واویلا سر میدهید و کفن پوشان را فرا میخوانید .. چشمهاتان را بشورید.. اگر بتوانید (1181709) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۲۲:۱۵
شما بیماری دوست عزیز با یک زن رنجدیده که عزیزشو از دست داده .....ذهن تو مومن نیست یادت باشه اول انسانی بعد یک به یک باور اعتقاد پیدا کردی که رافت و مهربانی و انسانیت سرلوحه گفته های پیامبرشه (1181797) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۲۱:۱۶
بحث بر سر برخوردی متفاوت با یک موضوع مشابه در دو مقطع زمانی مختلف است نه بر سر درست یا غلط بودن اصل کار (1181942) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۲۶:۲۵
حواست نیست؟! ما با این کار مشکل نداریم. داره میگه این 1 بام و 2 هوا چه معنی میده؟ میگه اگه این کار قبلا و در زمان یک سیاستمدار دیگه بد بوده چرا الان بد نیست؟ و داره میگه چرا بعضیها بازیچه دست هستند؟ چرا اون موقع سینه چاک میدادن و الان نمیدن؟ اگه کار بدیه همیشه بده و اگر بد نیست چرا اون موقع سینه چاک میدادن؟!
قبل از نظر دادن بهتره ببینی طرفت چی داره میگه و منظورش چیه! (1180002) (alef-7)
 
k
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۷:۱۸
کارش که اشتباه بوده و شکی نیست (حداقل جلوی دوربین ها بد بود)
اما گیر دادن زیادی فقط باعث افزایش تنش ها خواهد شد که تو این اوضاع اقتصادی اصلا جالب نیست.
همین که تذکر داده شود کافی است.
ضمنا اینکه کفن پوش ها کی بیان و کی نیان به خودشون مربوطه و لازم نیست شما براشون تعیین تکلیف کنی! (1180062) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۵:۱۰
آروم باش آروم باش ، چيزي نشده يه دستي به يه دستي خورده كه هم اين راضي بوده هم اون !!!

يك چند بار ديگه هم با معلمش بود و ... كه اونها هم مثل اين خانم حكم مادري دارند !!!

فقط حلال حرمش ميمونه كه اون هم خدا ميبخش انشاالله !! (1180204) (alef-13)
 
j
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۲:۴۴
این چه استدلالیه؟ فقط حرام و حلالش میمونه که اون هم خدا میبخشش!
اینجوری که شما مجازید هر عمل حرامی رو انجام بدین. درسته؟ (1180473) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۴۰:۵۰
مگه غیر ازینه برادر کفن پوش .در این چند سال بابودن شماها وامثالتون میبینیم که اصلا حرامی انجام نمیشه وهمه پاک ومطهرند (1181838) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۰:۲۷
حالا چرا داغ کردی برادر کفن پوش؟ (1180227) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۴:۴۴
همه ارزش های ارزشی ها رو تو یک جمله خلاصه میکنم: جلوی دوربین بده!!!
بیخیال بابا! (1180544) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۸:۳۴
چه کسی را کفن میپوشانند؟؟ درسته اموات خوب عزیزان هی نگید کفن پوشان کجایند معلومه پس از کفن کردن مرده او را دفن میکنند سری به قبرستان بزنید پر است از کفنپوش فقط نمیدونم خودجوش هم هستند یا کلا جوش نمیزنند (1181600) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۴:۴۹
خوب کی تعیین می کنه؟ پس معلومه معیارتون پول و مقام هست که بهتون وعده داده بشه چرا پس زمان اصلاحات تذکر نمی دادید برادر- الان صرف نداره کفن بپوشید (1181983) (alef-13)
 
فاطمي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۸:۰۸
مهم نيست . بلاخره اين کار بايد از يک جائي شروع بشه . نفس صحيح بودن عمل مهمه . (1180064) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۸:۴۲
من می فهمم چی می نویسم حالا که یکی از خودشون این کار رو کرده دارم می گم که کار اصلاً اشتباه نبوده نمی خوام چون از یکی خوشم نمیاد نظرم هم در مورد یه کار خوبش به خاطر خودش عوض بشه کار خوب خوبه هر کسی انجام بده کار بد هم بده باز هم هر کسی انجامش بده (1180161) (alef-13)
 
ابوذر
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۰:۵۷
براي اينكه احمدي نژاد از خودشونه.مگه يادت رفته همه نفري چطوري ازش حمايت ميكردن؟خود كرده را تدبير نيست (1180432) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۱:۱۸
اینکه چند سال پیش اینطور بوده و حالا اینطور شده به گذشت زمان ربط داره که همه در آن نقش داشتیم نه یک نفر و البته سی سال دیگه هم خیلی چیزها عوض شده . (1180736) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۰:۱۳
ی وقت هست که طرف داره با ژست روشنگری و توی یک وضعیت عادی
چنین کاری رو انجام میده،و حتی این شائبه وجود داره که می خواد فضا رو برای
این جور اقدامات-با استفاده ابزاری ار مفهوم آزادی-باز کنه.
ی وقت دیگه هست که طرف توی یک فضای احساسی،در یک واکنش منفعلانه
توی همچین موقعیتی قرار می گیره- و در حالی که دستش رو به نشانه احترام
مثل هندی ها روی هم گذاشته ، طرف مقابل برای جلب همدردی ،دستش رو می گیره- خیلی خیلی فرق بین این دو هست!!!!!!!
البته من قصد دفاع از احمدی نژاد رو ندارم،در مورد این موضوع باید اهل نظر و خود احمدی نژاد احیاناً پاسخگو باشند.اما فکر کردم بد نیست معانی بطنی هر واقعه هم تو ی بررسی تطبیقی،روشن بشه. (1180850) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۱:۳۲
الف جان، باورم نمیشه این مطلب رو گذاشتی!!!!!!!! جدا میگم! (1180027) (alef-7)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۴:۲۱
از نظر فقه شیعه دست زدن به بدن پیرزنی که دیگر انسان تمایل شهوانی به سمت او ندارد، مشکلی ندارد. هر جند به نظرم احمدی نژاد با توجه به مسائل مهم تر باید رعایت کرده و این کار را انجام نمی داد. (1180043) (alef-13)
 
فريد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۶:۵۶
بقول اصفهونيها " آدم بايست آدم باشد ! " ايشون کاري رو کرده که درست بوده . تسليت به يک مادر داغدار نيازي به رجوع به دستورات شرعي نداره. عقل و حکم انسانيت کاملا در دسترسه. (1180102) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۹:۵۷
درود به منطق قشنگت ، کاش همه کارهامون با این منطق می شد که انجام بشه (1180173) (alef-13)
 
مختار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۸:۵۰
پس یه لطفی کن آدرس برگزرای یکی از مراسمات عزاداریتون رو منتشر کن تا همه خواننندگان الف بیان و به مادر حرتعالی دلداری بدن (1182001) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۳:۴۵
چطور خانم شیرین عبادی پیرزن محسوب نمی شود؟ چرا بی حجاب بودن یک پیرزن را با «فقه شیعی» نمی سنجید؟ حتی خانم سیمین بهبهانی هم به خاطر بی حجابی در سن 80 سالگی کتک می خورد! برای هر کاری که می کنید یک بند و تبصره دارید! روی سنگ پای قزوین رو سفید کردید!
الف توهین نکردم! بگو چرا چاپ نمی کنی× (1180351) (alef-13)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۸:۵۶
شیرین عبادی فرق دارد عزیزم! ایرانی است! اصولا ما ایرانی ها نژاد پست هستیم! حرف های آقای مطهری در نفی ایرانی بودن رو مگر نشنیدید؟ همه ی دنیا میتوانند هرکار دلشان بخواهد انجام دهند! ما ایرانی ها نمیتوانیم! (1180502) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۴:۵۵
پدر مطهری هم با ایران و ایرانی مشکل داشت فکر کنم اینها کلا از اینکه ایرانی هستند شرم گینند دوست داشتن تو وادی الجن عربستان به دنیا می اومدند (1181593) (alef-13)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۴۸:۴۸
نه مطهری نه پدر بزرگوارش از ایرانی بودن بدشون نمی اومد. بحث اینه که چرا عده ای همش هی ایرانی بودن در برابر اسلام یک مکتب جلوه می دن؟
بله ما ایرانی هستیم از نظر نژاد و از نظر سرزمین و این برای ما چه هنری دارد؟ خب اینکه کسی کجا به دنیا بیاد دست خود شخص نیست و در نتیجه نه اافتخاری دارد نه مایه ی شرمساری است.
اما مرام و مکتب او که دست خود اوست و اگر کسی مرام و مکتبی مثل اسلام را با معرفت داشته باشد باعث افتخار است چون در این زمینه اختیار دارد. (1182041) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۳:۲۷
راستش همچین پیرزن هم نبود
متاسفانه فقط دارید توجیه میکنید
بابا دست بردارید.... (1180541) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۶:۵۷
شاید برای تو پیرزن نیست برای ما که جای ننه مونه (1180744) (alef-13)
 
ناصر
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۹:۵۲
تمام حرکات و رفتارها و حرفهای احمدی نژاد عمدی با برنامه و بدون وقفه وبا سرعت انجام میشود . این دست رفتارها در هفته های پیش رو بیشتر و تنش زا تر هم خواهد شد .. اما هدف چیست :
.. گرفتن قدرت تامل از ملت از مسایل اصلی اقتصادی و سوق دادن ان به سمت مسایلی کاملا بی ارزش هیجانی و تنش زا و شاید جذب رای قشری به اصطلاح روشن فکر
تکرار بدون فاصله این رفتارها باعث میشود که قبل از اینکه کسی وقتی برای پرسیدن چرایی ان داشته باشد به تما شای بعدی بنشیند .در هر صورت مردم و مجلس این وسط با این شیرینی کاریای خبر ساز که اصلا صحیح یا غلط بودنش مهم نیست به بازی گرفته شدن تا از مسایل اصلی و نارضا یتی های وحشتناک اقتصادی و تمام ندانم کاریها و نابخردی های مسولین و فسادهای کلان و رانتهای میلیارد دلاری قافل شن و وقتی برای اعتراض به اون نیابند

مثلش مانند کسی است که بیماری سرطان بد خیم کشنده داره تو بیمارستان به جای مداوا اونو مشغول تماشای یه سریال هیچانی طولانی کردن..یه کم هم تخمه (اجیل شب عید اهمدی نژاد) بهش دادن و قافل از این که قبل از اتمام سریال میمیره..!!!!!!!! (1180799) (alef-13)
 
حقوقدان
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۴۲:۲۶
آقای حمید میشه منبع این فتوا تان را معرفی بفرمایید
شما میتونی بگی که از نظر خودت این اقدام مشکلی نداره و مثلا بگی موافق احمدی هستی اما لطفا اگر به وحدانیت خداوند معتقدی دست به تحریف احکام الهی نزن
بنظرم این اقدام احمدی نژاد علاوه بر مشکل شرعی از نظر دیپلماتیک هم با مشکل مواجه هست چرا که در عرف بین المللی نیز معتقدات هر کشوری مورد احترام است و در این مساله اعتقادات و تشریفات دولت جمهوری اسلامی رعایت نگردید (1181301) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۵۴:۵۳
مساله١٩٤٣رساله آيت الله بهجت - ره که توسط آقا رضا در بالا آورده شده است. یک طلبه هم زحمت کشیده منبع عربی اش را هم در جوابش کامنت زده است. اما مسئله این است:
نگاه كردن و دست زدن به بدن پيرزن و بچه غير مميز كه خوب و بد را نمى فهمد بدون قصد لذت جايز است (1182070) (alef-13)
 
سارا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۵:۰۹
کفن پوشان رفتند گل بچینن !!! (1180049) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۹:۱۴
نه برادر عزیز مواجبشون به تعویق افتاده (1180366) (alef-13)
 
فرزدق
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۰:۵۹
اتفاقا همه شون پست گرفتند دیگه بیرون نمیان. (1181051) (alef-13)
 
ّFARHAD
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۰:۳۹
نه خير سارا خانم
بعضي از اين كفن پوشان با استفاده از همين حربه الان وارد مجلس شده اند. شما خبر نداريد. اسم نمي برم ولي اول اسمش ...... گرفتي يا نه؟ (1180508) (alef-13)
 
مختار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۴۱:۳۷
اتفاقا رفتن چماق ها رو بیارن ، اما به صورت کاملا اتفاقی همیشه دیر سر صحنه میرسن مثل پلیس های تو فیلم ها (1182012) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۶:۳۰
من نمی دونم تو اساسا از دین اسلام چی میدونی ولی به جای اینکه دیگران رو توصیه به مراجعه به روانپزشک کنید بهتره سری به رساله احکام شرعی مرجع ات بزنی البته اگه خودت رو در همه شعوب دین و پزشکی و .... مجتهد و صاحب نظر ندونی (1180101) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۱:۲۶
تو حتماً روانپزشک برو ولی اونجا در مورد اجتهادت صحبت نکن سعی کن مثل یه انسان عادی بری شاید بدردت خورد من بحث انسانی می کنم نه ایدئولوژیک (1180183) (alef-13)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۹:۵۵
مشکل اینا با روانشناس حل نمیشه با جامعه شناس حل میشه! (1180505) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۲:۴۳
جالبه برام چرا فکر می کنی همه مثل خودت هستن که باید ببینن حرف بقیه چیه ؟ من کاری به اعتقاد تو ندارم تا وقتی اعتقادت من رو آزار نده پس خیلی مواظب باش که آزار دهنده نشی (1180188) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۷:۰۶
تو از دین اسلام چی می دونی؟!! دین اسلام دین اول از همه دین محبت و انسانیته (1180330) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۲:۱۲
دین حقیقی اینه که " زندگی کنی و بگذاری دیگران هم زندگیشون رو بکنند" البته میدونم که برای شما ها این خیلی سخته اما تلاشتون رو بکنین. تنها اینطوری رستگار میشین (1180755) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۲:۵۶
دین بغل کردن پیرزنها هم ایا هست؟؟؟؟؟ (1181587) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۶:۴۳
قابل توجه برادران سینه چاک و فوق اصول گرای جبهه پایداری
ببینید دست پخت دیروزتان را برای امروز چه دارید؟ (1180153) (alef-13)
 
mmf
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۴:۲۴
دوستان می دونید مشکل چیه؟ شرع و غیره اصلا این وسط جایی نداره. مگه خود قران نگفته الاعمال به نیات و حتما همه تایید می کنند احمدی چه نیتی در این عمل داشته. مراسم سوگواری رو از نزدیک دیده اید آیا ندیده اید بعضا نامحرمان در قبرستان برخی رفتار و انجام می دهند که در حالت عادی نمی کنند؟ انصاف بدین مجلس عزاست و اتفاقا مادر چاوز از همه دل شکسته تر بوده و حتی جلوی درب آکادمی زمین خورد با گریه.
اما مسئله اصلی چیست؟ برادران جنگ بین دو فلسفه است . جنگ بین دو تفکر بورژوازی و سوسیالیستی است. تنان این دعوا ها بر حول این محور است. احمدی با دید سوسیالیستی ( البته اسلامی. چیزی مانند حضرت علی (ع) ) در مقابل دیگران با دید بورژوازی. این نبرد از ازل بوده و همچنان خواهد بود. بحث درست یا غلط بودن نیست هر کدام دلائل و براهن خود را دارند. در این میان فقط یک چیز دارد قربانی می شود. اعتقاد مردم. طرفین اعتقاد مردم را مانند گوشت قربانی تکه تکه می کنند. هر دو طرف این کار را می کنند و شاید نمی دانند گرفتن اعتقاد از جامعه چه پی آمدهایی خواهد داشت. هم لنین کمونیست کلیسا را نگه داشت هم چرچیل بورژوا اقتصاد سوسیالیستی را در برهه جنگ دوم عملا اجرا کرد.
بروید از مردم عادی بپرسید با رفتار احمدی نژاد در مراسم سوگواری مخالفتی دارند؟ ایا این رفتار با مادری پسر از دست داده نکوهش نی شود یا تمخید می شود؟ اگر دعوا با مسائل دیگر دارید از اعتقادات هزینه نکنید لطفا.! (1180574) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۷:۵۱
کجای قرآن نوشته الاعمال بالنیات؟ کدوم سوره؟ (1180659) (alef-10)
 
فرهاد
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۱۳:۴۱
وقتی که نماز میخوانی قربته الی الله، اهمیت نیت را می فهمی. راستی چن ساله نملز میخونی؟ یعنی تا الان مساله ی اهمیت نیت رو نمی دونستی؟ (1181355) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۴۹:۰۱
يعني شما واقعا مو به مو عين دستورات قرآن را انجام ميدهيد؟؟؟ نكنه ادعاي معصوميت هم دارين؟؟؟ (1181701) (alef-13)
 
جو جو بد شانس
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۷:۳۸
من نمی دانم چرا هر کار نامشروعی انجام می دهم اولش نیتم خیر بوده ولی شر نصیبم می شه (1181293) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۰۸:۰۲
شرمآوره اين حرف،يعني چي مثل حضرت علي،دهنتو آب بكش (1181897) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۰:۴۹
البته ایرادی نیست در این مراسم چاره ای نیست.و ایشون هم خانم مسنی هستند.ولی این برنامه هارو خودش شروع کرد با بگم بگم و cd اوردن! (1180229) (alef-13)
 
France
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۰:۰۲
اگه کار خوبی هست چرا این همه تهمت به سید بزرگوار مازدند تهمت ناروا ؟ (1180273) (alef-13)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۹:۳۵
آخی بمیرم برا خودت و سیدت (1181733) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۲:۰۱
پس هروقت خدای نکرده بعد از صدوبیست سال فوت کردی مامانتو بغل کردن ناراحت نشیا!کار انسانی انجام میدن. (1180320) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۱۴:۵۰
ادب مرد به ز اظهار نظر اوست. (1181357) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۲:۴۱
از آقای زائری بعید بود
بابا این خانم 78 سال سن داشت
اصن دیگه حرجی برش وارد نیست! (1180347) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۳:۴۷
موضوع جالبش هم اینه که هر کاری اصولگراها میکنند به پای فتنه مینویسند

الف جان شما که تمام بدنتان را برای همین اقا چاک دادید حالا شد پیوند فتنه و انحراف؟؟ (1180377) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۲:۵۳
گیرم حرف شما درست!
این آقایان ادعای دینمداری و فقه مداریشان گوش عالم را کر کرده بود.
بحث بر سر این است که مدعیان کجایند؟؟؟ (1180474) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۵:۳۴
" پیوند فتنه و انحراف کار را به افشای اسرار و هتک استار تشیع کشانده "
این جملات از شما بعید بود جناب زائری!
این جملات شبیه حرفهای همان کفن پوشان کذایی است... (1180483) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۰:۵۷
چرا این مناسبات انسانی رو برای زلزله زده های ایرانی یا بچه ها ی سوخته در مدرسه انجام نمیده. (1180532) (alef-13)
 
----
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۸:۰۶
آخه اینجا کلاسش بین المللیه!!!!!توایران که هرچندوقت یک فاجعه مترقبه وغیر مترقبه اتفاق میفته دیگه عادی شده و کلاس نداره (1180971) (alef-10)
 
----
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۹:۱۹
خیلی خوب همه سرکارین حالا یقه هم رو بگیرید که آیا دستش خورده به مادر چاوز یانه . اونوبغل کرده یانه. طرفداران اصلاح طلب اینکار رو زشت میدونن و طرفداران اصولگرا به خاتمی طعنه میزنن. ازآیات و روایات علیه هم استفاده میشه. بهرحال موضوع خوبی برای سرگرم شدن مردم برای چند روزپیداشده . فقط متاسفم یاد آوری کنم که هرکدوم از ما طرفدار هرگروه و جناحی که هستیم جناح مقابل رو سیاه میبینیم و جناح خودمون رو سفید .جناح مقابل رو خائن میدونیم و جناح خودمون رو خادم . گروه مقابل رو لگدکوب میکنیم و گروه خودمون رو به عرش اعلا میبریم . انگار نه انگار این مثلا خادمها و خائنها دستپخت رای های خودمون هستن . وحالا زندگیمون رو با زنده موندن عوض کردیم و هر روز از روز قبل بیشتر تقلامیکنیم . جهت صحت حرفهام دوباره کامنتهای کاربرا رو دوباره مرور کنین (1181024) (alef-13)
 
mmf
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۳:۱۰
کدوم رییس جمهور را سراغ داری که 7 سال متوالی روز اول عید به عیدی یتیمان برود؟ انصاف داشته باشید حد اقل از این نظر احمدی نژاد چیزی کم نگذاشته . خالا بگذریم مدیریت اقتصادیش اصلا قابل قبول نیست ولی در کنار مستمندان بودن یا بلا دیده ها یا یتیمان مخالف و موافق توافق دارند او عالی است. بعدش خوب یک رییس جمهور که نمی تواند همیشه برای هر موردی واکنش نشان دهد پس اداره کشور چی. (1181248) (alef-13)
 
الهه
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۰:۱۱
اون نماینده یه کشور اسلامیه... باید به آداب و سنن ایران رفتار کنه چون نماینده ایرانه یه آدم عادی نیست. (1180693) (alef-10)
 
علی
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۵:۵۱
من از منتقدان جدی احمدی نژاد هستم .اما واقعیت این است در خارج از کشور فرهنگها کاملا با قرهنگ ایرانی و اسلامی ما و همچنین فرضیاتی که ما داریم تفاوت دارد .
اگر خانمی به طرف شما دست دراز کند وشما دست ندهید نوعی بی احترامی است از این رو یکی از دغدغه های زنان ومردان مسلمان در کشورهای غیر اسلامی همین موصوع است لذا هرکسی براساس تجربه ودرایت خود راه حلی پیدا میکند .
یک نفر به بهانه سرماخوردگی دست نمی دهد وبعصی ها نظیر کشور ها ی شرق آسیا نظیر هند دو دست را به هم میچسبانند.
به هررو این موضوع در کشورهای غیر اسلامی زیاد رخ میدهد از این رو شما هر ازچند گاه شاهد بروز یکی از این اتفاقات برای دیپلمات های کشورمان هستید.
جالب توجه این است این موضوع دربسیاری از فرق اهل سنت حل شده است .
در مجموع اقای احمدی تژاد طبق معمول با چسباندن دو دست به یکدیگر ادای سلام کرده است اما مادر چاوز به سبب صمیمیتی که بین احمدی نژاد و هوگو بوده است طبق رسوم وفرهنگ شان سرش را روی شانه احمدی نژاد میگذارد و گریه میکند.

