توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 361791
ضارب محیط‌بان دنا دستگیر شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۷
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه‌وبویراحمد از دستگیری ضارب محیط‌بان دنا خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید اسدالله هاشمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سرپرست منطقه حفاظت شده دنای شرقی بر اثر اصابت گلوله مستقیم یکی از متخلفین شکار در روز نخست از هفته محیط زیست زخمی شد اظهار داشت: در پی این حادثه شکارچی متخلف پس از شلیک گلوله متواری شد.

وی افزود: این متخلف شکار امروز ساعت ۱۰ صبح با کمک نیروی انتظامی کلانتری ۱۳ مادوان یاسوج و یگان حفاظت محیط زیست استان دستگیر شد.

هاشمی تصریح کرد: ضارب به همراه پرونده به مراجع قضایی استان برای سیر مراحل قانونی معرفی شده است.

وی در تشریح حادثه زخمی شدن محیط‌بان دنا بیان کرد: سرپرست منطقه حفاظت شده دنای شرقی در ساعت ۱۷ روز ۱۶ خرداد امسال بر اثر اصابت مستقیم گلوله یکی از متخلفین به شدت از ناحیه پای راست مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج برای ادامه مداوا به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تاکنون دوعمل جراحی بر روی پای این محیط‌بان انجام شده اظهار کرد: به گفته تیم پزشکان جراح حال عمومی وی رو به بهبود است.

هاشمی از همه مردم طبیعت دوست استان کهگیلویه و بویراحمد خواست برای بهبودی هر چه سریع‌تر این محیط‌بان دعا کنند.
کلمات کلیدی : محیط‌بان دنا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته