نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501092
زنگنه مطرح کرد: انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در یک شب در دولت احمدی نژاد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۹
انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در یک شب![محمود احمدی نژاد]وزیر نفت پیشنهادی دولت دوازدهم، جزییات انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در دولت دهم را تشریح کرد.

بیژن نامدار زنگنه در گفت‌وگو با "خانه ملت"، با اشاره به پرونده دکل‌های نفتی در دولت نهم و دهم، گفت: قرارداد ۳۰ دکل شامل ۲۰ دکل خشکی و ۱۰ دکل دریایی در یک شب با ترک تشریفات مناقصه منعقد شد که پرونده مفصلی درباره این دکل‌ها تشکیل شده است تا خسارت و میزان ضرر و زیان زیان این پرونده مشخص شود.

انعقاد قرارداد یک میلیارددلاری در دولت دهم برای خرید لوله از خارج از کشور

عضو کابینه دولت یازدهم، در ادامه با بیان اینکه دکل گشمده یک پرونده جداگانه دارد، افزود: انعقاد قرارداد تمامی این دکل‌ها توسط یک فرد انجام شده است که این فرد سه کار انجام داده است. نخست اینکه یک میلیارد دلار قرارداد خرید لوله از خارج از کشور منعقد کرده، دوم اینکه ۳۰ دکل نفتی خریداری کرده و سوم پرونده دکل نفتی گمشده را منعقد کرده است که در هر سه اقدام تخلف رخ داده است.

انعقاد تمامی قرارداد دکل‌ها توسط یک فرد

وزیر نفت دولت یازدهم و پیشنهادی کابینه دوازدهم، در پایان  با بیان اینکه این فرد با سفارش احمدی نژاد برخی اقدامات را انجام داده که سوابق آن موجود است، تصریح کرد: دفتر احمدی نژاد به صورت مکتوب دستور داده که این اقدامات توسط این فرد انجام شود.
 
کلمات کلیدی : نفت + نفت ایران + دولت احمدی نژاد + زنگنه
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۴:۰۵:۰۹
چه ارتشا استان اویل ،چه ارتشا قرارداد توتال ،چه مفاسد کرسنت ،چه دکل های نفتی همه و همه باید در جهت شناسایی و محاکمه مفسدان و متخلفان رسیدگی شود ....هیچ کس نباید مصون باشد ... (4515964) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۲۱:۲۲:۱۸
همون دکل هایی که گم شدند (4516596) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.