عملی که هیچ کاری از احمدی بر نمیامده است لذا در این یک مورد من ایشان را مقصر نمیدانم و دامن ردن به این موضوع را کاملا سیاسی میدانم تا یک موضوع مذهبی. (1180762) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۳:۳۲
شما مطلب را نگرفتی بیشتر دقت کن وبه مطلب دقت داشته باش (1180864) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۲:۴۶
موضوع درستی یا نادرستی حقیقی کار رئیس جمهور نیست. موضوع اینست که قشری در جامعه با تعریف خاصی از اسلام و ملاکهای آن خود را میزان خیر و شر قرار داده هر کس که با معیارهای آنها درست از آب در نمی آمد، بدون توجه به قانون مرتد و کافر قلمداد کرده، کفن پوشان برای حذف آن اقدام می کردند.

اکنون همین معیارها و خط قرمزها توسط یکی از کسانی که این گروه برای حمایت وی کفن می پوشیدند شکسته شده و کاری انجام شده که اگر توسط دیگران انجام می شد حکم ارتداد و قتل وی حتمی بود، اما صدایی از جایی شنیده نمی شود. اینجاست که سیاست یک بام و دو هوا خود را نشان می دهد و صداقت و درستی گروه فوق الذکر به زیر سوال می رود و آرمانهای آنها نیز توسط خودشان سخره دیگران می گردد. (1180893) (alef-13)
 
سلام بر شما
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۷:۲۶
هیچ گاه طرفدار ایشان و حرکاتشون نبوده و نیستم
ولی
حتی اگر از دریچه تنگ شما هم به این کارشون نگاه کنم ، این همه جنجال رو نمیفهمم
چاوز چند سالش بود؟
حالا مادر ایشون چند سالشه!؟
یاد مثل معروف می افتم که یک نفر مدام در باره رنگ سگ اصحاب کهف بود! (1180903) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۱:۵۷
به نظر من منظور نویسنده مقایسه منطقی نوع واکنش افراطیون به جناح ها در شرایط مشابه بوده است نه اظهار نظر نسبت درست و یا اشتباه بودن فعل انجام شده که از این بابت قابل ستایش است . (1181005) (alef-13)
 
سنا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۵:۰۱
احمدی نژاد هیج تمایزی بین شخصیت حقوقی وحقیقی خویش قایل نیست.
احمدی نژاد درحدریاست جمهوری نبود-نیست-نخواهد بود
همچنان منتظر کارهای جدید او تا ساعت 9 دواردهم مرداد 92 باشیم. (1181011) (alef-13)
 
بیگی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۳:۰۲
برداشت من این است که آقای احمدی نژاد مثل بقیه متظاهر نیست و از خودش چیزی دارد. که دیگران ندارند.با وجود مخالف بسیاری از کارهایش بودن وی را تحسین میکنم . (1181055) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۶:۱۷
وَالْقَوَاعِدُ مِنَ النِّسَاء اللَّاتِي لَا يَرْجُونَ نِكَاحًا فَلَيْسَ عَلَيْهِنَّ جُنَاحٌ أَن يَضَعْنَ ثِيَابَهُنَّ غَيْرَ مُتَبَرِّجَاتٍ بِزِينَةٍ وَأَن يَسْتَعْفِفْنَ خَيْرٌ لَّهُنَّ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ
سوره نور آیه 60 (1181098) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۳:۰۸
دوستان اگر دوره خاتمی بود حوضه را تعطیل می کردن و با کفن به خیابان می آمدن اما احکام اسلام مثل اینکه برای گروهای سیاسی مختلف فرق می کنه و ما نمدانیم. لطفا دوستان حوضه علمیه ما را توجیع کنند (1181155) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۰۶:۳۱
بوی نامطبوع افراطی گری از متن بالا شدیداً مشام رو آزار میده. لطفا توبه کنید. در همین اسلام که شما فقط کفن پوشی رو ازش یادگرفتید میگه مصافحه با پیرزن در صورتی که غرض گناه نباشه ایرادی نداره ... بعدم هم یکم به موضع فعل نگاه کنید و بعد گریبان مبارکتون را جر بدید که واویلا جنایت شد و ... (1181204) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۷:۱۳
به فرض که انسانی باشه ، به هر حال اینکار مسلما اسلامی نیست و رییس جمهور تعهد داره اسلامی برخورد کنه.
جدای از اینکه کاری که اسلامی نباشه قطعا انسانی نیز نیست.
یادمون نرفته آقای شریعتمداری میخواست خاتمی رو خلع لباس کنه به خاطر فیلمی که خاتمی خودش تکذیبش کرد. (1181233) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۱:۵۵
اتفاقا بهتر!
دفعه دیگه هرکسی کاری بکنه که به مذاق کفن پوشان خوش نیاد حق دخالت و شلوغکاری ندارند!
مردم فهیم ایران در هیچ زمانی نیاز به کفن پوش ندارند و نخواهند داشت (1181244) (alef-13)
 
خودی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۲۹:۲۴
برای برخی همه کارها خوب و پسندیده است و برای برخی هم کوچکترین خطا مجازات سنگینی در پی دارد.... تعجب نکنید! این موضوع را چندین ساله که جلوی چشم می بینیم و باز می بینیم! بستگی داره طرف خودی باشه یا غیر خودی.... (1181424) (alef-13)
 
ح.س.
Netherlands
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۲:۱۲
مسئله را مخلوط نکن برادر من. کسی نمی گوید این رفتار انسانی نیست . لیکن عمق این مطلب خیلی بیشتر از این است که خیلی ها می بینند. مطلب را اینگونه نگاه کنید: در عرض سی سال گذشته هزاران متخصص در سطوح بالا که همه وطن پرست و خادم کشور هم بودند فقط به دلیل اینکه به برخی اصول حاکم بر رفتار یک مدیر اسلامی با مسامحه نگاه می کردند از رسیدن به مقامات بالای مدیریتی مانند وزارت و معاونت وزارت و مدیر کلی و و نمایندگی مجلس و غیره محروم شده اند. کسانی که محاسن خودرا می تراشیدند و از دست دادن با با جنس مخالف ابا نمی کردند و اینگونه اعمال. در عوض کسانی که از نظر تخصص و تجربه در سطوح بسیار پایین تر قرار داشتند با اعتقاد یا تظاهر به رفتارهای مقبول یک مدیر اسلامی سکان مدیریت کشور را در دست گرفته اند. این مطلب در ترفیعات اداری نیز حاکم بوده است. صدها هزار نفر دیگر نیز که به همین دلیل برای خود شانسی برای ترفیع مناسب و رسیدن به مقامات مدیریتی نمی دیدند یا به عینه کار کردن زیر دست یک مدیر کم سواد را تجربه کرده بودند از کشور خارج شده اند. بعبارت دیگر کشور ما هزینه ای نجومی برای پایین بودن سطح مدیران پرداخته تا اصول حاکم بر مدیران اسلامی بر این کشور حاکم باشد. حال دیده می شود که بالاترین مقام اجرایی کشور به سادگی این اصول را زیر پا می گذارد. پاسخ این هزینه گزاف را چه کسی می دهد؟ کسی نمی گوید این رفتار خوب است یا بد. بلکه اصول و پرنسبپ حاکم بر کشور مهم است و آثار و عواقب حاکمیت آن اصول بر کشور. اگر رفتار های اینچنینی برای مدیران خالی از اشکال است، چرا ما آن هزینه را پرداخته ایم و هنوز می پردازیم؟ چرا اصل را در مدیریت بر صلاحیت واقعی نگذاشته ایم و بلکه رفتارهای خاصی را از ویژه گی های مدیران قرار داده ایم به آن ترتیب کشور را از وجود مدیران لایق و صالح محروم کرده ایم؟ (1181427) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۵:۳۰
باب الف نفست از جای گرم بلند میشه ها!! کفن پوش ها چه جوری راه بیفتن وقتی کفن گرون شده. (1181569) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۱:۳۰
يعني اگه شما مردي،‌يكي بياد ننتو بغل كنه مناسبات انسانيه؟ آدرس بده تا اين مناسبات رو در حد كمال بجا بيارم (1181625) (alef-13)
 
خودم و خودت
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۷:۴۹
ما نفهميديم اون كفن پوشها كجا رفتن؟ شما خبري ندارين؟ حالا همه يا دنبال توجيه هستن يا دنبال بهانه گيري! خدا پدر همتونو بيامرزه (1181640) (alef-13)
 
من
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۳۳:۵۲
اينها همه جهت انتخابات 92 هستند.چه كار رئيس جمهور و چه نوشته هاي اقاي الف.
پريروز رفسنجاني،ديروز خاتمي و حالا احمدي نژاد.
راستي چرا در دوره دوم رياست جمهوري عزيزان كلاً تخريب شدند.تا حالا در اين مورد فكر كرديد؟!!!!!!
انقلاب توسط چه كساني صورت گرفته يا به صورت ساده انقلاب چه چهره هايي را معرفي كرده است.
موسوي كه تكليفش معلومه فتنه هستند ، رفسنجاني كه حامي فتنه ، خاتمي از سران فتنه و حالا احمدي نژاد كه انحرافي.!!!!!!!!11111 (1181665) (alef-13)
 
abbas
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۴۰:۵۱
من مسلمانم و با نامحرم دست نمیدهم اما به ما چه مربوط که رئیس جمهور با چه کسی دست میدهد. زندگی و رفتار شخصی اش به خودش و خداش ربط داره .این که دست میدهد یا نمیدهد مشکل من رو حل نمیکنه.
اما من اگه رئیس جمهور باشم با زنانی که رجال سیاسی محسوب میشوند دست خواهم داد . این شان دو نفر نیست بلکه دوستی دو کشور است. (1181683) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۴۱:۲۶
برادر عزيز مشكل مناسبات انساني نيست مشكل در ادعا و عمل برخي افراد مي‌باشد، كه در متن نيز به آن اشاره شده است (1181685) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۰۶:۰۷
احمدی نژاد نیتش از این کار به هیچ عنوان انسانی نبوده بلکه فقط می خواسته افکار عمومی رو فریب دهد که مثلا متعصب نیست و روشن فکر هست!!!! چرا کارهای خاتمی رو انسانی نمی دونستن؟؟ این دوستان توجیه گر های خوبی هستن- احمدی نژاد اگر انسانیت داشت اوضاع کشور رو به این شکل نمی کرد که عزت و کرامت مردم کشور رو نابود کند اگر انسانیت داشت می فهمید که دروغ نباید بگوید اون هم با کمال وقاحت و جوری هم دروغ می گوید که واقعا توهین به شعور انسان هست (1181888) (alef-13)
 
حقیقت طلب
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۸:۱۲
با ابراز همدردی با مادری که فرزندش را از دست داده مخالف نیستم ولی اگر همین کار را اقای خاتمی انجام داده بود اقای احمدی نژاد این عکس را بزرگ میکرد و بعنوان یک برگ برنده می برد در مناظره و میگفت. نشون بدم!!!! (1181929) (alef-13)
 
يه بنده خدا !
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۵۸:۳۹
دوست عزيز مخاطب نامه نويسنده قطعاً شما نبوده و نيستيد . بنابراين در مورد اينكه رفتار رئيس جمهور بد بوده يا نبوده و يا انساني بوده يا نبوده نظر شما خيلي دخلي به تاپيك ندارد .
عنوان تاپيك رو مجدد ملاحظه كنيد . نوشته :‌"كفن‌پوش‌ها كجا هستند !"
ماشاءالله شما با اين غيرت و همّيتي كه داريد ديگه نيازي به كفن و امثالهم نداريد و همين قدر كه مسائل انساني و انسانيت داريد براي هممون كفايت ميكنه .

و اما در مورد نامه نويسنده محترم !
دوست عزيز در مورد اينكه رئيس جمهور محبوب و مردمي‌مان !!!! گند زدند قبوله . ولي شما راه كار بديد ما عمل كنيم . علما حكم بدن ما عمل كنيم . ما فقط مو رو مي‌بينيم و بزرگان ما پيچش مو . والا شايد تا الان كارشان به پايان رسيده بود و الان هم اين همه غصه‌دار نبوديم .
ولي چه كنيم كه لابد به هزاران دليلي كه من و امثال من نميدانيم صلاح در اين است كه اين آقا ادامه بدهد . در اينكه خون به دل شيعيان اين مرز و بوم و شايد شيعيان دنيا ، نور چشمانم رهبر عزيزم و قلب مبارك عالم امكان حضرت حجت (عج) كرده‌آند شكي نيست ولي به نظرم بايد سعه صدر داشت و از ولي امرمان و مراجع معظم جلوتر نرفت كه در آن صورت مي‌شويم همچون يكي از نمونه‌هاي تندروي تاريخ اسلام .

و اما در مورد آقاي خاتمي خطاب به نويسنده محترم عرض ميكنم كه دوست عزيز در مورد اينكه بطور وحشتناكي گل‌آلود است هيچ شكي وجود ندارد . اما از اينكه بخواهيد از اين آب گل‌آلود براي خائنين به دين و ملت ماهي بگيرد به نظرم كار ناثواب و اشتباهي است .
خيانتهاي خاتمي به قدر كافي وزين هستند كه نياز به اين تطهيرهاي مختصر نباشد .
از سوي ديگه نگران نباشيد خيانت كه شاخ و دم نداره . خيانت خيانته . يه روز خاتمي و هم پالگي‌هاش ، امروز احمدي‌نژاد و هم پالگي‌هاش .
بعد از خاتمه اين دوران نه چندان سفيد و بلكه تا قسمتي تيره و تار خواهيد ديد كه احمدي‌نژاد همان خاتمي دوران خودش است منتها با شكل و شمايل ديگر .
( البته حق ميدم كه خاتمي از بر و روي بهتر و زيباتري برخوردار بود . )

والعاقبه اللمتقين
( الف جان ! سر جدت فيلتر نكن . اصلاً زنده باد خاتمي . خوبه ؟‌ولي فيلتر نكن ) (1182083) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۰:۳۲
کفن پوشان دوران خاتمی بودند همه مردند. رفتار یک بام دو هوایی برخاسته از آب و هوای این سرزمین است کریش نمیشه کرد (1179767) (alef-7)
 
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۲۱:۴۱
این کار احمدی نژاد بد نیست. کار خاتمی هم هر چند لزومی نداشت ولی در حد این همه حرف و حدیث نبود ولی چیزی که خیلی خیلی زشت و غیرقابل چشم پوشی است دروغ خاتمی پس از مصاحفه با خانم ایتالیایی است نه اصل کار. احمدی نژاد هم اگر انکار کند محکوم است. مرگ بر دروغ! (1179986) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۱:۳۸
خيلي هم کار انساني و خوبيه . چيه اون عکسهاي قبلي که هر زن سياستمداري دست دراز کرده دستش رو پس زده !!!؟
واقعا آدم شرمنده ميشه ! آدميم آخه ! (1180079) (alef-13)
 
فرید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۱:۴۱
اونجا هر زن سیاستمداری فقط دست دراز کرده، اینجا این زن بغلش میکنه شما میتونی توی اون ازدحام و توی اون جمعیت مثلا چیکار کنی؟؟؟ راه حل بگو
فیلمش رو اگه ببینی متوجه میشی (1180282) (alef-13)
 
IQ
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۷:۱۲
کجا بغلش کرده بابا این فیلم رو ببینید که هی نگید بغلش کرده. صرفاً دستش رو به نشونه ی دلداری روی شونه ی مادر چاوز گذاشته. اصلا اگر کار حروم یا اشتباهی هم باشه نباید بگیم که بغلش کرده. این کجا و آن کجا. کاش عکسها رو کامل می ذاشتن.
http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1391/12/19/238787_409.flv لینک دانلود فیلم
در ضمن در زمان خاتمی و رفسنجانی احتمال اشتباه نبود. این که توی روزنامه ی ایران و نشریاتی چون نشریه ی کیان به خدا و اسلام و ولایت فقیه توهین میشه و اینکه خاتمی توی روز روشن با یک سری ایتالیایی که توی یک خیابون هستند من جمله خانمها دست میده(فیلمش هم همه دیدن و صحبتها شد) و توی دانشگاه تهران کنسرت موسیقی بلک متال با اون وضع می ذارن و ... خود اشتباهه. در زمان احمدی نژاد به خصوص دوره دوم هم اوضاع جالبی نبود. (1180585) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۱۲:۲۲
پس نگین منفعلانه قبول دارین که خودش دستش رو رو شونه همادر چاوز گذاشته. این انفعال نیست. خود فعله. (1181607) (alef-13)
 
مجتبی ز
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۵:۵۸
نه که کارهای دیگه اش رو کاملا تائید کرده؟
هنوز از هاله نور و شعار آوردن نفت سر سفرهای مردم که یادت نرفته؟ (1180148) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۴۵:۴۷
شما راست می گید
هرچی شما بگید راسته
پاکترین و راستگو ترین از زمان دایناسورها
خیالت راحت شد؟
راستی لزوم و عدم لزوم رو هم فقط شما تعیین کنید
و زشت و زیبایی چیزها یا قابل چشم پوشی یا غیر قابل چشم پوشی
و اصل و فرع بودن هممممممه چی رو (1181312) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۸:۳۷
کفن پوشا ن زنده هستن (1180393) (alef-7)
 
فرزدق
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۲:۱۸
آره ولی بی تفاوت شدن یعنی مرگ سیاسی !! (1180716) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۱۲:۱۸
اون وقت کجا تشریف دارن؟؟؟!!!!! (1181407) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۲:۳۲
احمدی نژاد نشان داده است که برای دوست هایش سنگ تمام می گذارد. از

مرتضوی گرفته تا چاوز خدا بیامرز. و هر کاری که از دستش برآید برای آنها انجام می

دهد! (1179777) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۲:۱۲
بقیه هم که کشک هستن!!!!!!! (1180034) (alef-7)
 
رضا
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۳:۰۰
دقت کنید! احمدی نژاد مثل همیشه دوتا دستشو به هم چسبونده تا از دست دادن طفره بره؛ حالا اون مادر چاوز احساساتی شده و به احمدی نژاد نزدیک شده تقصیر احمدی نژاد چیه؟ (1180349) (alef-13)
 
مینا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۶:۴۰
برای خارج کردن رقبا ازدور هرکاری رومیکنه ... (1180451) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۳:۱۷
از قدیم گفته اند : مرگ خوبه ، ولی برای همسایه . کافی بود من شهروند یکی را بغل کنم بعد میروم یک راست کهریزک و عمو مرتضوی و بقیه داستان . (1179778) (alef-7)
 
ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۹:۵۲
دوست عزیز!
شما اگه یه پیرزن مصیبت زده رو بغل کنی هیچکس یه راست نمیبرت کهریزک.
شما احتمالا می خواهی یه ... رو تو خیابون بغل کنی و احتمالا قصدت هم تسلیت گفتن نیست! اینطور نیست؟ (1180068) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۷:۵۵
پیرزن مصیبت زده رو قبول، دختر جوونش رو بغل کرده چی؟ اون هم اشکالی نداره؟!!! (اگه هنوز عکسش رو ندیدی، یه سرچ بکنی میبینی)
بگو تکلیفمون رو بدونیم. اگه تو خیابون یه خانم جوان مصیبت زده رو بغل کنیم چی؟! (1180214) (alef-13)
 
k
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۶:۳۰
اون عکسی که شما میگی مال الان نیست اونجا احمدی نژاد در یک فضای بازه و کاپشن پوشیده در حالی که اینجا یه فضای بسته بود و کت و شلوار سیاه تنش بود.
ضمنا سن و سال اون کسی تو بغل احمدی نژاد بود کمتر از دخترای چاوز بود.
احمدی نژاد خیلی قابل نقده ولی ما هم نباید هر وصله ای بهش بچسبونیم.
عکس مادر چاوز درسته ولی اونیکی مال الان نبود. (1180385) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۱۴:۰۸
تفاوتی در اصل قضیه ایجاد نمی کنه الان یا هر وقت دیگه. (1181612) (alef-13)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۵۴:۴۳
دوست عزیر اصل قضیه مربوط به یکی از سفرهای استانی احمدی نژاده که یک پسر بچه ای رو بغل کرده.
شما اول اصل قضیه رو متوجه شو بعدا بگو تفاوتی نمیکنه.
ضمنا اگه ثابت بشه احمدی نژاد یه دختر رو بغل کرده من هم مثل شما این کار زشت رو از هر کسی باشد محکوم می کنم. (1182067) (alef-13)
 
ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۸:۲۰
ضمنا گفتم پیرزن مصیبت زده اشکال نداره نه دختر جوان مصیبت زده!
حالا چه گیری دادی حتما یه خانم جوان را بغل کنی تو خیابون؟
خب برو ازدواج کن دوست عزیز (1180392) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۰۰:۱۸
منم دوست دارم پیرزن بغل کنم من پیرزن خارجی میخوام (1181576) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۱:۵۸
شما دوست دارید بغل کنید کسی مشکلی ندارد از دارودسته خودتان با شما برخورد می کنند مردم عادی اینگونه رفتارها را هنجار شکنی نمی دانند (1180407) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۱:۰۱
ذهن شما چقدر بیمار است
من دهه پنجاهی هستم ولی با یک سری رفتارهای دهه هفتادیا مشکل دارم
ولی تصور اینکه صحبت و دست دادن با جنس مخالف را در حد تجاوز می بینید و یا با افکار بیمارگونه به این مساله نگاه کنیدعاقبتمان همین می شودکه الان هست.
ذهن اگر بیمار باشد پیرزن مصیبت زده و جوان نمی شناسد ولی فکر سالم حتی اگر چنین رفتاری را با دختر 20 ساله بکند آن را مثل خواهر خود می داند حال اینکه شما توان کنترل نفس خود و تفکیک اینها را از هم ندارید بحث دیگریست ولی همه مثل شما نیستند (1180403) (alef-7)
 
i
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۴۶:۳۱
دست دادن از نظر ما در حد تجاوز نیست اتفاقا ذهن شما بیمار است که نسبت به ذهن ما همچین تهمتی می زنید.
من کی گفتم دست دادن به نامحرم در حد تجاوزه؟! فقط می گم حدود شرعی باید رعایت باشه همین!
شرع هم توی کتاب خدا و سنت پیامبر ائمه قابل ملاحظه است. نظر شخصی من و شما هم در این مسائل اصلا مهم نیست. (1181694) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۷:۱۵
یعنی اونهایی که بردید کهریزک ... بغل کرده بودند ؟؟؟ خجالتم خوب چیزیه . از نظر منم کار آقای احمدی نژاد هیچ ایرادی نداره و این تفکر شما کفن پوشاست که مشکل داره. (1180492) (alef-13)
 
ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۴۸:۳۰
ما کسی رو نبردیم کهریزک ...
از نظر من هم کار احمدی نژاد بد نبود چون بر پیرزن حرجی نیست ولی بهتر بود جلوی دوربین یه خورده ملاحظه می کرد تا این همه بحث بیهوده درست نمیشد. (1181700) (alef-13)
 
فرهاد
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۱۹:۵۸
به شما چه مربوطه که کی کیو در آغوش بگیره؟ این چه اعتقاد سستی یه که با کوچکترین چیزها به خطر می افته؟ (1181361) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۱۴:۰۵
یه مثل هست ،شنیدی؟؟؟
می گه :کافران همه را به کیشخود پندارند!!!!!!!! (1181410) (alef-13)
 
نیما
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۵:۲۵
هر کسی قیمتی داره من جمله کفن پوش و غیره (1179784) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۱:۱۲
بله الان همشون پست گرفتن تو دولت ! (1180179) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۹:۲۲
فقط احسنت! به چی؟ متفاوت فکر کردنت (1180396) (alef-7)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۴۹:۰۷
بله البته
شما هم یه قیمتی داری. (1181702) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۹:۲۲
یکی از معدود نظرات مرتبط با بحث. بالاخره یکی فهمید منظور چیه. همه چسبیدن به بغل کردن نامحرم و دست دادن و ... . (1181732) (alef-13)
 
یکی از مردم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۶:۰۷
تا عکسای احمدی نژاد رو دیدم یاد آقای خاتمی افتادم و اون جنجالها ، تازه این کجا و آن کجا ، اگه این صحنه ها از خاتمی بود آقایون اصول گرا(بعضی هاشون) الان حکم اعدامشو میدادن ( یک بام و دو هواست دیگه).
امیدوارم نظرم را نمایش بدید. (1179787) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۲۴:۳۵
واقعا نمی دانید یا خودتان را به آن راه می زنید. اولا دست دادن با خانم جوان خنده رو فرق دارد با تسلی دادن به یک زن 50 ساله! ثانیا انکار خاتمی و دروغگویی او خیلی بدتر از کارش بود! دوستان بالاخره یک زمانی باید بیاید که ما نظراتمان دور از تعصب و انسانی شود. آیا الآن زمانش نیست؟ (1179996) (alef-6)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۵:۲۴
خود چاوز 58 سالش بوده.


این خانم که مادرش است، بالای 70 سال سن دارد! (1180052) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۴:۲۲
ایشون متولد 1935 هستن یعنی الان 78 سالشونه .

http://en.wikipedia.org/wiki/Elena_Fr%C3%ADas_de_Ch%C3%A1vez (1180354) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۱:۳۴
توجیه نکن مشتی! اگر خاتمی این کار را کرده بود هزار قشقرق به پا می کردید. البته من ایرادی بر احمدی نژاد وارد نمی بینم. احمدی نژاد از شما توجیه گران بسی بهتر است. بروید خودتان را درمان کنید که یک بام و هوا بازی می کنید. (1180077) (alef-13)
 
آروم باشید! صبر کنید!
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۱:۰۰
خاتمی که بدتر از این رو انجام داد.

نمیدونی بدون! خوب بود این خبرگزاریهایی که الان دارن این دو رفتار رو با هم مقایسه میکنن عکسای خاتمی رو هم کنار عکس احمدی قرار میدادن تا تفاوت بعینه دیده بشه.

باتشکر از الف در صورت انتشار نظرات این حقیر! (1180176) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۰:۲۲
اشکال کار خاتمی این بود با حجب و حیا بود و جواب آدمهای مثل شما رو نمیداد.
اون میخواست اخلاق و برخورد مهربانانه رو در جامعه نهادینه کنه...امافرصت کافی و حمایت کافی نداشت
مسلم بدون در علم دین و سیاست همیشه و همیشه برای هر حرکتی ی جوابی هست!
بنابرین تند نرو عزیز دل
این مملکت برای بقیه هم هست! (1180752) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۵:۱۱
کافیست از احمدی نژاد در این مورد سوال کنند انچنان حوابی می دهد که این کار برای نسلهای آینده هم توجیه می شود
ولی خاتمی خودش توان دفاع از خودش را هم نداشت. پس واکنشها مهم است نه برخوردها
اگر توانی که احمدی نژاد در دفاع از همکاران و خود دارد خاتمی داشت که ما وضعمان این نبود
مقصر اصلی خود خاتمی بود نه دست دادنش (1180414) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۷:۳۹
کاری به این اقدام احمدی نزد ندارم ولی ایشان خیلی وقتها کارهای بسیار اشتباهی انجام داده و به هیچ وجه حاضر نشده نظرات کارشناسان را بپذیرد و با لجبازی تمام روی مواضع غلطش پافشاری کرده و چوب این روحیه ایشان را مردم بیچاره خوردند پس نمیتوان گفت این روحیه لجبازی و توجیه هر کار درست و غلطی خوبه (1180708) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۰۵:۱۲
من هم تا چند سال پیش با شما موافق بودم اما حالا فکر می کنم خاتمی متناسب با امکانات و توانایی های خودش و مردم رفتار کرد. جلوتر از اون نمی تونست بره. احمدی نژاد هم متناسب با امکانات و شرایط خودش عمل می کنه. در ضمن هنوز سرانجام احمدی نژاد و طرفدارانش رو ندیدیم. برای قضاوت هنوز زوده. (1181743) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۴:۴۷
صرف نظر از همه این حرفها، بنده اعتماد به نفس آقای احمدی نژاد را تحسین می کنم. (هرچند با رویه های کلی احمدی نژاد در زمینه کشورداری مشکل جدی دارم.) به عنوان یک ایرانی کار ایشان را تحسین می کنم. ضمن اینکه گیردادن اصولگرایان به خاتمی هم واقعاً شرم آور بود. (1180092) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۵:۱۵
اين اعتماد به نفس نيست پرروييه (1181918) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۱:۰۳
باشه
میگیم از این به بعد دست دادن با خانمهای گریه رو!!!!! مجازه؟
و این چنین اول توجیه آفریده شد
چرا زمانش دقیقن همین الانه
قربون زمان سنجی شما و دوستانتان که خوب درستان را فرا گرفتید (1181324) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۱۰:۴۱
اتفاقا هيچ فرقي نداره حداقل از نظر انساني كه خودت گفتي كفن پوش عزيز ضمنا احمدي هم هاله نور رو انكار كرد باز تو كه از دروغ گويي بدت مياد بيرون نيومدي چون نمي صرفيد. (1181756) (alef-13)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۰:۲۰
تا جایی که من یادمه جنجال هایی درست شد برای خاتمی در حد همین رسانه ها بود که الان هم درست شد.
ضمنا آقای خاتمی اصل قضیه رو تکذیب کرد و آن خانم پیرزن هم نبود! (1181706) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۶:۲۲
حالا مگر چه شده است؟ به یک مادر داغدار سالمند تسلیت گفته است؟ مگر مشکلی است؟

مشکل کسانی دارند که همیشه طرف خالی لیوان را می بینند! (1179788) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۷:۴۲
مشکل اصلی تناقض رفتاری است که اگه مانتو شما دو انگشت بالای زانو باشد صد تا تعهد ازتان می گیرند و در خیابان آبرویتان را می برند و بابدترین کلمات صدایتان می کنند اما رئیس جمهور هر کاری خواست می کند و کسی چیزی نمی گوید (1179922) (alef-7)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۶:۵۴
براي اولين بار ميخواهيم برخلاف جريان اخلاقي جهان شنا نکنيم. براي اولين بار آفرين ! (1179960) (alef-7)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۱:۰۶
برای تسلیت آفرین باید گفت
ولی برای بغل کردن، هیچ آفرینی ندارد. (1180076) (alef-13)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۳:۱۸
شماها دیگه واقعا شورشو در آوردید! اینقدر تو ایران هرکار میخوایید میکنید! یکروز گشت ارشاد راه میندازید یکروز دانشگاهها رو جدا سازی میکنید! فکر هم میکنید تفکر بیمارتان درست است! (1180245) (alef-13)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۱:۱۳
من کاری به گشت ارشاد و امثال اون دارم ولی خب مسائل شرعی باید رعایت بشه.
رعایت مسائل شرعی به نظر شما بیماری فکریه؟
من نمی گم اگه به یه خانمی دست دادیم در ذهن آدم چه اتفاقات عجیبی میوفته من فقط میگم بهتره حلال و حرام رعایت بشه همین! این خیلی سخته؟ (1180404) (alef-7)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۹:۵۷
آره خیلی سخته! چون هیچ دلیلی واسه انجامش به جز زورگویی شماها نیس! همه ی دنیا دارن راحت زندگی میکنن ما اینجا اسیر شما و تفگتونیم! (1180528) (alef-13)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۱:۴۰
اگه حلال و حرام رو قبول نداری من با شما هیچ حرفی ندارم. (1181713) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۹:۴۳
شما رعایت کن ولی نمیتونی به همه زوز بگی در ضمن هرکسی رو تو قبر خودش میذارند (1180825) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۳۳:۰۲
این رو نه به ما، بلکه به برادراتون بگین و اگه تونسین حالیشون کنین که دست از سر مردم بردارند. (1181374) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۶:۵۸
فضولي مردم را نكنيد برين مواظب باشين خودتون حلال و حرام را رعايت كنيد ... اگه دست از سر مردم بر ميداشتيد زندگي تو اين كشور هم مثل جاهاي ديگه دنيا قابل تحمل ميشد.. (1181725) (alef-13)
 
محسن
Malaysia
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۶:۴۲
واقعا!!!! بنده خدا خاتمی.آخه جالبتر این هست که باز هم از بدی اصلاح طلبان و خاتمی می گین.و بعضی آقایون از جلوگیری به انتخابات آنها سخن می گویند. (1179789) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۱:۴۴
اگر قرار است در قالب آبدارچی به میدان بیایند. نیامدنشان بهتر است
خاتمی در مقابل واکنش اصولگرایان به دست دادنش چکار کرد؟؟؟؟
حال ببینید احمدی نژاد چگونه طلبکار هم می شود
وخیلی کشش بدهند کاری می کند این کار در ایران هم عادی شود
من از جمله مخالفین نحوه دولتداری احمدی نژاد هستم
ولی ویژگیهایی دارد که رئیس جمهورهای قبلی در کشور ما نداشته اند و آن ایستادگی در برابر فشارهای مخالفان دولت که بیشتر به جای اینکه به فکر مردم باشند و مخالفتهایشان در چهارچوب مشکلات مردم باشد بیشتر در چهارچوب مسائل حاشیه ای است
از نشانه های ان هم همین که یک دست دادن را از گرانیها و بی تدبیری های چند ساله اخیر پررنگ تر کرده اند. (1180435) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۹:۵۳
جالبه هنوز با همان سمت آبدارچی علاقه دارند بیایند (1180774) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۰۷:۳۷
ایشون هیچ علاقه ای به این کار ندارن. چه امتیازی براشون داره؟ این ماییم که اصرار داریم. (1181749) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۷:۳۱
مردم تغییر نکرده اند ولی عدهای که برای پست و مقام هستند تغییر کرده اند و جریان انحراف چرا علماء در مقابل جریان انحراف سا کت هستند (1179790) (alef-7)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۳:۵۱
چون هدف جریان انحرافی این است که علما واکنش شدید نشان دهند و آنها هم ادامه دهند تا تنش در کشور ایجاد شود و جریان انحرافی آب خود را از ماهی گل آلود بگیرد.
جریان انحرافی می خواهد از واکنش منفی علما به نفع خود در جذب رای افرادی که با نظام مشکل دارند، استفاده کند.
من هم اگر جای علما بودم در میدان آنها بازی نمی کردم و کار علما صددر صد درست است. (1180089) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۱۱:۳۲
یعنی رای افرادی که با نظام مشکل دارن این قدر مهمه؟ تعدادشون این قدر قابل توجهه؟ ما که تا حالا فکر می کردیم اینها در مقابل دریای بی کران طرفداران نظام، خس و خاشاکی بیش نیستند! (1181759) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۸:۰۹
احمدی نژاد باید زودتر از اینها شروع می کرد. متاسفانه الآن کمی دیر شده است. (1179791) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۷:۳۶
ماهي رو هر موقع از آب بگيري مرده است :-) (1179921) (alef-7)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۴:۳۸
چیو زودتر شروع می کرد؟ بغل کردن نامحرم رو؟
خجالت هم خوب چیزیه!
واقعا برای شما متاسفم. (1180091) (alef-13)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۴:۱۰
من برای شما متاسفم! بابا یارو داره تسلیت میگه! شماها چرا همه چیز رو به دید جنسی نگاه میکنید؟؟؟ (1180250) (alef-13)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۳:۱۱
نه دوست عزیز من نگفتم تسلیت گفتن بده
من به اون شخصی که گفت باید زودتر شروع می کرد گفتم منظورت از این حرف چی بود؟
مطمئنا منظورش این نبود که تسلیت گفتن رو شروع می کرد. درسته؟ (1180410) (alef-7)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۱:۲۵
من دوست شما نیستم! پدرم همیشه میگفت دوست ناباب آدم رو بیچاره میکنه! شماها واسه جامعه خطرناک هستید! تفکرات و عقده های شما جامعه ی ما رو به این وضع رسونده! (1180534) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۰:۵۱
اوس محمود ساربونيه كه ميدونه شترش رو كجا بخوابونه.
كفن پوشها نه در اين مورد و نه در موارد ديگه جرأت اظهار وجود ندارن.
تو ماجراي قم ديدين كه، ايشون كفن پوشهاي خودش رو داره (1180933) (alef-13)
 
فرهاد
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۳۵:۴۶
من هم برای شما متاسفم و هم برای خودم که در قرن 21 باید وقت عزیزمو صرف نوشتن این کلمات به شما و امثال شما بکنم. (1181378) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۰:۰۶
اون آقای میر تاجدینی که در پشت تصویر حضور دارند چرا فقط نظاره گر بوده اند؟ (1179799) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۴:۰۱
كاش لا اقل چشماشو ميبست . (1179948) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۶:۰۰
بابا بیچاره اون هی با دستش ایشون رو عقب میبرد ولی ایشون نفهمیدند!! (1180056) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۷:۵۹
مگه تانگو ميرقصه ؟!!! (1180107) (alef-7)
 
ali
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۳:۰۴
بابا از بس توی یه کلیپ که من دیدم تاجدینی به ایشان سقلمه زد نزدیک بود کت ایشان را پاره کنه !!!! (1180037) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۸:۲۹
واقعا می بینید بعد نظر میدید یا فقط حرف می زنید؟ باید چیکار می کرد؟ سعی کرد دست احمدی نژاد رو از شانه ی مادر چاوز برداره. به نظر شما چه کار دیگه ای در اون شرایط می شد انجام داد؟ (1180066) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۹:۴۲
با سلام. با دیدن فیلم تسلی دادن آقای احمدی نژاد به مادر چاوز برای من یک مسأله ای پیش اومد. به نظر شما، یک ایرانی معمولی که از اول زندگیش دیده که اطرافیانش به محرم و نامحرم اهمیت می دهند و خودش هم توی همین بافت بزرگ شده، واقعا در چنین شرایطی همین عکس العمل احمدی نژاد رو نشون میده؟ خودشو نمی کشه عقب؟ حداقل به نظر من بازوی طرف رو نمی گیره. من خودم یک زن هستم. خیلی ها رو دیدم که مثلا توی شلوغی جایی مثل حرم یا بازار اگر ناخواسته به نامحرمی برخورد کنن فوراً و ناخودآگاه یاالله می گن و خودشونو کنار می کشن. طوری که گاهی آدم خنده ش می گیره یا حتی ناراحت میشه که حالا مگه چی شده که طرف عین برق گرفته ها می کشه کنار خودشو؟
برای من اصل مسأله چندان اهمیتی نداره اما واقعا فکر می کنم پشت صحنه و روی صحنه بعضی مسئولان ما باید خیلی باهم فرق داشته باشه. در چنین موقعیت های کنترل نشده ای، کمی از پشت صحنه به روی صحنه میاد. آقای احمدی نژاد خیلی طبیعی و بدون تنش رفتار می کنه. (1180170) (alef-13)
 
حسین افتخاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۱:۰۹
با سلام
اینجانب به شخصه با سیاست های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی آقای احمدی نژاد هم سویی خاصی ندارم.
اما با دیدن این عکس حداقل امیدوارم کمی از این تعصبات در مراودات سیاسی کاسته شود و به اجبار روسری بر سر کاترین اشتون ها و غیره نکنیم تا به کشورمان سفر کنند!
حداقل پیامی که این عکس خواهد داشت این است که اگر روزی از جبهه اصلاحات کسی رییس جمهور شد و با کاترین اشتون ها دست داد،حاج منصور ها و حاج حداد ها فرمان قتل صادر نخواهند کرد!
با تشکر (1179804) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۲۸:۴۴
نخیر، اون موقع دوباره کفن پوشها سر میرسن! (1180013) (alef-7)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۶:۲۳
نه احمدی نژاد نه هیچ اصولگرایی و نه هیچ اصلاح طلبی حق این کار رو نداره!
حرام و حلال خدا ربطی به اصلاح طلبی یا اصولگرایی نداره. (1180100) (alef-13)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۵:۱۷
حرام حلال خدا که توسط بندگان خدا مثل جنابالی تحمیل میشه منظورته؟ (1180253) (alef-13)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۴:۵۳
نه من چه کاره ام که حلال و حرام رو تحمیل کنم؟!
منظورم حلال و حرامی است که توسط قران و چهارده معصوم بیان شده. (1180413) (alef-7)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۲:۳۹
اختیار دارید! شما همه کارید! شما تاج سرید! شما گشت ارشادید! شما کفن پوشید! شما گشت القارعه و گشت ثارالله و گشت نمیدونم چی هستید! شما برگه های برجسته ی تاریخ این مملکتید! (1180539) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۱:۱۴
مگه چیکار کرده ؟؟؟
داره تسلیت میگه... (1179805) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۲:۴۲
امان از كفن پوشان خود جوش !!!!! (1179814) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۳:۳۰
كجايند خودجوشان موتور سوار ؟! (1179818) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۸:۳۱
بنزين شون ته كشيده !!!! (1179925) (alef-7)
 
خودجوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۸:۳۱
همین جا هستیم ولی فعلا برای آرامش کشور کاری به دکتر نداریم.
منتها هر کی بعدش بیاد از همون اول بهش تذکر می دیم. اگه جرات داره دست از پا خطا کنه! (1180109) (alef-7)
 
France
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۶:۰۱
خیلی باورتون شده که شما هم کسی هستین !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ (1180300) (alef-13)
 
کسی که به این ایران میخنده
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۲:۵۲
lمنظورت اینکه اگه یه اصلاح طلب بیاد؟ (1180322) (alef-13)
 
خودجوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۶:۰۶
نخیر هر کی بیاد می خواد اصلاح طلب می خواد اصولگرا باشه.
خدا هیچ جا نفرموده اصولگراها هر کاری دلشون می خواد بکنن. (1180417) (alef-7)
 
Canada
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۲۰:۲۸
مگه تو نماينده خدايي (1181938) (alef-13)
 
کسی که به این ایران میخنده
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۹:۰۹
امیدوارم دینمون به افراد قائم نباشه
چیکار کنه شما دیگه ساکت نمیشینی؟
کاری هم مونده؟
اما بازم افرین به دکتر که شما رو خونه نشین کرد (1180662) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۸:۱۶
سلام
اون اقایونی که کی میگن کار هری بود همین کار رو میکرد بنده عموی مادرم به رحمت خدا رفت بنده برای تسلیت زن عمو رو بغل نکردم دستشم نگرفتم اما به پسر کوچیکشش گفتم هر سوال درسی داشتش بیاد ازم بپرسه اقا چه حدفیه کدومتون تو مراسم اینچنینی همچین کاری می کنید ما که نمی کنیم (1180391) (alef-7)
 
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۰۰:۱۳
حالا مثلا همچین کاری میکردید چی میشد؟ حالی به حالی میشدید؟ (1181394) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۱۶:۲۵
آفرین به تو پسر گل و آقا! دیگه کجاها رفتی؟ اونجا دیگه چی گفتی؟ چی خوردی؟ چه کار کردی؟ (1181777) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۰۳:۲۳
برادر دیگه دوره شعبان جعفری ها سر اومده. (1181739) (alef-13)
 
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۳:۱۲
يعني بعد از "دكتر" ديگه آرامش كشور اهميتي نداره ؟! (1181912) (alef-10)
 
شاهین
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۴:۰۲
بسیار عالی ....این یادداشت به عنوان نخستین واکنش رسمی رسانه ها به این موضوع اهمیت ویژه ای دارد (1179821) (alef-7)
 
اابوالحسن-ع
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۵:۲۳
حتماً گشت ارشاد ندیده است.!؟ (1179823) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۹:۰۷
ديده ولي روشو اونور كرده :----) (1179926) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۵:۴۵
گشت ارشاد به منافع میچرخه آخه ارشادش کجابود! (1180097) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۵:۳۷
الف واقعا که متحجری آخه یه پیرزنه 70 ساله این همه حمله و.... متاسفم برات.اگر مردید نظرم را سانسور نکنید (1179826) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۷:۴۸
ایشان مادر چاوز و 80 ساله هستند. (1179923) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۷:۱۶
آخه احمدي نژاد فقط 15 سال ازش كوچيكتره . (1179964) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۷:۵۸
ولي مثل زن 50 ساله ميمونه . (1179967) (alef-7)
 
ali
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۶:۲۱
همه دوستان انگاری
شناسنامه های آنها را زیرو رو کرده اند (1180058) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۶:۳۴
عكس با دخترش هم تو اينترنت موجود است (1180520) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۵:۳۸
گفتن خاتمی با خانومی دست داده، ایب بنده خدا بغل کرده، البته دنبال صوابشه، بالاخره شوهرش قراره با امام زمان و عیسی مسیح برگرده !!! (1179828) (alef-7)
 
ali
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۰:۱۸
بابا چرا زور می گویید شاید مادر چاوز "رحمت الله علیه" خودشو به زور انداخته تو بغل احمدی نژاد صبر کنید برگرده اگه همین نبود!!! (1180071) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۶:۰۸
كفن پوشا رفتند گل بچينند !!!!! (1179831) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۷:۱۲
چرا وقتي پرايد شد 18000000 تومن ؛ كفن نپوشيدند ؟ (1179833) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۰:۰۹
آخه كفن هم گرون شده . (1179934) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۴:۰۷
آخه خود پراید کفنه ! (1179949) (alef-7)
 
اهوازی
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۸:۱۴
خدایا ایران ما را از شر افراط گراها و آنان که با چماق می خواهندما را به بهشت رهنمون سازند نجات بده ......................آمین (1179837) (alef-7)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۸:۲۳
چرا هر وقت احمدی نژاد خطا می کند پای فتنه را وسط می کشید دیگه خواهش می کنیم که خطاهای خود را به پای فتنه و دیگران نریزید آقای نویسنده مقاله و همفکران دیگه حنایتان پیش مردم رنگی ندارد (1179838) (alef-7)
 
اصلاح طلب
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۹:۴۳
متوجه نشدی؟ با زبان بی زبانی فتنه گر واقعی را معرفی میکنند! (1179976) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۸:۳۱
الف جان تو هم آب و نونت رو برداشتی فقط راه افتادی دنبال دولت، هر روز صبح میگردی تو سایتا 1 چیز از دولت در بیاری تا شب 4-5 تا مقاله انتقادی از دولت تو همه ی زمینه ها تو صفحه ی اولت دیده میشه!
همش انتقاد، اون هم همش از 1 ارگان، یه ذره یه جوری نیست؟ خسته نشدید؟
ما که خوندیم خسته شدیم به خدا!
بسه دیگه بابا...
تو سایتهای تحلیلی خبری کارای دیگه هم میشه کرد.کار دیگه ای بلد نیستید؟ ارگان دیگه ای بلد نیستید برای انتقاد؟ دو قوه ی محترم دیگه...؟! (1179839) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۸:۵۲
سلام
اگر به خاطر خدا نوشته اید،به خاطر خدا اینگونه بر طبل تفرقه و تشتت نکوبید.
اگر برای خدا نبوده ،اف بر شما که بخاطر هیچ و پوچ کشور را به آشوب می کشید.
یا علی (1179842) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۰:۲۱
این تفرقه افکنی نیست نشان دادن چهره کریه ریاکاریست (1180562) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۹:۰۵
پس توی آیینه هروز صبح یک نگاه به قیافت بنداز (1180797) (alef-10)
 
mmf
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۸:۵۱
دمت گرم پهلوان. به خدا خیلی از مصیبتها از همین جور چیزهای به ظاهر پیش پا افتاده شروع می شه.\ (1180661) (alef-10)
 
حقگو / تهران
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۰:۰۷
لازم بود وقتي قيمت پسته شد كيلويي 50 هزار تومان ؛ خودجوش هاي كفن پوش ، حضوري چشمگير را به منصه ظهور ميرساندند . (1179848) (alef-7)
 
France
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۷:۵۷
عرضه این کاررا روندارن فقط پول میگیرن برا بعضی مواقع خاص (1180305) (alef-13)
 
آنتی مشایی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۰:۳۲
مرده باد بهار ... (1179850) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۳:۱۲
زنده باد زمستان !!!!! (1180087) (alef-13)
 
موحد
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۱:۰۵
یکیش خودت چرا به میدان عمل نمی آیی؟! (1179852) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۸:۱۹
یک بار امدم................................................... گفتم دیگه نمی ایم قول میدهم! گفتند لازم نیست قول بدی خودمان کاری میکنیم که از این امدنت پشیمان شوی (1180425) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۱:۲۴
من مخالف احمدی نژاد هستم ولی این کارش خیلی هم درست بود. شما در کنار یک مادر پیر داغدار هم به مسایل جنسی فکر میکنید؟؟؟؟؟؟ (1179853) (alef-7)
 
مهدی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۶:۰۶
میخوام به کسانیکه ایراد میگیرن بگم واقعا اگه خودتون جای احمدی نژاد بودین چیکار میکردین؟ چرا همه مسایل رو با هم قاطی میکنین؟ الان BBC همین موضوع رو بوق و کرنا میکنه اونوقت مردم جهان در مورد ما ایرانیا چی فکر میکنن؟ که بغل کردن یک پیرزن صاحب عزا از نظر مسلمان اشکال داره واقعا این درسته؟ (1180099) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۴:۳۷
خوش بحالت که مشکلت فقط حرف بی بی سی هست یکم هم به انسان بودن فکر کن یه چیزی هم بگم بهت مردم دنیا در مورد ما ایرانی ها دیگه اصلاً فکر نمی کنن خیالت راحت چون تو این سالها خودمون رو شناسوندیم (1180200) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۳:۵۲
اصلا ما در همه حالت باید مواظب رفتارمون باشیم/ربطی به جنسی بودنش نداره!!!!!!!! (1180325) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۱:۵۹
احسنت! واقعا درود بر شما و نوشتار زیبایتان ! آنان که نگران دین بودند و دل ما دینداران را با برخوردهایشان با سید عزیزمان خاتمی می سوزاندند کجایند؟ اکنون رجعت و امام عصر و دین و حجاب و ... همه به سخره گرفته شده! اکنون ماییم و دل های بی تابمان! ماییم و مظلومیت دینمان! (1179855) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۶:۲۱
یعنی هزاران آفرین.
دلم واقعا برای سید مظلوم می سوزه. نیا سید نیا سید اینجا جای تو نیست. (1181635) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۳:۰۱
امروز این ذهنیت برای من به حقیقت پیوست که پس از واقعه دست دادن آقای خاتمی که سالها مرا را آزار می داد و واقعه که امروز آقای احمدی نژاد برایشان به وقوع پیوست اینست که در برخی از زمانها این احساسات که بر عقلانیت مستولی میشه و ممکن ست که مرتکب اعمال بشه که شاید هیچ توجیه عقلانی دینی نداشته باشه و آن زمان زمانی ست که نیت هر کسی تعیین کننده مقصود نظر او ست و جز خدا هیچ کس بر نیت انسان واقف نیست. (1179862) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۲۲:۳۳
خوش به حالت که واقعه!!! ی دست دادن آقای خاتمی یادته!ما که از صبح تا شب این قدر له و داغون میشیم که اصلا این چیزها یادمون نمی مونه که بخوایم بهش فکر کنیم. (1181799) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۳:۳۷
هنوز دوسش داریم (1179865) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۲:۵۵
بعضی ها نوکر آفریده شدند.تقصیری نداری / (1180085) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۲:۲۷
کلا برخی خارش بدنشان فقط با باتوم التیام پیدا میکنه حتما از اون دسته ای (1181563) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۳:۴۸
برادر وقتي كه نمي ذارن صدايي در بياد حرف از كفن مي زني ??? تا تو دانشگاه فردوسى مي خوان دانشجويا حرفي بزنن ، بعد سريع ميان كرسي هاي ازاد انديشي و مناظرات رو از طرف بالا دستيا جمعش مي کنن ، اون وقت شما چه توقعى دارى ? (1179866) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۹:۴۹
عزیزم کفن و کفن پوش مال دانشجویان نیست.مال برادرانه!! اونا هم که دنباله رو احمدی.. (1180338) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۳:۵۴
مقاله ای پر ازاه و ناله و تزریق ناامیدی و یاس .
الف عزیز بدون اینکه بدانی کم کم داری نسبت به یک سری مسائل فاصله دارمی شوی . قابل توجه ان دسته از حضرات بی جنبه ای که این حرف ها را از شکم سیری امثال من بدانند بگویم که فعلا محتاج نان شبم نیستم ولی مانند خیلی ها بدشواری گذران می کنم تا بعد. لیکن مقالاتی از این قبیل را اصلا درست نمی دانم. ضمنا به ان عکسی که اتو و تابلو کرده اید نیز خوب نگاه کنید . تقصیر احمدینزاد نیست. نه اینکه بنده بخواهم از وی در همه قضایا دفاع کنم لیکن اولا شما کسی رانزنید و مقابله بمثل نکنید درست نیست. ثانیااگر هم می زنید درست و بجا بزنید. ثالثا می خواهید به چه برسید ؟ در این سه ماه باقیمانده می خواهید چکار کنید ؟ شلوغ ترش کنید ؟ این حرکات الف را علیرغم ارادتی که داشتم و روزبروز درحال کم رنگ تر شدن است ، اصلا قبول ندارم. ظرفیتتان را افزایش دهید. نیازی به چاپ کامنت من نیز نیست.خودتان بخوانید. حداقل من بعنوان یکی از کاربران قدیمی شما بشدت از برخی مقالات شما گله مندم. به سردبیری تان نیز نوشتم و پاسخی دریافت نشد که حدااقل برای توجیه خودم هم که شده بدانم علت برخی از این تندروی های فعلی شما چیست. ازاقای دکتر توکلی تعجب می کنم چون وی را فردی دلسوز و مصلح و سلامت می دانم . البته همه ممکن است اشتباه کنند. من هم ممکن است اشتباه کنم ولی در این مورد خاص ومبتنی بر شواهدفعلا به چنین نتیجه ای نرسیده ام . (1179867) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۱:۳۹
اگر خاتمی اینکار را میکرد حکم اعدامش را میدادند برادران اصولی! (1180080) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۲۸:۱۷
برو فیلمش رو هم ببین. اگه نظرت عوض نشد یه کم به واژه متحجر هم فکر کن. (1181645) (alef-13)
 
دوست
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۳:۵۷
سلام
متاسم برای الف ؛ که مصداق نفاق و تهمت زدن به افراد شده است
عکس بسیار واضح است احمدی نژادمانند همیشه دو دست خود را روی هم قرار می دهد اما آن خانم جلو می آید و سریع دست احمدینژاد را می گیرید
و این فقط یک لحظه در عکس است

تصاویر کینه ورزانه الف که کات زده بود :

http://alef.ir/vdcjvyevxuqeooz.fsfu.html?180814

تصاویر اصلی عکس :

http://www.jahannews.com/vglaemnuo49n0a,..544k1kh6.html (1179869) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۶:۰۵
عزیز دل برادر، فیلمش هم موجوده ! اول فیلمش رو ببین چطور احمدی نژاد خودش پیش قدم میشه (1179955) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۹:۳۴
عکسهای دیگه تو بقیه سایتها رو ندیدی. (1179974) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۳:۵۷
من فقط یک سوال دارم قطعا این اقدام از یک نوع تفکر نشئت گرفته است آیا این تفکر آقای احمدی نژاد به تازگی ایجاد شده است یا از اول نیز همین تفکر را داشته و تازگی ها آن را بروز داده است ؟! (1179870) (alef-7)
 
سارانی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۳:۵۸
ملت را درگیر بازار واقتصاد کمرشکن کرده اند تا خود با آسودگی خیال از گزند خرده گیران به اغوش مادر کمونسیت بروند ارزشهایمان را اب دهن بیندازد (1179871) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۴:۰۰
کفن پوشها همینها هستند که این چیزها رو علم می کنند اون موقع امکانات کمتر بود کفن می پوشیدن میومدن تو خیابون الان همه پشت کامپیوتر نشین شدن والا کار همونه فرقی نداره 90% سایتهای خبری که الان فیلتر نیستن همون کفن پوشها هستن (1179872) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۴:۰۲
كفن پوشا رفتن ونزوئلا (1179873) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۴:۴۹
آقایان همه شما فریب خوردید حال دیگه پشیمانی هم براتون سودی نداره لاقل در انتخاب های بعدیتان دقت بیشتری بنمائید/ (1179877) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۶:۳۴
اگه تو فقر نبودم حرفتو 000/000/000/1 تومان میخریدم (1180152) (alef-10)
 
ايمان
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۵:۰۳
احتمالا از شرم تندروي هاي گذشته و نقد دولت قبلي خسته و سر به زير در گوشه اي در صف خزيد پسته ايستاده اند! (1179880) (alef-7)
 
دکتر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۷:۴۵
اقا من اولین نفر بودم که صبح اول صبح براتون پیغام دادم که این عکس رو بگذارید توی سایت و نظر خواهی کنین فقط خواستم بگم با
سکــــــــــوت و دیگـــــــــــر هیــــــــــــــچ ... (1179889) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۹:۱۷
فقط یک سوال دارم: چطور ممکنه Chavez که تا آخرین لحظه قذافی جانی را حمایت کرد، و دست در دست صدام عکس یادگاری میگرفت و او را ستایش میکرد، در نظر احمدی نژاد به همراه مسیح رجعت کنه و انسان کاملی باشه ؟

آقای احمدی نژاد به کجا رفته اید ؟ (1179894) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۰:۰۳
اشتغالات دنيايي اقايان و رسيدگي به تعداد صفرهاي حساب بانكي مانع اين جور كارها مي شود (1179899) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۱:۱۹
تا آدمهای متحجری مثل شما هستند نیازی به دشمن نیست
مگه چه کار کرده؟اون پیرزن جای مادر احمدی نژاده
این فکر شماست که کثیفه نه کار احمدی نژاد (1179901) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۵:۳۷
پیر زن؟؟!
خب اگر اشکال نداره چرا حجاب برای پیرزنان در ایران اجباریست؟ (1180053) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۱:۰۴
آقا اگر شخصی دور از جان در این شرایط یکی از نوامیس محترم شما را بغل میکرد شما همین را می گفتید ؟؟؟؟ (1180178) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۷:۱۴
واقعا متاسفم برای این ادبیات و تفکر شما (1180491) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۰:۰۶
اقای با ناموس امریکایی ، فرهنگ فرد مذکور و شرایطش را در نظر بگیر ، احتمالا از کفن پوشان امریکا هستی (1180733) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۴۹:۳۸
"چه ربطی به کامنت من داشت کفن پوش آمریکایی."
من میگم اگر تماس بازن پیر بلامانع است چرا حجابی که بر او واجبنیست .واجب شده ؟!!
فهمیدی آدم شاید محترم. (1181319) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۹:۲۰
براي اينکه اينجا اول ميکشن بعدا" ميشمرن ! (1180220) (alef-13)
 
mmf
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۶:۲۴
گفت پیره زن در مجلس عزا نگفت پیره زن در مجلس رقص. چند سالته مادر بزرگ؟ (1180704) (alef-10)
 
صادقی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۴:۲۰:۰۷
موافقم. چون مادر چاوز سرشو جلو آورده نه اون. خب در چنین شرایطی باید جا خالی داد؟ خنده دار نمیشه؟ این ها باز گرمی رسانه ای است. الف هم خوب میدونه... اصلا احمدی نژاد فاجعه، اما وجدان و صداقت ما کجاست؟ (1181456) (alef-13)
 
ali
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۱:۳۳
سوال همینجاست. اگر طی روزهای آینده شاهد تظاهرات از سوی این کفن پوشها نباشیم تنها یک جواب برای جوانان مانند من وجود دارد : دین فقط دست مایه افرادی شده که می خواهند به منافع سیاسی خود برسند و خودیها هر کاری ولو غیر دینی و شرعی می توانند انجام دهند!!! (1179903) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۲۸:۲۹
مگه تاحالا شک داشتي ؟ پاشو آقا يه آبي به صورتت بزن ، گمونم زيادي خوابيدي (1180012) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۵:۱۳
وعده ديدار ، فردا جلوي هواپيماي كاراكاس - تهران
از طرف جمعي از كفن پوش هاي خودجوش مقيم همه جا !!!! (1179915) (alef-7)
 
mmf
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۶:۵۹
پس چرا نیامدید کلی کفن پوشان آمدند و از دکتر احمدی نژاد استقبال کردند بخصوص از دلداریش به یک پیر زن مصیبت دیده تشکر کردن. بیا تو مردم تا ببینی واقعیات رو نه اینکه چرتکه بندازی تو پستو و موافقان نظرتونو چند ده میلیون بشماری. بیا تو اجتماع بخصوص محله های کم بضاعت ولی با صفا ببین حامیان او چه کسانی هستند. نه بی ام و دارند نه پاجرو که یک شبه دوبرابر سود ببرند اتفاقا کمرشان زیر بار گرانی خم شده و از گرانی فقط سختیش براشون مونده اما ایستاده اند. نه اینکه همه رفتار و مدیریت او را تایید می کنند نه ولی در کل کنار او هستند با کسی هم شوخی ندارند پول کفن ندارن تا بپوشند بیایند وسط خیابان اما به موقش با همین لباسهای معمولیشون برای اهدافشون تا پای جان هم ایستاده اند. برادر بیا تو مردم . همه جا سر بزن تا بدانی او پشتیبان دارد یا ندارد. خواهشا بیا. (1181291) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۰:۰۹
نه بابا ،کفن پوشان این مورد و میزان به عهده ی خود چاوز وقتی با موعود برگرده خودش میدونه در دفاع از ناموسش باید چی کار کنه!!!!!!!! (1181425) (alef-13)
 
آزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۹:۱۳
الف جان مثه اينكه كارهاي خودت و حمايت تمام عيارت از احمدي نژاد را فراموش كرده اي (1179929) (alef-7)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۱:۳۰
حالم از این همه تزویر بهم میخوره! ایکاش حداقل دهنش رو می بست و دم از مقدسات نمیزد... فقط همین. (1179941) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۲:۳۲
واااااااااي .... واااااااااااي
اگه به مشايي نگفتم .... (1179944) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۳:۲۷
دوستان کفن پوش الان نفعی برایشان ندارد. اسلام الان همچون منافع آنان در خطر نیست. (1179946) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۶:۴۱
خاک بر سر سیاست (1179959) (alef-7)
 
عزيزالله دليجاني نژاد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۹:۱۹
به نظر من اين عكس فتوشاپ است. (1179972) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۰:۵۸
فیلمشم فوتوشاپه؟ اصلا بعضیا میدونن فوتوشاب خوردنیه یا پوشیدنی؟ (1180073) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۰:۰۴
تقوي ما رفته پيشه احمدي نژاد و مامانه هوگو چاوز !!!!!!! (1180020) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۱:۵۹
تقوامون سر جاشه . تو كجا رفتي ؟؟؟!!!!!!!!! (1180032) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۴:۴۵
چه اهميتي داره ؟ اين تابو بايد جائي شکسته بشه . شايد که وقتش رسيده . درهرحال من تقدير ميکنم از رفتار انساني ايشون . (1180046) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۰:۵۰
ایشالا یه رفتار انسانی با مامانتون. (1180342) (alef-13)
 
Turkey
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۴:۱۵
الف جان اگه توهین ها رو سانسور نمیکنی بگو جواب دوست ارزشی رو من بدم! (1180476) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۵:۲۹
شما مال خودتو محکم بچسب تا نیاز به رفتار انسانی بقیه نداشته باشه نگران دیگران نباش! البته همه ی وجود شما ارزشی ها همین فداکاری و گذشت واسه دیگرانه!!! (1180482) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۵:۱۷
خیلی بی ادبی (1180516) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۶:۲۵
خدایا ببین تو چه مملکتی زندگی میکنیم که این شده موضوع روز نمیدونم بخندم یا گریه کنم (1180839) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۰:۱۰
آقاي احمدي نژاد هميشه در برخورد با خانم هاي خارجي دستش رو به علامت احترام ميگرفت در اين عكس هم اين حالت مشخصه اما كاملا معلومه كه مادر چاوز سر روي شانه احمدي نژاد گذاشته خداوكيلي شما اگه با اين حالت مواجه ميشديد چه ميكرديد؟ خود شما نويسنده مطلب چه ميكرديد؟ جاخالي ميداديد وبعد با يه فن تكواندو طرف رو ميزديد زمين و بعد عكس يادگاري باهاش مي گرفتيد يا با پشت دست ميزديد تو صورتش و بهش ميگفتيد برو گمشو ؟ يا ...
دوستان ! عكس در لحظه شكار ميشه اما انصاف رو در نظر بگيريد.... (1180021) (alef-13)
 
بدون نام
Sweden
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۳:۱۹
باید بنویسی بدون نام چون الف جون کامنت با نام رو چاپ نمیکنه به قول آقای کروبی به شما که عرض کنم این داداشهای کفن پوش فقط مواقع اظطراری در صحنه حاضر میشن آنهم وقتی قراره به خانواده ای از بزرگان انقلاب فحش بدن آخه این کار که اشکال نداره إإإإإإإإإإإإ (1180038) (alef-13)
 
