نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 300464
رمزگشایی محسن رضایی از نقشه عربستان برای بحرین، قطر و کویت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۵
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: عربستان پس از پیروزی در یمن قصد ورود به خلیج فارس را دارد و می خواهد کشورهای قطر، بحرین و کویت را به کشور خود الحاق کند.

محسن رضایی در آئین اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی سپاه که عصر امروز در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد گفت: در زندگی همیشه سعی کرده ام به عنوان یک سرباز در خدمت مردم باشیم. در یک سال اخیر به نظرم رسید وارد دوران جدیدی از ناامنی های منطقه ای شده ایم.

به گزارش مهر دبیرمجمع تشخیص محصلت نظام با بیان اینکه در این شرایط فکر کردم باید دوباره لباس نظامی بپوشم، اظهار داشت: به همین دلیل یک بار دیگر لباس پوشیدم تا سربازی خود را به اثبات برسانم. قبل از حمله عربستان به یمن پیش بینی کرده بودم که در آینده شرایط منطقه به گونه ای دیگر خواهد بود.

رضایی با اشاره به وضعیت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ملاحظه می کنید که شرق ایران یعنی افغانستان بسیار ناامن است و با ورود آمریکا به این کشور از ۱۲ سال گذشته تاکنون ناامنی پایدار شده است.

وی ادامه داد: ناامنی در کنار مرزهای ما وجود دارد اما استانهای ما که هم مرز افغانستان بوده دارای امنیت کامل هستند.

دبیرمجمع تشخیص محصلت نظام تصریح کرد: با وجود ناامنی در اطراف ایران، مردم ما احساس ناامنی نمی کنند.

رضایی با اشاره به حمله عربستان به یمن افزود: حدس می زنیم عربستان بدنبال پیروزی در یمن است و بعد قصد ورود به خلیج فارس را دارد. آنها می خواهند قطر، کویت و بحرین را به کشور خود الحاق کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا در سال ۶۶ وارد جنگ مستقیم با ما شد اما ما با تکیه بر ایمان خود توانستیم هیمنه آن را بشکنیم، ادامه داد: خودباوری و اعتماد به نفس بیش از ۲۰۰ یا ۳۰۰ سال به کشور ما ظلم شده بود و ما در جنگ آن را بدست آوردیم.

دبیرمجمع تشخیص محصلت نظام بیکاری و گرانی را معلول عدم خودباوری در اقتصاد دانست و گفت: اگر ما خودمان را باور کنیم مشکل اقتصادی ما حل خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی سپاه گفت: این نمایش به معنای این نیست که بدنبال جنگ هستیم؛ بلکه می خواهیم فکر جنگ علیه کشورمان را در ذهن دشمن پاک کنیم.
 
کلمات کلیدی : محسن رضایی+عربستان+کویت+قطر
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۰۰:۴۵:۵۴
بحرین مال خومونه (3247713) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۰۳:۱۰:۴۹
درود (3247749) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۱۵:۱۰:۵۶
امراي احمق قطر و كويت و بحرين و امارات واقعا خيلي چلمن و نفهم هستند
همه دنيا از رفتار عربستان پي به اهداف آل سعود برده اند ولي اين چند حاكم خفته در زر ورق ثروت هاي باد آورده در خواب خوش خرگوشي بسر مي برند
ولي آل سعود به دليل فقر بيش از حد سياسي و اقدامات نسنجيده و خامش در منطقه كه ناشي از بي تجربگي محض آنهاست هيچگاه رو به جلو نخواهند رفت بلكه اسباب اضمحلال خود را فراهم مي كنند

آل سعود كساني بوده اند كه تابحال خود براي كشور و موقعيت خود تصمميم نگرفته اند و هر چي به آنها ديكته شده انجام داده اند ولي حالادر موقعيت فعلي كه آمريكا درگير و گيج و سر در گم مشكلات منطقه هست آنها را به حال خود رها كرده و آل سعود مثل كساني كه تازه از خواب بيدار شده و انواع چالش را جلو روي متحير و گيج است وچون سابقه عقل و تجربه سياسي ندارد بدون شك دقيقا به دهن آتش نابودگر سياست افتاده و نابود خواهد شد (3248411) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.