نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400364
واکنش سید حسن نصرالله به جنایت هولناک عربستان در یمن
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۱
دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن محکوم‌کردن جنایت آل‌سعود در بمباران مجلس ترحیم در صنعاء و به شهادت رساندن شماری از شهروندان یمنی برای مجروحان این حادثه شفای عاجل آرزو کرد و گفت: ارتکاب چنین جنایتی از آل‌سعود دور از انتظار نیست.

به گزارش تسنیم، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد: این جنایت هولناک که عربستان امروز در صنعاء مرتکب شد بسیاری از قدرت‌های جهان را رسوا خواهد کرد.

سید حسن نصرالله همچنین تصریح کرد: ملت یمن با صبر و بردباری و فداکاری‌های خود حتماً بر دشمنان متجاوز پیروز خواهد شد.

وی افزود: سیاستهای آمریکا و پروژه صهیونیستی از جمله مصادیق اصلی فساد است که باید با آن مبارزه کنیم.

دبیرکل حزب الله لبنان ادامه داد: پول عربستان و تصمیمگیری سیاسی و نفت و تمام طرحها در منطقه در خدمت آمریکاست.

وی اظهار داشت: بدترین منکری که ما باید در اولویتهای مبارزات خودمان قرار بدهیم، مبارزه با رژیم صهیونیستی است که سرزمین ومنابع ما را تحت اشغال خود در آورده و به کشتار و هتک حرمت ما می پردازد و این اولویت مقاومت است.

نصرالله گفت: اسرائیل ام الفساد است و کسانی که با فساد مبارزه می‌کنند اما با اسرائیل نمی جنگند مانند کسانی هستند که با کودکان مبارزه می کنند و با مادر آنها کاری ندارد، آری اسرائیل مادر فساد است.
 
کلمات کلیدی : سید احمد خاتمی+عربستان+یمن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۰۹:۱۸:۴۱
صبح سقوط آل سعود نزدیک است. (3967556) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۰۹:۳۰:۰۷
یزید زمان ( امریکا و اسراییل ) به عمر سعد زمان ( ال سعود ) وعده داده که در صورت سرکوب قیام های حسینی منطقه و کشتار علی اصغر ها( کودکان یمن و ..) (3967565) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.