غزل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۴:۰۲
کاااااااااااااااااااااااش نویسنده محترم این نامه وقتی قیمتها سر بفلک کشید و هزار برابر شد برق و اب مجانی ایکس هزارتومانی شد .زمانیکه مردم با سیلی صورتشونو سرخ میکنند و الان پول ندارند اجیل عیدشونو تهیه کنند و...یکم احساساتی میشد و از این دفاعیات حق بجانب سر میدادتا بلکه مشکل میلیونها ایرانی حل بشه (1180039) (alef-13)
 
الله اکبر
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۴:۱۸
یه خانومی در سفرهای خاتمی دستش را از داخل جمعیت دراز کرد و با وی دست داد.تمام روزنامه ها و اصولگرایان و که که ... دمارش را در آوردند.
حالا شماها که میرید تو بغل ...!!
خدا جای حق نشسته خوب متظاهرین را رسوا میکنه. (1180041) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۴:۵۱
همیشه نخبگان از جامعه عقبتر هستند و این هم مثالش جامعه احمدی نژاد را سال 88 نمی خواست ولی عده ای از نخبگان پافشاری کردند و این هم عاقبتش (1180047) (alef-13)
 
بی نشان
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۳:۳۴
منظورت از نخبه چیه و کیه!!؟ نخبه واقعی اینهایی که شما می گی نیستن. (1180324) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۳۷:۱۰
از الف تعجب است که چجوری با آبروی مسلمان بازی می کند.
مشکل اصولگرایان این است که همش زیراب هم را می زنند.
آخر پیرزن 80 ساله اینقدر مهم است؟
اگر رجانیوز بود تعجبی نبود، اما الف!
به احمدی نژاد هر چه بچسبد اینها نمی چسبد آقایان. (1180060) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۵:۱۳
تو این هفت سال کجا بودی که ابروی مسلمانای زیادی رفت!
ادبیات بگم بگم ابروریزی مسلمانا نیست! (1180095) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۷:۲۰
بگم بگم ننه چاوز بگم نه نمیگم عکسش هست (1181553) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۱:۰۵
به خدا از صبح متعجبم. گاهی بهت،گاهی بغض.
7 سال پیش که 14 سالم بود دنبال تبلیغ برا این آقا در خانه و خیابان بودم.گاهی پای حرف هایش اشک ریختم و حق را به مظلومیت او دادم
اما چندی است که وامی روم با دیدن رفتار هایش
امروز تیرخلاص خوردم (1180075) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۶:۴۹
عزیزم خیلی کم سن و سالی برای شناختن افراد (1181550) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۲:۰۰
به به !
هر دم ازین باغ بری میرسد! (1180083) (alef-13)
 
محمد سادات
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۵:۵۴
بنده از همان کفن پوشانی هستم که در عهد اصلاحات به خیابان می آمدم .آن زمان جوانکی 18، 19 ساله بودم و تغذیه فکری امثال من مکتوباتی چون یا لثارات و شلمچه بود که به طور رایگان میانمان توزیع شده و ناخواسته ما را به وادی گمراهی می کشاند روزی به بهانه اینکه عبدالکریم نامی کفر گفته و روزی دیگر به بهانه هتک حرمت محرم الحرام و کف وسوتهای عده ای دانشجو برای رئیس جمهور وقت به خیابانها می آمدیم . با مشتهایی گره کرده و رگهایی متورم از جهل و تعصب ، فریاد مرگ بر این و درود بر آن سر می دادیم و در آخر خوشحال از اینکه رضایت حق تعالی را کسب کرده به خانه بر می گشتیم .حالا که سالها از آن روزگار گذشته احساسی شبیه مردم کوفه بعد از ماجرای کربلا دارم که چگونه همچون گوسفندان دنبال عده ای از خدا بی خبر راه افتاده و دنیا و آخرت خود را به هیچ و پوچ فروختند . اینکه می گویم هیچ و پوچ عین واقعیت است چون در آن زمان از کیک و ساندیس امروز هم خبری نبود و تنها حماقت بود که ما را به خیابانها می کشاند . اما اینکه می گویید کفن پوشان کجا هستند باید عرض کنم در این زمانه کمتر کسی فریب این حرفها را خورده و برای تقرب به خدای عز و جل به خیابانها خواهد آمد . دیگرانی که می آیند هم باید شکمشان را سیر و انبانشان را پر کنید تا برایتان شعارداده و فریاد وااسلاما سر دهند همینطوری مفت و مجانی امکان پذیر نیست (1180098) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۳:۱۹
شما و امثال شما خيلي به اين مردم بيگناه بدهکاريد . فکر نکنيد که با اين اعترافات روزي بخشوده خواهيد شد !‌ حتي احساس راحتي وجدان هم نکنيد ! (1180246) (alef-13)
 
رویای صادقه
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۴:۴۰
خدا از سر گناهان کبیره شما و امثال شما نخواهد گذشت چه ابروهایی هتک کردید که از کعبه در نظر خدا با ارزش تر بود عزیزم توبه نصوح کن و از اکنون تا پایان عمر سعی کن جبران گذشته ننگینت را نمایی شاید قدری از عذاب اخروی که در انتظار شما و همفکرانت است بگذرد (1181547) (alef-13)
 
ش الف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۰۴:۱۶
خوبه كه آقاي محمد سادات اينطور صادقانه اعتراف كردند ولي ايشان از جانب خودشان صحبت كردند . همه ي كفن پوشان افرادي ساده لوح نبوده و نيستند كه تحت تاثير احساساتي بي مايه كفن بر تن كنند .
اصولا تعصب از جهل است و خامي و زماني كفن پوشيدن و به ميدان آمدن ارزشمند است كه از سر درايت باشد و پختگي و راه ديگري باقي نباشد .
در مورد لمس بانوان نامحرم هم ما ديگه داريم كاسه هاي داغ تر از آش ميشيم . چه زماني كه عكس اقاي خاتمي با هياهو منتشر شد و چه حالا ، واقعا هياهويي مضحك درگرفته براي اينكه خانمي كه با ناراحتي و طبق رسم و عرف جامعه خودش تسلايي مي خواهد ، به آقايي كه نسبت به او محبت دارد پناه برده و نمي دانم چرا ما بايد همه چيز را به مسائل جنسي مرتبط كنيم .
و البته در كشوري كه با كمال تاسف و شرمندگي مسئولين و متوليان فرهنگي تصور مي كنند كودكان مدرسه ابتدايي به معلم مونثشان !!! نظر سوء دارند بايد هم چنين تحليل هايي ارايه شود . (1181740) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۸:۴۰
مگه چی شده حالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1180112) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۸:۴۵
این عکسو گرفته که بهش گیر بدین. بعدشم تو مناظره میگه 80 سالش بود حال همتونو میگیره مردمم حق رو میدن به ایشون! (1180114) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۰:۲۸
من حق را نمیدهم حق امثال احمدی این هست که محاکمه شود و مجبور به مجامعت با چند پیرزن 90 ساله به بالا گردد تا دیگه کسی بغل نکنه (1181539) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۹:۰۱
بابا این کارها که مشکلی نیست
تو این دولت ، دروغ که گناه کبیره است براحتی گفته میشه !!!!
حالا برای دلداری یه پیرزن نامحرم بدون شوهر ، معجزه هزاره سوم ، بغلش کنه ، چه اشکالی داره ! اینقدر سخت نگیرین (1180116) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۹:۳۸
به عنوان یک ایرانی مخالف احمدی نژاد می نویسم: مشکل احمدی نژاد این کارها نیست، مشکل او تضادهای رفتار و فکری اش است. از یک سو بر طبل انسانیت و انسانگرایی و اخلاق می کوبد، از سوی دیگر هم یک نفر متهم مانند مرتضوی که قاضی معلق است را در دولت جای می دهد تا از دسترس قضا دور بماند. این رفتارهای احمدی نژاد کشنده است، نه دلداری دادنش به یک پیرزن 75 ساله. شما اصولگرایان تا به حال چندبار در باره تضادهای رفتاری و فکری احمدی نژاد با تمرکز بر موضوع مرتضوی را مورد مداقه قرار داده اید که الان به خودتان حق می دهید دلداری وی به یک پیرزن 75 ساله را که در حکم مادر وی است، زیر ذره بین ببرید؟ از این نظر، احمدی نژاد خطایی مرتکب نشده است. این نظر بنده است و امیدوارم الف تحمل کرده و درج کند. (1180118) (alef-7)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۲:۰۳
ذات انسانها اینجا معملوم میشه . ریس دولت قصد ایجاد تشویش نطام را داره. قصد ایجاد انحراف جدید در دین را دارد (1180125) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۲:۳۷
با این که بنده نسبت به سیاست های ایشان به شدت منتقد هستم ولی این گونه لحظات خیلی سخته به طوری که نمیشه جلوی احساسات رو گرفت. بنابراین به نظرم این حرکت اصلا جای بزرگنمایی نداره بلکه تا حدودی یک حرکت انسانی محسوب میشه. البته عده ای از هر چیزی می خوان نفع خودشون رو ببرن... (1180128) (alef-7)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۴:۲۵
با سلام
جواب این سوالهارو اون برادران و خواهران ارزشی نباید بدن کسانی باید جواب بدن که این برادران اعتقاد قلبی به اونا داشتن و با حرفهای اونا پشت اقایان سینه چاک کردن اونایی که تاییدش کردن و حالا نمیدونن چیکار کنن . اگه صبر کنیم که تا انتخابات ریاست جمهوری برسه و اقایان برن اشتباه بزرگیه .جلویه ضرر رو هر وقت بگیری منفعته. فقط نزاریم اعتقاداتمون رو هم ازمون بگیرن (1180140) (alef-13)
 
تماشاچی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۴:۴۷
من با احمدی نژادواین دولت کاملا مخالفم اما دراین موضوع هیچ اشکالی نمی بینم

وبایستی کفن پوشان را بگوییم که بعوض کفن لباس زندگی به تن کنند.اگردر تمام ۸

سال گذشته کارزیبایی صورت گرفته باشد همین خواهد بود ایا شما درمراسم های

دوستان صمیمی خود شرکت نمیکنید .لطفا هرمسئله ای را سوژه دشمنان نکنید. (1180141) (alef-13)
 
اشکان
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۵:۴۹
آقا کدام باور، کدام اصول؟!!! ایشان ابتدائی ترین کاری که هر انسان سالمی در این موارد می بایست انجام دهد را انجام داده است. ابراز همدردی با یک مادر داغدار جه عیبی دارد؟ شماها دیگه از کجا آمده اید؟ (1180146) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۰۸:۳۴
اگه مادر خودت بود هم اشکالی نداشت؟اگه اشکالی نداره من در عزای شما میام مادرتو بغل میکنم بهش تسلیت میگم (1181046) (alef-13)
 
محمد امین
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۹:۴۶
اولا مطلبی که شما نوشته اید که حاوی مطالب توهین آمیز ، افترا و نیش به دیگران می باشد!
اگر اینطور نیست بفرمائید چه مطالبی شامل مطالب توهین آمیز ، افترا و نیش به دیگران می باشد!
پس طوری وانمود نکنید که انگار ... !

ثانیا جناب توکلی که زمانی رقیب انتخاباتی آقای هاشمی بود مورد احترام بیش از حد اینجانب و دوستانمان بود که با مواضع چندسال اخیر بر مستقل بودن وی مشکوک شده و البته این شائبه الان پیش آمده که شاید آن آرایش انتخاباتی هم یک بازی سیاسی بوده و یا ...)

ثالثا آیا کسی که طرفدار مستضعفان بوده و با سیاست های استکبار ستیز دولت اسلامی ایران و مملکت امام زمان (عجل الله فرجه) همسو بوده ، ... و در مقابل مستکبران جهان می ایستد در دستگاه عدالت الهی چه جایگاهی دارد؟

رابعا ما دولتمردانی را داشته و داریم که از صدقه سر این مردم مستضعف که در جهان پیش قراول مبارزه با استکبار است ، به جایگاه و مسئولیت های بالای مملکتی رسیده اند و از کلیه امکانات و مزایا و اعتبار بدست آمده نهایت استفاده (سوء استفاده و حتی بیشتر!) را کرده اند و حتی یک بار با قاطعیت و قدرت تمام و با پشتوانه همین مردم از آرمانهای همین مردم (علیه استکبار) حرف نزده اند!

خامسا شاید پیام رئیس جمهور کمی اغراق آمیز باشد، ولی در راستای جذب افکار عمومی جهان که تحت تسلط رسانه های استکباری می باشند و از حقایق جهان اطلاع کافی ندارند چیز غیر قابل گذشتی نیست.

سادسا شما با تیتر خبری "کفن پوش ها کجا هستند؟" باعث رو شدن آن روی چهره خود شده اید، که کمک زیادی جهت شناخت افکارتان به ما نمود.

سابعا ... (1180171) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۸:۲۱
سابعا اگر کسی فریاد برنه که من دشمن استکبارم (که هرکه فریاد زد لزوما اینکاره نیست اما ) مجاز به انجام هر کاری هست منظورم فقط این کار نیست هر کاری اقا امین هر کاری این برداشت بنده از صحبت شما بود (1180881) (alef-10)
 
farhad
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۱:۵۰
بابا بیاید برید خجالت نمی کشید تو قرن 21 این چرت و پرتا رو میزارین اخه به تو چه که احمدی نژاد با مادر چاوز دست داده . اصلا مگه دست دادن با یه خانوم چه اشکالی داره . حالمو به هم زدید ..................... با 2 تا کار احمدی نژاد حال کردم یکی تو مجلس یکی هم اینجا دمش گرم. (1180184) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۴۷:۳۷
بگم بگم نتیجش همینه! (1181316) (alef-13)
 
علی
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۴:۱۹
مهم اینه که دل آدم پاک باشه، پاک مثل دولتین نهم و دهم (1180196) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۵:۰۷
کفن پوشان هم باید روزی رسوا میشدند که امروز همان روز است مدتی قبل برایتان از شروع بازی خدا گفتم ، برایتان گفتم که خدا به همه بندگان خود تا اندازهای فرصت میدهد اما وای به روزی که این فرصت به پایان برسد ، برایتان گفتم که این بازی هنوز در اول راه است یکی یکی نوبت همه کسانی که با به به و چه چه و با ان غرور مستانه تمام حرمت ها و حریم های را که خداوند برای انان وعده عذاب حتمی داده بود شکستند ،خواهد رسید، تمام انانی که اگر روزی نام کسی غیر از احمدی نژاد را بر زبان میاوردی کمترین جرم تو کافر شدن بود چرا که او از طرف ولی فقیه تایید شده بود و ولی فقیه جانشین پیامبر بود و مخالفت با پیامبر هم مخالفت با خدا بود و مخالف خدا هم کافر! پناه بر خدا ،به همین راحتی ! ...... حرف بسیار است و گوش شنوا و دلی که سودای نام ونان در ان لانه نکرده باشد کیمیا و شما دوستان الفی من میدانم که این نظر را نیز مانند نظرات دیگر حقیر مصداق نیش .و افترا دانسته و منعکس نخواهید کرد ،اما همان طوری که قبلا نیز گفتم وظیفه کفتن است خوشا به حال کسانی که برای یک لحظه به ان فکر کنند شاید تا هنوز ذره ای وقت است خود رانجات دهند. (1180203) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۷:۲۵
خرداد چه شود؟ (1180210) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۳۷:۲۹
غوغا من از حالا تا دارم خودم گرم میکنم برای حضور در صحنه انتخابات فقط نمیدونم به کی باید رای بدم ؟ چون تا حالا مورد خوبی پیدا نکردم (1181535) (alef-13)
 
احمدی نجات
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۹:۰۱
از جناب دکتر احمدی نجات که یکی از 313 یار امام زمان (عج) را به ما شناساند کمال تشکر را داریم اگر لطف بزرگی کنند 312 یاز بعدی را هم به ما بگویند که حسابی شزمنده وممنون میشویم البته اگه تا زنده هستند به ما معرفی کنند که دیگر رای ما از شیر مادر حلالش باد (1180218) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۹:۵۲
ممنون از الف بخاطر قرار دادن اکثر نظرات ، امیدوارم یه روزی بشه تمام نظراتی که حاوی توهین و فحاشی نیستند منعکس بشن (1180223) (alef-13)
 
یه ایرانی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۰:۰۸
همه این حرف موافق های این حرکت درست فقط یه چیزی.... اگه به جای عکس آقای احمدی نژاد عکس آقای سید محمد خاتمی بود و آقای خاتمی این کار رو کرده بود آیا فضا این جوری بود؟مطئنن نه و به 2 ساعت نمیرسید که استیضاح ...کفن پوش...تحصن خود جوش و ... همون جا آقای خاتمی رو عزل میکردن ولی امروز....تفاوت یه عکس به فاصله قضاوت عادلانه انسان هاست که امیدورام یه روزی شاهدش باشیم (1180224) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۰:۵۱
من مراسم را پخش مستقبم ديدم دختراي چاوز و خانمهاي مجلس همه دامنها دو وجب بالاي زانو ، نمي دونم اگه اون عكسا منتشر بشه كفن پوشا چكار ميكنند (1180230) (alef-13)
 
ali
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۵:۱۸
ای ناقلا معلومه تو هم ماهواره داری ...... (1180701) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۶:۰۲
عکسها رو سیو میکنن که رفتن خونه هرشب ببینن. 2 وجب کم نیست ! (1181337) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۲:۳۶
در قاموس سیاست هر کاری مشروع است و احمدی نژاد یک سیاستمدار!! (1180239) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۴:۴۲
این از رساله سیاسی ابلیس استخراج شده (1180575) (alef-13)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۳:۴۳
ما چه قدر بی بصیرتیم.روزگاری که آقایان اصلاح طلب بهانه ای در دست نداشتند تا از خاتمی انتقاد کنند چپ وراست اون عکس دست دادن با اون دخترو علم میکردند.حالا.................من بی بصیرتم (1180247) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۴:۰۳
خواب خدا رو شکر !!!!
همه ی مشکلات کشور حل شد فقط همین یکی مونده بود که باید حل میشد
شما الف جان برو ببین کجای حرف های اسلام در ایران به درستی اجرا میشه که این یکی باشه
برید مشکلات اساسی کشور رو درست کنید فلانی دست داد و فلان کس چه کرد و... اینها برای ما مردم راه حل مشکلاتمون نمیشه خواهشا تمام کنید این حرف ها را (1180249) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۶:۲۸
البته ما هم از احمدی نژاد دل خوشی نداریم ولی این بازی را هم که الف و نویسنده این مقاله زائری درآورده قبول نذاریم - خاتمی از با این آب بازی هاپاک شدنی نیست و هاشمی هم با این خاک بازی های شما سرکار نخواهد امد - دوران اصلاحات و فتنه و انحراف هر سه تمام شد . نوبت به عناصر مکتبی و شاگردان حقیقی مکتیب حسین علیه السلام و ولایتمداران عملی است نه شعاری . (1180258) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۲:۳۲
خاتمي آب باز بود؟
هاشمي خاك باز؟

احمدي نژاد چي؟ مردم باز؟؟؟؟؟؟؟ (1180538) (alef-13)
 
.
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۹:۵۶
فقط ما خوبیم!

یاد بگیریم خودمون رو درست کنیم،مملکت درست میشه

تا وقتی من یادمه اخر دوره هر رئیس جمهور همه اتفاقات بد رو گردن اون انداختیم و

خودمون رو تبرئه کردیم (1181433) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۸:۲۱
کفن پوشان برای اصلاح طلب ها بود اگر دوباره کشور دست آنها بیفتد حتما می آیند.
متاسفانه همیشه برخورد ابزاری می شود (1180263) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۳:۵۵
خدا لعنت کند کسانی که زمان خاتمی کفنپوش میشدند اما حالا تی شرت پوشن و هیچ خلفی را حس نمیکنند (1180570) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۴۴:۰۳
این دفعه مردم هم هستند دادا.گذشت اون دوران (1181305) (alef-13)
 
بهاره
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۹:۱۵
آقای الف مشکل از احمدی نژاد نیست مشکل از اصلاح طلبان هم نبود مشکل از شما اصول گرایان است که فقط برای نیامدن اصلاح طلبان خودتان را به احمدی نژاد دوختید. دلسوزترین آدمهای این مملکت را به اسم فتنه گر راندید و دل به کسانی دادید که با رفتارشان نه از تاک نشان گذاشتند و نه از تاک نشان (1180266) (alef-13)
 
حامد
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۹:۳۴
از همه این جنجال ها بگذریم به نظر من مشکلی در این مورد و در مورد آقای خاتمی نیست. مشکل اینجاست که در زمینه سیاست این موارد به چشم می خورد. یعنی اگر دوست شما بمیرد و مادرش که 70 سالش هست با شما و شما با او احساس همدردی کنید مشکلی دارد؟

در مورد آقای خاتمی هم سیاست ایجاب می کنه که همرنگ جماعت شی. خاتمی نماد یک ملت بود اگه مثلا دست نمی آد نمی گفتند عجب آدمای املی هستند.

