توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 311994
ظرفیت قطارهای اربعین تکمیل شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۳
مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا از افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت‌های قطارهای اربعین خبر داد و گفت: امکان ایجاد بازار سیاه در بخش ریلی ویژه ایام اربعین وجود ندارد.

به گزارش مهر، سید حسن موسوی‌نژاد گفت: شرکت حمل‌ و نقل ریلی رجا آماده است تا جایی که خط و ناوگان ظرفیت دارد به مسافران خدمات ارائه کند، بر همین اساس می‌تواند تا ۵ درصد دیگر برای انتقال زائران حسینی به ظرفیت قطارهای موجود در مسیرهای ویژه اربعین اضافه کند و در نهایت افزایش ظرفیت ۲۵ درصدی را در ایام اربعین برای جا به‌ جایی زوار فراهم آورد.

وی با بیان اینکه افزایش ظرفیت‌ ناوگان در دو مسیر ریلی‌ اهواز و مشهد ‌صورت می‌گیرد، ادامه داد: چنانچه میزان تقاضاها بالا باشد هماهنگی با شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی برای اضافه کردن ۵ درصدی ناوگان صورت می‌پذیرد، البته واگن‌های اضافی اتوبوسی خواهد بود و از کیفیت بالای سری اول قطارهای اضافه شده برخوردار نیست.

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ و نقل ریلی ضمن تأیید اتمام بلیت‌های قطار برای ایام اربعین گفت: تا جایی که شبکه ریلی در مسیرهای ویژه اربعین اجازه دهد با هماهنگی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران قطار جدید اضافه می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت حمل‌ و نقل ریلی رجا با یادآوری اینکه در حال حاضر حدود ۷ تا ۸ رام قطار (متغیر در هر روز) در مسیر تهران - اهواز تردد می‌کند، تأکید کرد: دستگاه‌های نظارتی شرکت راه‌آهن و سازمان تعزیرات نیز بر نحوه روند فروش بلیت نظارت دارند تا بازار سیاهی ایجاد نشود.
 
کلمات کلیدی : اربعین+قطار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.