نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490365
فرد اصلی که در کرسنت با او قرارداد بستند، همان کسی بود که گرای کشتی‌های ایرانی را به صدام می‌داد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۳
علی شمس اردکانی با بیان اینکه شیوه نظارت خود بر خود در قراردادهای نفتی فسادآفرین است، گفت: در کرسنت فرد اصلی که با او قرارداد بستند، همان کسی بود که گرای کشتی‌های ایرانی را به صدام می‌داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، علی شمس اردکانی، رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران در برنامه «جهان‌آرا» شنبه 17 تیر که با موضوع «ارزیابی قرارداد با توتال از منظر اقتصاد مقاومتی» برگزار شد با اشاره به اینکه عده‌ای عوام‌زده فکر می‌کنند فروش نفت و گاز درآمدی برای کشور است، گفت: اگر تکنولوژی لازم برای استحصال بهینه نفت و گاز را نداریم باید بهترین فناوری‌ها را به‌کار بگیریم.

وی با بیان اینکه "اگر تکنولوژی لازم را داشتیم در پارس جنوبی از قطر عقب نمی‌افتادیم" گفت: اجرا و بهره برداری 17 فاز پارس جنوبی حاصل مشارکت ایران با خارجی‌هاست.

شمس اردکانی با ابراز اینکه "انتقال تکنولوژی و جذب سرمایه دو عاملی هستند که به دنیا نشان دهیم تولید ملی اولویت اول ماست" گفت: باید بدانیم در قراردادهای بین المللی، طرف‌های خارجی عمروعاص هستند و دنبال ابوموسی اشعری می‌گردند.

وی با اظهار اینکه شیوه نظارت خود بر خود، در قراردادهای نفتی فسادآفرین است، گفت: در کرسنت فرد اصلی که با او قرارداد بستند، همان کسی بود که گرای کشتی‌های ایرانی را به صدام می‌داد.
 
کلمات کلیدی : نفت + نفت ایران + قرارداد گازی + ایران و توتال + زنگنه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۹:۱۹:۱۶
باعث تاسفه عمیقی هست که این فرد شریک جنایتهای رژیم بعث و صدام بوده
و چطور براحتی ب روی خودش هم نیاورده و اومده اینجاقرادادمیبنده جنایتکارجنگیه این شخص (4464966) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۹:۲۲:۲۵
از ايشان بعيد است! (4464968) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۲:۴۰:۵۳
اسمش؟ (4465222) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.