امیدوارم الف این دفعه نظر بنده را نمایش دهد. (1180268) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۰:۰۶
اصولگرا امام زمان ولایی بسیجی این تو چه دینی ای علمای اسلا م این ریس جمهور اسلامی ایرانه کجایید (1180274) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۱:۲۸
با سلام بنده از ابتداي دولت احمدي نژاد شيفته صداقت ايشان بودم. يعني در همه حال ذات ساده خود را نشان ميدهد.دوستان به وجدانتان رجوع كنيد...........به نظر من اگر احمدي نژاد كار ديگري جز انچه در برابر مادر چاوز كرده است انجام ميداد ريا كرده بود. (1180281) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۶:۲۱
صداقت؟؟؟؟؟ معنيشو ميفهمي؟ (1181988) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۲:۱۹
یا باید به اعتقادات خودمون پایبند باشیم یا نباشیم هیچ کجای شرع اسلام تبصره ای مبنی بر اینکه بغل کردن زن نامحرم اگر از 70 سال به بالا باشد اشکالی ندارد ولی اگر 20 ساله باشد دارای اشکال است حداقل به اعتقادات خودتون اگر قبول دارید پایبند باشید . (1180287) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۷:۵۳
پرا انسان مسن و بچه صغیر استثنا شده (1181107) (alef-13)
 
محمد
Latvia
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۳:۰۲
اين گناه ه به پاي احمدي نژاد مينويسن نه كسي ديگه كه بعضي ها داغ كردن (1180292) (alef-13)
 
Azerbaijan
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۴:۴۳
خوب شد اين اتفاق افتاد تا راجع به يك موضوعي كه سالهاست توسط برادران ارزشي به آن پيراهن معروف تبديل شده است يعني دست دادن آقاي خاتمي در ايتاليا توضيح داده شود.

فيلم اين ادعا در اينترنت موجود است. هر انسان بي‌غرض و حقيقت‌طلب مي‌تواند آن را ببيند و خود قضاوت كند كه موضوع چه بود و كساني كه اين همه سال هر چه خواستند گفتند چقدر در گفتارشان صداقت و دغدغه دين داشتند.

موضوع اين بود كه در سفر غير رسمي بعد از پايان رياست جمهوري آقاي خاتمي به ايتاليا چند نفر آقا و خانم در استقبال از ايشان به صف ايستاده بودند و آقاي خاتمي و همراهان در حال عبور از مقابل آنان سري به علامت سلام و عليك تكان داده و به ابراز احساسات آنان پاسخ مي‌دادند.

ناگهان يك خانم بدون مقدمه دستش را جلو آورد و دست آقاي خاتمي را گرفت. آقاي خاتمي هم به آرامي دست خود را عقب كشيدند. مطمئنا آن خانم از ملاحظات ايرانيان آگاه نبود و بر اساس فرهنگ خودشان خواست به آقاي خاتمي اظهار ادب كند.

توجه داشته باشيم كه افراد حاضر در آن جمع همگي مردم عادي و بي‌اطلاع از پروتكلهاي رسمي و تشريفاتي بودند و آقاي خاتمي نيز ناخواسته در مقابل عمل انجام شده قرار گرفت و به سرعت سعي كرد دستش را از دست آن خانم جدا كند.

اين مطلب را براي آنان كه نيت سالم و جان بي‌عقده دارند و برايشان پي بردن به حقيقت مهم‌ است نوشتم وگرنه كساني كه براي در تنگنا قرار دادن حريف به دنبال بهانه مي‌گردند به كار خودشان مشغول باشند. آنان را نمي‌توان از خواب بيدار كرد. باشد كه خداوند در بين بندگانش قضاوت كند،‌ نيكوكاران را پاداش دهد و بدكاران را به مجازات برساند. (1180296) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۹:۱۴
در آن فیلم آقای خاتمی با سه خانم جوان دست می دهد و اتفاقا ابتدا خود خاتمی دست دراز می کند . فیلم را ببین بعد اظهار نظر کن. (1182003) (alef-13)
 
جعفری
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۰:۱۶
به نظر بنده انتشار این عکس و پرداختن به این موضوع اصلا کار درستی نیست (1180311) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۵:۲۱
آقای الف یعنی شما میگی بهخ بهانه تسلیت گفتن به یک پیره زن الان مملکت رو به هم بریزیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1180327) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۲:۵۶
بله؛ نه برای عرض تسلیت به یک خانم
برای مراسم کفن و دفن اسلام ، کشور رو که باید به هم بریزیم هیچ ، باید بریم بمیریم. (1181281) (alef-13)
 
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۸:۳۸
واقعا بيشتر كساني كه بيام كذاشته اند مطلب بالا رو يا نخوندند يا نكرفته اند موضوع اصلي اين كه نويسنده سراغ كفن بوشان رو ميكيره صحبتهاي اقاي احمدي نزاد در موردرجعت هوكوجاوز هست واقعا كه ملت سطحي نكري داريم جند نفر اين مطلب رو خوندن و اظهار نظر كردند اصلا اين جماعت ميدونن رجعت يعني جي (1180333) (alef-13)
 
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۰:۲۲
كفن پوشا رفتند برج بسازن !!!!! (1180340) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۸:۱۱
همین خوبه
همین خوبه (1180363) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۰:۱۵
چی خوبه (1180735) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۳۳:۰۸
بله دیگه فساد هم خوب شد فحشائ هم خوب شد بی غیرتی هم خوب شد بله (1181529) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۸:۵۳
با سلام
خواهشمندم این متنو به آقای توکلی برسونید.
ضمن عرض ارادت همیشگی بنده به شما دکتر عزیز متن نوشته شده در سایت شما در خصوص ابراز احساس و تسلیت به خانواده چاوز بعید و دور از شان سایت شما بود دکتر انتظار خیلی بیشتری از شما میرفت یقین دارم که متن فوق به تائید شما نرسیده است. ارادتمند شما علی (1180394) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۶:۱۰
"راستی برادران و خواهران ارزش گرا و آرمانخواهی که به خاطر سر سوزنی احتمال خطا و اشتباه در دوره سازندگی و اصلاحات کشور را به هم می ریختند به کدام پستو خزیده اند؟ "

خب مثال بزنید ! اگر دارید. (1180418) (alef-7)
 
گيلمرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۸:۲۶
آقا نامحرم ، نامحرمه ... اگه اينطوريه من هم از فردا ميرم جلوي قبرستان به تمام مادران داغدار بالاي 70 سال تسليت ميگم . به روش احمدي ن‍ژاد . تازه كارش هم خيليل انسانيه . بعد ها هم ميتونم براي كانديداتوري در شورا يا نمايندگي مجلس ازش استفاده كنم .
ول كنيد تو رو خدا (1180426) (alef-7)
 
امید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۱:۳۶
پرداختن به اینگونه مسائل چشم پوشی وغفلت از مشکلاتی است که به وسیله این دولت ایجاد شده . وبه نوعی موجب تبرئه ومظلوم نمایی برای عاملیین ان همه مشکلات نیز می شود. (1180434) (alef-7)
 
وز وز
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۶:۳۳
بله . حالا خوبه بي منظور مادر يار امام زمان (عج) را بغلكرده ، اگر با منظور بود چي مي شد!؟.. اوه ماي گاد ! (1180583) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۲:۰۸
کفن پوشان فعلا با وامهای میلیاردی در چهارراه استانبول دارند قیمت دلار را بالا پایین می کنند تا از این نمد کلاهی برای خود درست کنند ! (1180436) (alef-13)
 
سید امیر
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۲:۱۹
پس بگو
شما دوم خردادیا دلتون از ی جای دیگه پره
وقتی در باره ی او فیلم به اون واضحی این جوری حرف میزنی معلومه این حرفاتم از روی ی تعصب بچگانس یکم فکر کن
2روز نشده که این عکس رو منتشر کردن . ولی تو انقدر عقده ای شدی که نمیتونی صبر کنی واکنش رو ببینی
هنوز خیلیا این عکس رو ندیدن
در هر صورت با این پستت نشون دادی که هنوز خیلی بچه ای
واسه کودکانی هم سن تو اینترنت جایه خطر ناکیه.... (1180437) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۵:۳۰
از جوابت جیگرم خنک شد حال کردم. بابا اینا کیند به اینترنت دسترسی دارند (1180872) (alef-10)
 
irani
Sweden
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۲:۲۰
ديگه عمر كفن پوش ها به سر رسيده

احمدي نژاد هم همراه با تفكرات جامعه جديد داره جلو ميره

ديگه كم كم داره اين تفكرات عصر حجري كنار ميره (1180438) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۷:۵۴
الف تا حالا فکر میکردم احمقی ولی الان فهمیدم مریضی!!! خدا مرضت رو بیشتر میکنه. بد بخت بیچاره به خاطر چندر غاز ی که توکلی جلوت میندازه چرت وپرت مینویسی؟ (1180456) (alef-13)
 
محمد
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۹:۵۸
ذهن بیمار آقایان ، یاد و خاطره آقایان طالبان رو زنده میکنه. ای وای به این ملت. چه شدیم و خبر نداریم. (1181298) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۳۰:۴۵
ادب از که اموختی ؟؟؟ از اونی که هم اغوش عجوزگان است (1181527) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۸:۲۵
رفتن فتنه رو بخوابونن (1180460) (alef-7)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۰:۱۳
سلام

بچه ها !!

آقایان میدانند این ساله جدید قیمت نان و نمک بازم افزایش پیدا میکنه؟

اگه کسی ار آقایان به ما کم درآمد های جامعه که فراموش شده بودیم و هستیم خبر بده که سال جدید پول پرداختی برای تهیه نان و نمک گرانتر نمیشود حداقل شب عید راحت نان و نمک با هم بخوریم و اون شب جشن بگیریم که نان خالی نخوردیمو راحت بخوابیم که فردا تو سال جدید پول نان گرانتر نمیشه

راستی نظر ما اینجا نمایش داده میشه یا بازم نادیده ها هستیم !!!

آخه نه نیش هستش نه تهمت و نه افترا و نه ...

اینایی که مسئول هستن از ما خبر دارن؟ بخدا جوان هستیم به اندازه پیر زن 70 یا 80 ساله ارزش پیگیری نداریم؟

بنظر شما چه کاری و چه چیزی چقدر مهمتره ؟

یکی بیاد از ما عکس بگیره و رنگ دلار را به ما نشون بده!!! (1180464) (alef-7)
 
نوید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۰:۲۵
یک کشف جالب که احتمال جعلی بودن عکس اول را جدی می کند . به موقعیت قرار گیری افراد ( میرتاج الدینی - احمدی نژاد - مادر چاوز ) در فیلم که اصالت آن تایید شده توجه کنید . در این لحظه طبق عکس منتشر شده زاویه عکس به گونه ای است که احمدی نژاد باید در سمت چپ و مادر چاوز در سمت راست باشد ولی در عکس جای این دو معکوس است !!! دقت کنید . (1180465) (alef-7)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۹:۰۸
کشف شما من درآوردی است. (1180771) (alef-10)
 
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۱:۴۴
از عزیزانی که کار رئیس جمهور را توجیه میکنند میخواهم بپرسم اگر نامحرمی با مادر پیرتان اینگونه ابراز احساسات کند بازهم حق را به او میدهید؟ (1180468) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۵:۴۷
تو خودتو حتمن به یه دکتر نشون بده !!!حتمن مشکلت جدیه (1181429) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۵:۵۵
کفن پوشا رفتن خرید شب عید (1180484) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۸:۴۳
حداقل این ایراد را موقعیکه اون یارو بیشرف بنام مثلا دیپلمات و نماینده کشور اسلامی تو استخر مختلط تو برزیل غلطی کرد و بدتر از اون سخنگوی دیپلماسی هم اآنرا سوئ تفاهم بدلیل تفاوتهای فرهنگی اعلام کرد بیان میکردید (1180499) (alef-13)
 
علیرضا
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۷:۵۳
من از رفتار اقتصادی احمدی نژاد دل خوشی ندارم ولی رفتار اون با ان زن که جای مادرش بود انسانی بود باید ما به خودمان بیاییم و تفکرات خود را اصلاح کنیم از هر کجا شروع شود باید مورد استقبال قرار گیرد (1180523) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۴:۱۵
حرفتون درست.اما چطور به خودشون اجازه میدند با خانمهایی که جای مادرشوننند!!!امر و نهی کنند و بازداشت کنند. (1180722) (alef-10)
 
محمد رضا
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۶:۵۶
کار محمود به نظر من کار بسیار درستی بود.به آغوش نگرفتن آن مادر غمدیده در اوضاع واحوالی که بانی آن در آغوش گرفته شدن مادر چاوز هست نه محمود رفتاری دور از رفتار دیپلماتیک است...به نظر من این رفتار محمود قابل ستایشه. (1180551) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۷:۵۹
واقعا برای شما متاسفم سایت الف که این اتفاق رو برای احمدی نژادی که من هم قبولش ندارم با اون عملکرد خاتمی مقایسه می کنید، اگر روزی نعره حیدری ما مجال ظهور داشته باشد گوش شماها رو که نه از دین چیزی فهمیدید نه از اخلاق کر خواهیم کرد (1180555) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۸:۰۰
درهم و برهم نگو جناب محترم. شما به هیچ چیز اعتقاد ندارید، اما خوشتان می آید فضا را مغشوش کنید. (1180768) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۵:۰۲
اونروز که دکتر نژاد تو ورزشگاه آزادی با تیم امریکا و زیر پرچم اون کشور دست رو شونه سرمربی آمریکا عکس انداخت به این فکر می کردم که اگه خاتمی این کارها را می کرد باهاش چه می کردن. مشکل اینجاست خاتمی خودی نبود . سید ما از این دارو دسته نبود هر روز علیهش کفن می پوشیدن می ریختن خیابون. ولی این بابا از خودشونه 6 سال مجیزشو گفتن. گفتن معجزه هزاره سوم هست. مقام قدیسیت بهش دادن . گفتن این همون شعیب ابن صالح فرمانده امام زمان تو زمان ظهور هست. گفتن این دولتی هست که پا کابینش رو امام زمان امضا کرده. ااز مکه که اومد لیوان نصبفه آبش رو نماینده های مجلسمون به عنوان تبرک خوردن و پاشیدن رو هم .اونقدر با باورهای دینی مردم برای اینها جذب اعتبار کردن که حالا بیان بگن چی؟
بگن امام زمان اشتباهی امضا کرده ؟ بگن خوابهایی که می دیدیم اینها از طرف امام زمان انتخاب شدن همش دروغ بوده ؟ بگن ما اشتباه کردیم. چی بگن ؟ (1180578) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۰:۰۸
خاتی خاتمی انگار که خاتمی چکار کرد . اونم 8 سال گند زد مثل احمدی نژاد (1180800) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۱:۴۶
بله خاتمي پر از مشكل بود، ولي از بقيه بهتر بود (1181153) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۸:۳۵
ببخشید دوستانی که مطلب رو دارن با خودشون مقایسه میکنن
این بنده خدایی که این کار رو کرده آقا محمود ماستبند سر کوچه که نبوده مثلا رئیس جمهور و نماینده یه کشوره که حدود 35 ساله صورتش رو با سیلی سرخ نگه داشته. (1180590) (alef-13)
 
منصف
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۸:۵۱
ماجرای ایتالیا دختران جوان بودند و اینجا پیر زن که اسلام هم تسامح در این زمینه را تجویز کرده علاوه بر این در آن مراسم که طرف مقابل تحت احساسات و غم بزرگی است کنار کشیدن احمدی نژاد یک شوک بزرگ تولید می کرد که همه جهان علیه این حرکت بی ادبانه موضع می گرفتند .
ضمنا آن کفن پوشان هم اشتباه کردند که وقتی علیه خدا صحبت می شد ساکت بودند ولی وقتی علیه استاد شان حرف زدند کفن پوشیدند و تحصن کردند. مثل الان شما که این همه رفتار های ضد دینی و و خلاف مصالح کشور از ایشان و برادران لاریجانی میبینید ولی به این مسئله کوچک گیر دادید. این خشک مقدسی و تحجر از کجای دین استخراج شده ؟؟؟ (1180592) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۸:۴۰
دوست به ظاهر منصف! آن تحصن به علت مجموعه اقدامات ضد دینی صورت گرفته و مماشات وزارت ارشاد بود. (1180687) (alef-13)
 
حسين
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۹:۳۱
جوان يا پير؟؟؟
فرقي نداره
خدا همون خداست
دين همون دينه
قران همون قرآن
مراجع هم همان مراجع
چه چيزي عوض شده؟؟؟؟؟؟ اگه خاتمي دست داد همه گفتيد كافره / ضد دينه و.... بس كنيد از چي حمايت ميكنيد؟؟
دين كجاست؟؟؟/
خدا كجاست؟؟؟
قرآن كجاست؟؟؟؟ دينتان رو فروختين به خاطر شخصي كه يك كمونيست رو همراه كننده ي امام زمان و عيسي ع ميدونه....
دين كجاست؟؟؟
قرآن كجاست؟؟؟
عدالت كجاست؟؟؟
چرا به بچه هاي مردم تو آذربايجان تسليت نگفت؟؟؟
چرا سر روي شونه ي حتي پدر يگانه دختري كه تو اتش سوخت... نذاشت
رييس جمهور ماست يا حامي چاوز؟؟؟
دين كجاست؟؟
عدالت كجاست؟؟؟ (1180690) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۲۶:۵۹
دین دین گفتن امثال ریسجمهور مثل اب اب گفتن تشنه است ان چیزی که ندارند بیشتر میگویند (1181524) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۴:۱۶
چند نکته را توجه کنید :
اولا احمدی نژاد به شیوه سایر موقعیت هایی که با زنان خارجی روبرو می شود دستانش را روی هم گذاشته بوده ولی گویا خانم چاوز جلو آمده و دستان احمدی نژآد را گرفته احمدی نژاد و همراهانش باید دقت بیشتری می کردند.

ثانیا آیا انصاف است که تیتر بزنند "احمدی نژاد مادر چاوز را در آغوش گرفت" !؟ و اتفاقا به دلیل این که این عکس همه خواسته های را برآورده نمی کرد عکس جعلی منتشر کردند و گفتند که "احمدی نژاد دختر چاوز را بغل کرده" که آقای مطهری هم در مصاحبه عجولانه خود به این عکس استناد شد در حالیکه معلوم بود لباس احمدی نژآد در این عکس متفاوت اسن . (این عکس مربوط به یکی از سفرهای استانی بوده و آن که در آغوش احمدی نژآد است پسربچه است نه دختر!)

ثالثا شما هم گویا خوشحال شده اید و نامنصفانه تیتر می زنید "کفن پوش ها کجا هستند؟" و با مقایسه ای عجیب نوشته اید : " راستی برادران و خواهران ارزش گرا و آرمانخواهی که به خاطر سر سوزنی احتمال خطا و اشتباه در دوره سازندگی و اصلاحات کشور را به هم می ریختند به کدام پستو خزیده اند؟ "
خواهش می کنم یک مورد در دوران سازندگی و اصلاحات نام ببرید که در مقابل رییس جمهور ( تاکید می کنم رییس جمهور) کسانی به خیابان آمده و به قول شما کفن پوش شده اند ! (1180723) (alef-10)
 
حسين
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۲:۰۸
دوست عزيز
رييس جمهور بايد سنگين باشه
نبايد آبروي كشور رو بزاره به حراج
اصلا بغل كردن هيچي
بمن بگيد ببينم
آذربايجان زلزله شد
محمود احمدي نژاد 2هفته كجا بود؟؟
ايا به پدر دختري كه تو اتش سوخت تسليت گفت؟؟؟
ايا اخبار غير از اينه كه سوريه جنگ/ بحرين چنگ/ لبنان چنگ/ مصر جنگ/ آمريكا سقوط ميكنه .////
ولي ايران ما همچيز خوبه|؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقر رو ببيند
فحشا رو ببينيد
اصلا احمدي نژاد عملگرد خوبي نداشت
يارانه هاش باعث تورم
و مسكن مهرش باعث گروني زمين شد
ارز 2برابر شد همش تقصير امريكا نيست
بخاطر بي لياقتي آقاي بهمني و وزير اقتصاده
هرجاي دنيا 3000ميليارد اختلاس ميشد رييس جمهور بركنار ميشد
ولي مجلس جرات نداره وزير رو بركنار كنه
آقا ما جيره خور دولت نيستيم
ولي بدترين دوران بعد از انقلاب 4 سال دوم احمدي نژاد بود (1180959) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۳:۳۸
و خدا توجیه را آفرید. نظر مراجع و علمای دین را بپرسید نه بنده که هیچ تخصصی در امور دینی ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1181284) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۱۰:۵۳
احسن احسن (1180617) (alef-7)
 
مهدی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۵:۰۳
این چه مقایسه غلطی است که می خواهید ثابت کنید عده ای دوگانه عمل می کنند ؟!! اگر راست می گویید یک مورد نام ببرید که در مقابل عمل یا گفته خاتمی در زمان "ریاست جمهوری" عده ای کفن پوش شده باشند و تظاهرات کرده باشند .(عکس و خبر مربوطه را قرار دهید)
جالب این جاست که مثلا در ماجرایی که خاتمی را متهم به نشست سر سفره ای که شراب بود کرده بودند (فکر می کنم در فرانسه ) یکی از معدود روزنامه هایی که ثابت کرد این نسبت خلاف واقع است "کیهان" بود به مدیرمسئولی "شریعتمداری" و در آن موقع اتفاقا روزنامه های زنجیره ای خودشان بدشان هم نمی آمد که این اتفاق افتاده باشد.

اگر منظورتان مخالفت با برخی اقدامات اتفاق افتاده در دولت است که در این دولت شاید بیشتر هم اتفاق افتاده باشد ! نمونه اخیرش ماجرای اکران فیلم ها بود !!! (1180679) (alef-13)
 
حسين
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۵:۴۳
سلام
.....
شهيد بابايي تو آمريكا ك درس ميخوند وقت نماز ايستاد نماز در حالي كه يك ژنرال امريكايي بايد مهر تاييد بر مدركش ميزد... هيچ چيز باعث نشد دينش رو ببازه
من كاري به سن و سال مادر چاوز ندارم
اولا اين سفر خرجشو كي داد؟؟
اين روحاني با شال سياهش تو اين عكس چكار ميكنه؟؟
فقط فيس بوك رفتن 4تا جوون مث من شده گناه...
همه ي نهادها از احمدي نژاد غولي ساختند كه نبود از همون اولش هم بخاطر لج بازي سياسي رقيب رو به بهانه دين كافر شناختن
ولي خودشون چي؟؟پير باشه يا جوان
بوسه بر طابوت يك كمونيست چه حكمي داره؟؟؟
اين زن بهرحال زنه
عقل داره
بهشت رو به بها ميدهن نه به بهانه....
دين رو نفروشيد بخاطر حمايت از فردي كه هممون خداخداميكنيم دوره ي كارش تموم شه
اين همه جوانها تو...
حمايت از شخص مرتضوي و...
اينها يعني چه؟؟
چيزي بنام دين تو رييس جمهور ميبينيد؟؟؟
تو رو خدا الف عدالت داشته باش و نظرمو پخش كن
زمان خاتمي گوشت 4تومن بود اخرش شد 4500 همه بهش تهمت زديم
زمان احمدي نژاد گوشت 4 برابر شد
دين كو؟؟ شما اگه تو وجودشون دين ميبينيد بمن بگيد؟؟؟
سكوت تا كي؟؟ اينه جواب مردمي كه هميشه هستند تو صحنه؟؟؟ (1180681) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۰:۱۶
از احمدی نزاد توقع چندانی نیست ولی تاح الدینی که در لباس مقدس روحانیت توچیه گر اعمال این آقا شده خجالت بکشه پست و مقام دنیایی ارزش نداره آقای ملبس به لباس روحانیت (1180695) (alef-10)
 
اسما
Canada
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۵:۰۹
توی فیلم تاج الدینی چند بار دست احمدی نژاد رو کشید. (1181254) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۲۵:۲۹
علی ع = بدبختترین خلق کسی هست که اخرتش را برای دنیای دیگری بفروشد (1181523) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۶:۳۱
Vpn رو قطع كردن كه اين عكس ها و فيلم ها به ايران نرسه (1180706) (alef-10)
 
بهرام
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۵:۲۸
برای دو روز حکومت چه ها که نمیکند
بنده ار منتقدان احمدی نژاد هستم
ولی از جاده انصاف نباید خارج شد
مادر و خواهر داغداری بر اساس عرف ان سر زمین از میهمانی که شریک غمشان است با تاثر ابراز احساسات کرده اند
و اینجا عده ای برای تضعیف سیلسی رقیب فریاد وا اسلانا سر داده اند (1180760) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۲۳:۲۱
واشریعتا دین محمد کمرش شکسته است و شما در حال ماله کشی این جاده هستی؟؟ وا محمدا وا اسلاما مسببین این بی ابرویی عریان باید به شلاق تعزیر نواخته شوند شاید دینداران قدری ارام گیرند (1181519) (alef-13)
 
آرمان
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۳:۰۵
سلام یه سوال شما کار ندارید .مثل خاله زنکها نشستید شر مگید.حتما" ماشالا
حمتون قدیس تشریف دارید .حتما" این آقا رو اون دنیا بابت کارش اول یه فس میزنند بعدشم میفرستند جهنم. (1180783) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۲۰:۴۹
من به خدای لاشریک خیلی از این موقعیت دکتر بدتر گیر افتادم و با تذکر خودم کنار کشیدم نه به خاطر خداوند منتی سر خدا نمیگذترم بلکه از ترس حرف و حدیثهایی که به ادم میچسبونند (1181517) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۶:۱۴
عجب دکتر بد شانسی .آخه این از کجا پیداش شد خودشو پرت کرد تو بغل دکتر.این اتفاق عجب خوراکی برای سر پوش گذاشتن روی گرانی ها درست می کنه (1180790) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۱۸:۵۲
نه عزیزم گرونی ها تحت تاثیر هیچ خبری قرار نمیگیره حتی مرگ حتی ماچ و بوسه حتی افشای روابط غیر شرعی و ... گرونی خبر دسته یک تمام خبر گذاریهای غیر رسمی مثل تاکسی و اتوبوس و .... است (1181514) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۴:۴۷
اینها که تایید میکنند باید بدانند حکم خدا عوض نمیشه نامحرم نامحرم هست اینکه هر کسی حالا برای همدردی در اغوش بگیره که نمیشه سنگ رو سنگ بند نمیشه حکا خدا تا قیامت همینه

این کار مصداق آیه سوره حجرات هست

که خدا می فرماید از خدا و پیغمبر جلو نزنید (1180809) (alef-10)
 
قاسمعلی حسن زاده اول
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۹:۰۱
بسمه تعالی
الف جان ، ما نفهمیدم چه کاری خوب است و چه کاری بد آ آنجایی که به نفع سیاسیون و پول دارها باشد مگن خوب ، و آنجایی که ار ترحم و... بحث می شود صحبتها به دین مذهب ، شرع و حرام و هلال کشیده می شود . به روایتی در دو مکان انسانها تمام روحییات خود رااز دست می دهند یکی در شادی و یکی د غم ، وقتی کسی ناراحت و مشکل دارد آن هم مردن یک شخصیتی چون چاوز که در تمام صحنه های سیاسی دنیا پشت ایران بود و حتی کمر امریکا را بارها و بارها بخاطر مردم و مملکت ایران به خاک زد آیا برای این خانواده احترام گذاشتن به هر سبکی که باشد درست نیست ،درسته باید بعضی مسائل رعایت می شد ولی هر چه احمدی نژاد انجام می دهد از روحیه پاک و سرشت او سرچشمه وی گیرد که سرشت واقعی ایرانی است. (1180821) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۲۷:۲۵
من به شما مي گويم.
همه كارهائي كه در جهت حفظ قدرت اصول گرايان باشد خوب و حلال بلكه واجب است.
هر كاري كه به مذاق آنها خوش نيايد يا از طرف سايرين باشد حرام و بد است.
گرفتي. (1181810) (alef-13)
 
علی
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۳:۲۰
جمع کنید! برید خجالت بکشید!
چرا از این موضوع می خواهید استفاده سیاسی بکنید؟
درد کشور ما الان اینه؟ واقعا اینه؟
درد ما گرانی است، پسته 50 هزار تومانی است، سمند 26 میلیون تومانی است، پراید 20 میلیون تومانی است! دلار 3500 تومانی و گوشت 30 هزار تومانی است!
دست بردارید به داد مملکت برسید جای این که برید مدام به کار این و آن گیر بدید! (1180832) (alef-13)
 
reza
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۴:۱۳
خدا بر دو بهم زنها لعنت کند و انها که نقش اتش بیاری معرکه را انجام می دهند لعنت کند و انهای که دنبال ان هستند که کفن پوشانی بر علیه این ماجراها تحریک کنند به ولای علی قسم بدتر از منافقند خدا دشمنان داخلی و خارجی نظام را لعنت کند و طول عمر رهبرمان را همراه با عزت وسلامتی عنایت فرماید
راستی انسان کمی فکر کند می فهمد که این گونه طرحها همان طراحانی هستند که این هشت سال سعی کردند اقتصاد ایران را به ورشکستگی بکشانند تنها بخاطر اینکه رقیبشان موفق شود و این شعار مردمی و دلسوزی کاذب برای مردم فقط و فقط شعار بود و شعار و شک ندارم انحراف رییس جمهور هم از انقلابی بودنش هرچند به ضعف و محدودیت ظرفیت ربط دارد ولی عمده دلی دلیل ان همین منافقین ظاهرا مومن و دلسوز ی مانند توکلی و مطهری هست و خداوند همه ما را هدایت کند و اهل کینه را به خاک سیاه بنشاند (1180867) (alef-13)
 
برارجان
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۶:۰۱
بابا چی میگید.احمدی نژاد تا توی دل آمریکا رفته این کارها سیاسیه .چندسال دیگه اگه همین احمدی نژاد بیادسرکار آمریکارو کله پا میکنه ..این سردنیا بگی مرگ برامریکا که خالی خالی فایده نداره با عمل کنیم .دکتر بااین کاراش داره میگه آمریکا کیلویی چند .عملا" داره نشون میده که واقعا" آمریکا هیچ غلطتی نمیتونه بکنه . اینه........ (1180876) (alef-10)
 
18954
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۳:۰۷
آره حق با شماست .
عجب توجيه ، برداشت و استدلال قشنگي كردي!
ولي چه ربطي داشت آخه به "مرگ بر آمريكا" هميشه پاي آمريكا در ميان است (1180984) (alef-13)
 
مهدی کنی مهر
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۱:۳۱
ما نگوئیم بد و میل به نا حق نکنیم /جامه کس سیه و دلق خود ارزق نکنیم عیب درویش وتوانگر به کم و بیش بد است /کار بدمصلحت ان است که مطلق نکنیم /اقایان کار بد. بده چه خاتمی تو ایتالیا انجام بده چه ااحمدی تو کاراکاس (1181326) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۸:۳۷:۲۹
با دست گذاشتن رو شونه ننه مردم، چشم هوگوي خدابيامرز رو دور ديده، اي شيطونننننننننننننننن! (1181673) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۶:۱۳
خوب است به این مناسبت مطلبی درمورد احکام دست دادن با اهل کتاب بگذارید من که نگاه کردم دیدم اکثر مراجع میگویند حرام است. (1180900) (alef-10)
 
امید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۷:۲۴
کفن پوشان باهمان کفن به دیارباقی شتافتندالبته خیلی دیربایدملک الموت درهمان دوره اصلاحات جانشان رامی گرفت تاشاهداین همه تزویروریاوتورم وفروپاشی اقتصادورانت خواری هاو.....ب نبودیم (1180902) (alef-13)
 
محزون
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۸:۵۳
خیلی خوبه احمدی نزاد میدونه ادمایی هستند که اینطوری بی منطق ازش دفاع میکنن که هر کاری میکنه.چه پیرزن چه زن جوان مهم اینه که عقیده ی ما زیر سوال میره توی جهان.یادتونه چه بلا هایی سر خاتمی و اصلا حات میاوردن این کفن پوشان الا کجا هستن؟نکنه در حال ورق زدن رساله هستند که یه دلیل اسلا می برای کار رییس جمهور عدالت محورشون بتراشن؟؟ (1180905) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۱۹:۴۳
شلوغش نکنید،این بابا همین رو می خواد! (1180930) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۴:۰۰
عرف دیپلماسی گاهی هم فرد را ناچار می کند از قاعده الضروران تبیح المحضورات استفاده کند حالا همدردی با مصیبت زده کجایش خلاف شرع است انهم پیر زن که قران کریم هم توصیه ای به حجاب کاملش ندارد (1180963) (alef-10)
 
سرباز آقا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۴:۵۵
تقوا تقوا تقوا (1180965) (alef-10)
 
علی از قم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۹:۰۵
بذارید اول صحت واصالت عکس منتشره تاییدبشه بعد فرمان خمله وفحش صادر کنید!ببخشید!من یادم رفته که امثال سایت الف مجوز دارند قبل از اثبات جرم حمله کنند!!!!!!!! (1180974) (alef-10)
 
سلیمپور
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۰:۰۲
باورم ور نمیداشت تو مملکت ما اینهمه آدم بیکار با وقت آزاد وجود داشته باشه، همین. (1180975) (alef-10)
 
کارگر شهرداری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۱:۰۴
به نظر بنده تسلیت رییس جمهور کار خوبی بود عزای عمومی هم کار بدی نبود رفتن برای مراسم چاوز کارخوبی بود بوس کردن تابوت چاوز کار خوبی بود فاتحه خواندن هم بد نبود دست زدن و همدردی به آن شکل اگر نبود بهتر بود من می خواهم از کفن پوشان سوال کنم ان موقعی که شاه خائن که خودش را نماینده خدا روی زمین و خود را سایه خدا می دانست و در کنار کارتر جام شراب را به سلامتی می خورد و در تلویزیون مستقیم در کشور مسلمان ایران نشان میداد کجابودنندچرا نیامدنند در کاخ شاه خائن تظاهرات کنند و غیرت مردم مسلمان ایران را نشان دهند وقتی درخیابان تهران کاباره ها و مشروب فروشی ها و فاحشه خانه ها برقرا بود کفن پوشان کجا بودند صدا وسیما و سینمای مبتذل آن موقع که سالها برقرار بود کفن پوشان کجا بودنداگر الان احمدی نژاد کروات بزد کفن پوشان راه می افتند این کفن پوشان زمان امام کجا بودند که برای کروات بازرگا ن به خیابان بریزنداسلام واقعی و ناب محمدی در زمان ظهور رخ می نماید (1180977) (alef-13)
 
saeed
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۱:۴۰
بر فرض که این عکس واقعی باشه، یه اشتباه ناخواسته ای صورت گرفته، این همه هوچی گری و جار و جنجال برای چی؟ غیر از اینکه کار شما شادی دشمن رو در پی داره؟ کاشکی کمی انصاف و ... می داشتید! (1180980) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۵:۲۲
دارن كار اقتصادي مي كنند برج مي سازند كسب و كار مي كنند براي كارهاي دست دوم وقت ندارند (1180992) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۸:۴۶
من از آقای زائری ممنونم . واقعا قلم زیبایی دارند . می خواستم بگم همین بزرگان این سایتها چه کارها که نکردند باز خداراشکر که وحقیقت دارد مشخص می شود (1180998) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۰:۲۴
تنها كاري كه از عهده همتون بر مياد نظر دادن است. شماها نظر بدهيد. منفي يا مثبت زدنش با من ... (1181002) (alef-13)
 
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۸:۲۴
آزادیی که در زمان احمدی نژاد هست در دوره هیچ رییس جمهوری نبوده .همین مطالب این صفحه از الف با نظرات مخاطبینش چند برابر انتقادات در مسله مشابه در دوران خاتمی است (1181019) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۸:۲۴
بیچاره کفن پوشان هم گیجمونی گرفتن!!!!!! (1181020) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۰۵:۲۱
زائری تو آخوندی؟
عجب دکتری و پرستیژ روشن فکری داره خفت می کنه بدبدخت
اون کفن پوشا اینان، دارن برات کامنت می زارن...
فرق تو با ما اینه که ما می دونیم کی کفن بپوشیم و تو نه
عقده ی فرهنگ؛ جمتاسفم برات که همون کسایی هم که خیال خوش خوشانشون رو داری برات بد و بیراه نوشتن (1181039) (alef-13)
 
علی ازقم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۰۷:۱۹
خوشبختانه آقای میرتاج الدینی معاون رییس جمهور که یک فرد روحانی است وهمراه ایشان بوده ضمن تکذیب این خبر وعکس منتشره اعلام کرده که مصافحه ای در کارنبوده است با این حساب ادامه این جنجال وپیگیری آن شرعا درست نیست لطفا تمومش کنید (1181043) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۴:۰۰
در اون عکسی که منتشر شده چندتا نکته هست:

1. احمدی نژاد دستش رو به هم گذشته (مثل هندی ها) و مادر چاوز هست که دست های اون رو گرفته

2. در حالتی که مادر چاوز دغدیده هست و سنی هم ازش گذشته و ضمن توجه به نکته 1، احمدی نژاد باید چی کار میکرد؟ اگه جاخالی میداد و طرف با مخ میفتاد زمین خیالتون راحت میشد؟

3. شما تو خیابون دارید میرید، بعد یه خانم مسنی داره تعادلش رو از دست میده و ممکنه که بیفته و دست و پاش بشکنه. شما چیکار میکنید؟ دستش رو میگیرید یا اینکه وای میستید نگاه میکنید تا به عرش الهی برسید؟ من که تفاوتی بین این مطلب با اتفاق رخ داده در مورد احمدی نژاد نمی بینم.

4. دوباره میسازمت وطن، اگرچه با استخوان خویش (فکر کنم همین بود دیگه شعرش؟!)

5. اتقوالله (1181060) (alef-13)
 
farsani
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۴:۲۸
آقای نویسنده شماره تلفن وآدرس تک تک کفن پوشان در دستان خود شماست منتها الان به قول همیشگی خودتنون الان مصلحت نیست که صداشون بزنید.احمدی نژاد خودتون اوردید مبارک خودتون هم باشه ما نه کفن پوشیم نه .... ما از صبح تاشب داریم عرق میریزیم وشب که حساب کتاب میکنیم میبینیم ما واسه یه لقمه نون چقدر بایدزحمت بکشیم وبعضیها.... خدا انشالله هیچ موقع از شما نگذرد که ما را به این روز انداختید با این افکار کوته خود (1181062) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۵:۵۶
چکار میتونسته بکنه . میتونسته فرار کنه؟
شما دیگه شورشو درآوردین (1181066) (alef-13)
 
يك كفن پوش
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۹:۴۷
آقا مي دوني پارچه متري چنده !؟ بگم ... بگم ... بگم !؟ (1181076) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۳:۵۹
مردم دارن از گرسنگی می میرند ؛ ول کنید تورو خدا حالا دست زد یا نزد ! یعنی چی اصول را رها کردید و به حواشی مزخرف می پردازید . حداقل یه چیزی بنویسید که گره ای از مشکلات مردم باز شه . کل این حرفا 2 ریال هم نمی ارزه . (1181089) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۵:۵۳
آقایان و خانم ها
چاوز در 58 سالگی فوت کرد
اگر مادرش او را در 15 سالگی هم زاییده باشد می شود 73 سال
در ضمن شرایط اونجا و غم مادر او را هم درک کنید (1181095) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۵:۵۷
کفن پوشان بدلیل گرانی توان خرید کفن ندارند تا کفن بخرند بخاطر همین کفن نپوشیدند. (1181097) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۶:۳۲
اینها همان کسانی هستند که حواد ث روز عاشور را درست کردند وبه اسم دیگران جاکردندوشما از آنها حمایت کردید پس نتیجه اعمال خودتان را ببینید (1181100) (alef-13)
 
چاوز
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۷:۰۳
اصلا به شما چه ربطی داره ...
من راضیم از اینکه مادرمو بغل کنند ... (1181102) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۸:۵۷
مگه چی شده/این اقااصالت وماهیتش رانشون داده .اگرکفن پوش وغیرتی مونده باشه .خوبه که برای مردم هزینه بشه وگرنه همش بازی وسرکارگذاشتن مردمه. شک نکنیدکه اینهم یک جورحقه اتخاباتیه .یادحافظ بخیر (1181111) (alef-13)
 
یاران
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۹:۵۳
کفن پوشان واقعی امروز در حاشیه و چشم به انتظار مهدی عزیز میباشند و فعلا در شب عید با این وضعیت اقتصادی دیگر رمقی برای خیلی از افراد باقی نمانده. ( کادالفقر ان یکون کفرا )و نیز (لا معاش له لا معاد له ) (1181114) (alef-13)
 
داور
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۱:۰۸
منظور ایشان بیشتر دو گانگی معیار هاست که در دو دوره یک فعل عکس العمل های متناقض دارند. (1181117) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۱:۵۳
اصول گرایان این حامیان پرو پا قرص احمدی نژاد که کور کور رانه واز روی احساسات با حمایت بی چون و چرا و تخریب مقرضانه و همه جانبه ، تمامی یاران انقلاب و امام را لکه دار کردند وساده لوحانه احمدی نژاد ظاهر سازو تیمش را که با برنامه از پیش طراحی شده قدم به میدان تخریب شخصیتهای قابل اتکاء نظام نهاده بود حمایت کردند چه پاسخی به ملت شریف ایران ، شهدا ، آزادگان ، جانبازان و...دارند (1181119) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۲:۲۶
انصافا "زنده باد بهار" (1181124) (alef-13)
 
_setare
Sweden
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۱:۰۴
کسی میداند که آیا هنوز شنیدن صدای خانمها توسط نامحرم گناه محسوب میشود؟ لطفا اگر کسی فتوایی سراغ دارد به بقیه اطلاع بدهد و همچنین ثوابش را. (1181148) (alef-13)
 
ت
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۱:۰۷
واقعا شما که مسوول سیاسی مملکت هستید نباید در برابر این رفتار غیر اخلاقی رییس جمهور آنهم در سطح جهانی واکنش نشان بدهید؟این رفتار خلاف شرع است؟ما که خجالت کشیدیم؟نمایندگان باید شدیدا تذکر دهند؟ایشان هرکاری بخواهد میکند و برایشان چیزی مهم نیست؟واقا کاری زشت بود.مردم توقع واکنش دارند.به نظر شما واقعا صفاتی که رییس جمهور در مورد چاوز به کار میبرند درست است؟ (1181149) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۱:۵۶
آقای باهنر:شما فرمودید اصلاح طلبان باید توبه کنند تا ما به آنها اجازه حضور در انتخابات بدهیم،اگرقرار به توبه کردن باشه،شما و امثال شماهایید که باید به درگاه خدا و ملت روزی هزار بار توبه کنید،آخر برادر من،این بود کشورداری،ارزشمداری،قانونمداری،مردمداری،ولایتمداری و از همه مهمتر پاسداری از ارزشهای انقلاب و اسلام (1181154) (alef-13)
 
حسین
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۶:۵۴
حالا هر کسی هر فکری میخواد بکنه آزاده ولی من نظرم اینه شما هم خودتونو بذارید جای احمدی نژاد و ببینید چه عکس العملی نشون میدادید؟ سعی کنید در دشمنی هم منصف باشید و جوانمردانه دشمنی کنید من مخالف صد در صد او هستم .اما این عملش را اتفاقی می دانم همان انتظاری که در مورد خاتمی عزیز داشتم وندیدم (1181170) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۷:۴۲
سلام بر شما
به نظر من شما ها حیلی پررو هستید .ملت را آدم فرض کنید.از خدا شرم کنید این همه حمایت از احمدی نزاد کردید ،حالا که غلام حلقه بگوش شما نیست مدام ایشان را تحقیر می کنید.البته این را هم بگم بنده در هر دو نوبت به ایشان رای نداده ام و هدفم هم حمایت از ایشان نیست.به هر مناسبتی بر سر او می کوبید بر سر خاتمی می کوبید که چنین است و چنان است.هاشمی را خوار می کنید کروبی را فتنه گر می خوانید . .. پس دیگر چه کسی غیر از توکلی شما می ماند.
"خانمان سوز یود آتش آهی گاهی ...." (1181171) (alef-13)
 
مخ
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۵۵:۰۲
خوب شد بقول اقای توکلی بین بد وبدتر احمدی نژاد انتخاب شد وگرنه معلوم نبود اگه میرحسین انتخاب شده بود و همچین اتفاقی براش افتاده بود الان اسلام عزیز به چه خطرهایی که نیفتاده بود، و کلی برادران کفن پوش بزحمت افتاده بودند (1181182) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۵۶:۱۱
نمی دونم چرا کار که به احمدی نژاد می رسه بعضی ها رگ دین داری شون باد می کنه ؟
وقتی دست معلم 70 80 ساله ش رو از رو دست کش بوسید فریاد وا اسلاما بلند شد .
الان هم مثل همون ... (1181185) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۵۸:۴۹
من قصدم جانبداری نیست. اما انتشار این تصویر به فرض درست بودنش دقیقا عین کاری است که احمدی نژاد در مجلس کرد. فاش کردن چنین تصویری در سایت های ایرانی شرعا و عرفا خلاف است. هر کسی مسئول اعمال خویش در برابر خداوند است. ضمن اینکه این تصویر گول زننده است باید فیلم را دید. هم آغوشی صورت نگرفته احمدی نژاد با تمام مصیبت بار بودنش اما تا این حد حریم ها نمیشکند . این عکس سند مناسبی نیست . و حساسیت ایجاد کردن هم صلاح الف و خلاصه ما مردم نیک اتدیش نبود و نیست.

با احترام به تمام هم وطنان و همکاران عزیز الف (1181188) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۵۹:۲۹
کارخلاف شرع بده از هرکسی سربزنه آن زمان توی حوزه عدهای با خاتمی مخالف بودند وحالاانها با احمدی نژاد دوست ورفیق هستند والا الان هم بلوا درست می شد (1181189) (alef-13)
 
حمید موسوی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۰۴:۱۵
الف جان
قدیما هم دکتر توکلی انصافشون بیشتر بود هم شما.
اگر شما نمی دونید از دکتر بپرسید که فرق خاتمی و احمدی نژاد چیه؟ خاتمی با تمام نیرو کمر به از بین بردن دین در این کشور بسته بود.
همونطوری که آقا فرمودند که استیضاح در مجلس کار غلطی بود( که از قضا استیضاح هم کار دکتر توکلی همیشه کنتقد عزیز بود)، اعتراض به این حرکتهای احمدی نژاد هم در این چند ماه باقیمانده چیزی جز خوشحال کردن دشمن نیست. شما خیالتون راحت باشه که امروز کفن پوشان دلشون از همیشه خونتره.
اما سوال مهمی پیش میاد. و اون اینکه شما چرا از زخم زبان زدن به کفن پوشان لذت می برید؟ دیگه همه مشکلات کشور حل شده؟
خدا عاقبت همه ما رو بخیر کنه. (1181201) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۱:۰۳:۱۸
خداوند انشاءالله آخر و عاقبت شما را هم به خير كند.در مورد آقاي خاتمي گفتي شما گفتي و ما هم باور كرديم!!!مرد اگر مسلماني از آتش جهنم بترس چرا افترا و تهمت ميزني."تعز من تشاء و تذل من تشاء" (1182101) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۰۶:۴۵
معترضان عزیز باید بفهمند که همه در آغوش گرفتن ها یک جور نیست. کمی باید

سطح فکر و فرهنگ را بالاتر برد. (1181206) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۰۷:۴۳
اسلام سیاسی همین است
این نوع نگرش اسلام به مصلحت کفن میپوشد ، هر زمان مصلحت ایجاب کرد سکوت مکند
هر زمان که منافعشان در خطر بود فرمان ارتداد صادر میکند و هر زمان...
این نوع همان چیزی است که هم به اسلام ضربه زده و هم به سیاست
لطفا این دو (اسلام و سیاست) را از هم جدا کنید سی سه سال تجربه کافی نیست
دین گریزی و دین ستیزی در جوانان تربیت یافته در این نظام را نمیبینید
بیدار شود (1181209) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۱:۳۹
تﺑﺮﺍ ﺗﺎﺝ الدی ﺑ ﺑﺎ ﻣﺴﻨﺪ ﺭﻭﺣﺎﻧﯿﺘﺶ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺴﻨﺪﺵ ﺣﺎﺿﺮﻩ ﭼﻪ ﻣﻮﺿﻮﻋﺎﺗﯽ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻫﻢ ﺗﻮﺟﯿﻪ کنهﺎ ﻣﺴﻨﺪ روحانی (1181217) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۲:۲۱
دیپلمات این دولت تو استخر مختلط بوده تو گیر دادی به احمدی نژاد که سر رو شونه یه پیرزن گذاشته؟اگه این کار تو دولت خاتمی اتفاق می افتاد بهش میگفتن
کافر-مرتد-بی دین و ......................
در این وانفسای زندگی عجب چیز خوبی است انصاف نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1181220) (alef-13)
 
سید صادق
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۵:۲۴
کفن پوش‌ها همه پست و مقام گرفته‌اند و مشغول حفاظت و مراقبت از میز یا تجارت‌خانه خود هستند!! (1181228) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۱۷:۱۲
کجائید ای کفن پوشان خودجوش؟ (1181232) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۲:۵۴
آقای توکلی شما یک فتنه گر هستید! احمدی نژاد هزار عیب هم داشته باشد از لحاظ شرعی در بدترین حالت کار غیر شرعی انجام نداده. زیرا مادر چاوز بسیار مسن است. خدا به داد من و شما برسد! (1181247) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۴:۴۰
آقایون دین اسلام خودش گفته پیرزن بر همه محرمه بعد شما کاسه داغ تر از آش شدین (1181252) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۹:۴۲
http://alef.ir/vdce7n8e.jh8foi9bbj.html?47590 (1181271) (alef-13)
 
محمود لنکرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۴:۳۳
ای آقا گویا در ایران نیستی کفن هم مانند دیگر وسائل گران شده وکفن پوشان خودجوش که ذوب در همه چیز می شوند قدرت خرید ندارند. (1181286) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۳۶:۳۷
آقایانی که 8سال افسار دولت را رها کرده و به دنبال مچ گیری از امسال هاشمی ها و خاتمی ها و موسوی ها ... بودند و میخواستند بی تفاوتی و بی توجهی خود را به براورده کردن نیازهای روزمره مردم با این موچ گیریها به فراموشی و توجیه بکشانند- امروز که تنها 4ماه از پایان دولت مانده آنقدر درمانده و مایوس شدند که دست از کار کشیده و به دنبال پیروزی در انتخابات هستند که صد البته با این بی مدیریتی ها راهی جز این ندارند- یک دولت باید آنقدر با احترام و متین باشد که هیچ کس جرات اعلام نطر در برابر آن را ندااشته باشد- اما متاسفانه این سوء مدیرییت امروز سبب ساز شده تا ما در این کشور بیش از 75میلیون کارشناس داشته باشیم که همه یکدیگر را نقد کنند و هیچ یک از نظرات با هم برابری و شباهت نداشته باشد.
امروز مسئله نباید دست بر شانه کشیدن یک زن میانسال آنهم در عرصه روابط دیپلماتی باشد باید نفس عمل مورد بررسی قرار گیرد- این نقدها نشان میدهد ما همچون دولت به دنبال مچ گیری هستیم ولی اگر این مسئله برای انتقام جویی از کارهای گذشته دولت باشد امری مقدس و ستودنیست.
امروز بیش از هر زمان ما نیاز به تجربه امسال هاشمیها و رضایی ها و خاتمی ها و مطهری ها و همه ی ولایتمداران غیر وابسته به ارگانهای نظامی داریم تا اقتصاد و دیپلماسی این مرزو بوم را به حد اعلاء برسانند
چرا که همه معتقدیم برای بقاء و استواری این انقلاب یک مهم لازم است و آن "ترقی اقتصادی" و این مهم با " وحدت" به شرایت کافی میرسد
یا علی مدد (1181289) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۰:۴۴
شما از کجا میدونید که صیغه اش نکرده بود؟

شاید مدرکش رو بعدا" نشون بده از تلویزیون. (1181321) (alef-13)
 
ferry
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۱:۱۳
بابا جه خبره اینقدر دنبال جزییات هستید آقای احمدی نژاد هم یک انسان است مثل دیگران شاید خواسته یک مشت پسته ازاون خانم بگیره برای برگشت مشغولیات داشته باشه . (1181325) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۱:۳۶
معترضان باید بدونن که همه در آغوش گرفتنها مثل هم نسیتند (1181328) (alef-13)
 
کفن پوش تائب
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۰:۵۸:۳۰
سید طباطبایی بعد از سرخوردگی ناشی از انحراف مشروطه فرمود سرکه انداختیم شراب شد.خدایا تو رو به اسما و صفات حسنایت تو رو به مقربین درگاهت این چند ماهه رو زودتر تمومش کن .من به سهم خودم میگم غلط کردم که با طناب پوسیده ... کفن پوش میشدیم سر هر رطب و یابسی کفن پوش میشدیم
اما خداییش از چاله در اومدیم به چاه افتادیم ببین چی شده که به اومدن اصلاح طلبا راضی شدیم بابا مملکت یه ماهاتیر محمد میخواد که ما نداریم
سر گنج نشستیم و داریم گدایی میکنیم (1181340) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۰۰:۳۱
آقای احمدی نژاد درمقابل یک کارانجام شده(ابرازاحساسات مادرفقید چاوز)قرارگرفته وانسانیت ایجاب می کند به او دلداری بدهدبنابراین از نظر بنده ایشان شرعاًفعل حرامی انجام داده ولی نه عمدن. ولی اگر این کارراامثال آقای خاتمی انجام می دادیا سخنان آقای احمدی نژاد درمورد بازگشت چاوز را خاتمی برزبان می آورد یقین دارم بسیاری از دین به دنیا فروشان ومقدس مآبان بی تقدس با بسیج همگانی کشور را به اعتراض به تعطیلی کشانده بودند. راستی برادرحسین ها خدا را شکرگویا عقل به سرشان آمده که هنوز دراین موارد احساس تکلیف نکرده اند که کفن ها را از بقچه ها بیرون بیاورندوبپوشند!!!!!!!!! (1181343) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۲۷:۳۲
در کشوری که مداحان اصول دین تفسیر می کنند و فتوا صادر می کنند, دیگر جایی برای مدرک آوردن از قرآن و سنت نیست. هرچه که آنان بگویند حکم خدا می شود. (1181369) (alef-13)
 
میهن
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۱:۳۷:۵۰
بله،خدمتی که احمدی نژاد به این مملکت کرده ، جلوی خیلی از رانت خواری های آقازاده ها رو گرفته، و دوستانش را جایگزین کرده. (1181380) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۰۳:۲۶
ملت کمرشون زیر بار گرانی و... غیره شکسته ما توچی فکرهایی هستیم همینه که ما هیچی نمیشیم عقل که نباشه جان در عذابه بالاخره باید بگن جهان سوم!!!!؟ (1181399) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۱۲:۱۷
كفن پوشها الان شده اند كارخانه دار و نماينده مجلس و وزير و وكيل و غيره و غيره ....
تا اشكالي در كارشون ايجاد نشه يا كسي نخواد مزاحمشون بشه كاري با كسي ندارند اما امان از روزي كه كسي بخواد پاپيچشان بشه . (1181406) (alef-13)
 
ازاد
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۱۷:۰۹
صدای پای بهار می اید؟ گمون نکنم ..از این حرکتها دیگه جواب نمیده. (1181414) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۲۱:۳۸
يه پير زنو بغل كرده كه كرده . كجاش اشكال داره . تنها كار مثيت از نظر ديپلماتيك بود كه از اين دولت ديدم .
اما از اين نقطه نظر كه به مذاق بعضي از اقايون كه ديروز طرفدار ايشون بودند و امروز مخالف انهم در استانه انتخابات قضيه فرق ميكنه . بايد اه و ناله سر داد بايد شانتاژ كرد بايد تبليغات منفي كرد بايد كفن پوشان را دعوت كرد .
عزيزم اين اقا همون هاله نور و معجزه هزاره سوم و شعيب بن صالح و سرباز امام زمان و صاحب پاكترين دولته خودتونه . اما چون اخراشه بايد يه جورايي راي جمع كرد (1181417) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۵:۲۴
نویسنده محترم اقای زائری شما مقاله ننوشتید ،شما سعی کردید عقده گشایی کنید از اتفاقاتی که در گذشته افتاده ،کسی باید مقاله بنویسه که بلد باشه با احساس ننویسه .جای این قبیل متن ها توی وبلاگ هاست نه یک سایت خبری.
اگر همه ی ما یاد بگیریم با عقل تصمیم بگیریم این کشور گلستان میشه، با عوض شدن احمدی نژاد بد و سر کار اومدن اصلاحات خوب شما ممکنه یه چیز هایی عوض بشه ولی اون تحولی که توی ذهن من و شماست با عوض شدن رئیس جمهور به وجود نمیاد.ما باید عوض شیم .باید یاد بگیریم احساسی برخورد نکنیم و فقط به فکر دعوا کردن و به جون هم افتادن (به جون هم انداختن =که از رسانه بر میاد=سایت خبری هم رسانه است)و تقسیم کردن مردم به اقشار مختلف مذهبی و غیر مذهبی وطرفدار این و ان و... نباشیم
یاد بگیریم همدیگر رو دوس داشته باشیم چون داریم توی یه کشور با هم زندگی می کنیم حتی اگه هیچ نقطه مشترکی نداریمبرای اقای زائری نوشتم

به امید دیدن مقاله هایی که جای گروه گروه کردن مردم ملت ایران رو یک ،دو نشدنی ببینه (1181428) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۵:۵۴
واقعا مشکل مملکت ما اینه؟؟؟پدر مردم در اومده بنده های خدا.....فقط درگیر بازی های سیاسی.... (1181430) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۲:۵۴:۲۹
توی این وضعیت خراب اقتصادی آقای رییس با کدوم پول و با اجازه کی این همه خرج می کنه و میره برای ادای احترام ‌؟‌

من به عنوان یه ایرانی ایشون رو نمی بخشم . ثروت ما رو به یک چهارم رسوند و انگار نه انگار ... (1181443) (alef-13)
 
نادر
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۳:۲۸:۴۱
برادر کفن پوشان هستند اما کفن گرون شدن متری فلان تومن !!!!!!!!!! اونوقت یکبار مصرف هم که هست ؟؟؟؟؟؟؟ چه انتظاراتی دارید شما هم ... پولشو تو میدی >>>> (1181450) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۴:۱۰:۰۶
احمد توکلی جان کاسه داغ تر ار آش نشو.
محمود رو عشقه (1181454) (alef-13)
 
سيد محمد آقا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۴:۱۲:۵۵
آقاي ميرتاج الديني که در اين سفر همراه رئيس جمهور بودند در گفت وگوی خود با خبرنگار سیاسی شبکه ایران به شرح اتفاقات تسلیت رئیس جمهور به مادر و دختران هوگو چاوز اشاره کرد و بیان داشت: تمامی روسای جمهور به مادر چاوز تسلیت گفتند، اما مادر پیر چاوز وقتی احمدی نژاد را دید بسیار متاثر شد و بارها گفت: پسرم شما را خیلی دوست داشت و چند بار تاکید کرد شما همانند پسرم هستید.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: احمدی نژاد به مادر چاوز تسلیت گفت، اما عکس منتشر شده در سایت‌ها و مصافحه صورت گرفته را تکذیب می‌کنم.

از آنجایی که بنده و دکتر صالحی شاهد ماجرا بودیم، هنگامیکه مادر چاوز احمدی نژاد را دید به گریه افتاد و رئیس جمهور طبق معمول دست های خود را در مقابل هم فشرد و به عرض تسلیت به مادر چاوز پرداخت، اما به دلیل اینکه حال مادر چاوز دگرگون شده بود، با ابراز تأثر شدید ناگهان دستان رئیس جمهور ایران را در دست گرفت و بر صورت خود نهاد، درعین حال بنده عکس های شیطنت آمیز منتشر شده در سایت ها را تکذیب می‌کنم. البته بنده احتمال شیطنت رسانه‌ها را می‌دادم.

معاون رئیس جمهور با تکذیب عکس منتشر شده احمدی نژاد با دختر چاوز گفت: دکتر احمدی نژاد با گفتن تسلیت از کنار خانواده چاوز و دختران و داماد چاوز گذشت و تنها در مقابل مادر چاوز برای احترام ایستاد و عکس مورد ادعا مربوط به این ملاقات نیست. (1181455) (alef-13)
 
Nikoo
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۴:۲۹:۲۱
ببين يه زن با مسلمونها چه ميكنه خسته شدم به ته صفحه رسيدم، بابا شما ايراني ها خيلي خوبيد (1181460) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۴:۳۶:۰۷
دوران مسئله مسئله کردن و همه چیز را از دید حلال و حرام دیدن گذشته، امروز بشر به حدی از تکامل عقلی رسیده که مسائل را از زاویه عقل و وجدان نگاه میکند. (1181461) (alef-13)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۴:۴۲:۴۶
چقدر منحرف و از مرحله پر تيم به خدا. مادر پيري رو كه داره گرون ميكنه رو هل بده كه به من دست نزن؟ به جاي اين أراجيف از اول به دروغ ها و تهمت ها و.... واكنش ميداديد. لونها گناه كبيره اند. ملت خلي هستيم !! (1181466) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۵:۲۲:۲۳
بنده خدا در فیلم میرتاج الدینی مرتب به پشت اجمدی نژاد میزنه که از این کارها نکن و دور و اطراف را نگاه میکنه ببینه کسی این کارها را می بینه و دوربینی هست. با مقاله موافقم. من نمیگم کار اجمدی نژاد بده بلکه سوء استفاده از دین برای منویات سیاسی که در دوره خاتمی به وفور با آن روبرو بودیم کار بسیار بدی بود (1181478) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۵:۴۰:۵۱
از عقب افتادگی ماست که این کار آقای احمدی نژاد خبرساز و مشکلساز شده و معاونش مجبور شده بابتش دروغ بگه. اما باز هم از عقب ماندگی ماست که این آقای معاون به خاطر دروغ مواخذه نمیشه. (1181484) (alef-13)
 
ناظر بیطرف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۶:۰۳:۲۱
به خاطر یک دروغ مصلحتی و ماله کشی معاون رییس جمهور نباید عکس رو عوض می کردید. معلومه شما هم تو کار ماله کشی هستید. البته مطمئنم که اگز از خود احمدی نژاد بپرسید خیلی با افتخار می گوید که برای دلداری بغلش کردم و هیچ اشکالی هم ندارد. نمی دانم شماها چرا اینقدر تلاش دارید آدم ها را آنطور که می پسندید ببینید نه آن طور که هستند. (1181495) (alef-13)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۰۸:۴۲
زیاد بزرگش نکن .این صحنه یک پیش آمد ناخواسته بوده . اگر پیامبر اسلام می خواست با اون عرب جاهلیت انچنان که شما تصور میکنید برخورد کند هیچ گاه اسلام حتی از خانواده خودش هم بیرون نمیرفت . (1181506) (alef-13)
 
مارمولك
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۰۹:۰۶
مرحوم جنت مكان خلد اشيان چاوز در دولت نهم 8 بار به ايران آمد و هر بار پاداش كلاني گرفت يكبار كارخانه تراكتور و يكبار 5 هزار خانه براي كشورش . ووووو اما چرا دولت ما با ايرانيها بد و با دوستان خارجي اينقدر خوب است نميدانم . رقيب انتخاباتي چاوز گفته بود اگر رييس جمهور شود با ايران قطع رابطه مي كند و حالا موقع همان است . دست اين دولت ودولت هاي قبلي ازين سياست ها درد نكند . سياست ها در عراق - در سوريه -در فلسطين -در لبنان -در آفريقا خلاصه همه از سفره ايران ميخورند وبعد با ايران بد مي شوند ولي كسي كه نميخورد خود ايراني ها هستند .بقول اصفهانيها دادا اينا جواب دارد . سري پلي خر بگيري آدم و مي گيرند. (1181507) (alef-13)
 
افشار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۲۸:۱۴
اميدوارم اونهايكه خودشونو ءءءء ميدن مقداري عقلاني فكر كنند من با كاراي احمدي نژاد كاملا مخالفم اما اينجا حق رو به احمدي نژاد ميدم انسانيت كجا رفته احساسات كجا رفته (1181525) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۲۹:۲۴
کفن پوش نگوید مزد بگیرند آنها از خود اختیاری ندارند مزد می گیرند و به حرف اربابهایشان پتک می کوبند به سر متفکران (1181526) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۰:۳۷
آقاي زائري عزيز اي كاش يك مقدار هم به فكر مردم باشيد، تورم و گراني كمر مردم را شكسته چرا كفن پوش دعوت نمي كنيد. (1181540) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۱:۰۷
کفن پوش های بدبخت هم ملعبه دست یه عده سیاسی راست گرا بودن وخودشون رو کشتن تا این آقا رییس جمهور شد حالا جوابی ندارن وقتی بزرگترها هم توش موندن اینا چی بگن یه عده آدم که مورد سوء استفاده قرار گرفتن البته از نوع اسلامیش (1181541) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۴۳:۰۸
مراجع تقلید شیعه هم که برای در هیات رییسه قرار دادن یک اهلسنت در مجلس وااسلاما سر میدادند کجایند (1181545) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۴:۵۷
عزیزانی که از احمدی مژاد دیروز تحت هر عنوان حمایت کردند متوجه اشتباه خود امروز بعد 8 سال شدند .
آیا همین عزیزان فکر نمیکنند امروز هم دارند اشتباه می کنند و بهتر نیست چند صباحی اجازه صحبت کردن بدیگران بدهند؟ (1181567) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۷:۰۱
خوب ديگه كفن پوشان ديروز كه مزدور ديروز بودند وپول مي گرفتند وبلوا مي كردند در دولت خدمت گذار همه انها ميليادر شدند وسري از سرها دراوردند ديگر نيازي به كفن پوشي ندارند بعبارت ديگر درد انها دنيايشان بود نه دينشان. (1181571) (alef-13)