توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421695
راز حکم بازداشت خلبان و سقوط هواپیما چاپه کوئنسه!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶
براساس اعلام وزیر دفاع بولیوی، حکم بازداشت خلبان هواپیمای تیم فوتبال چاپه کوئنسه پیش از سقوط این هواپیما امضا شده بود. هفته گذشته میگل کوئیروگا، خلبان خطوط هواپیمای شرکتی بولیویایی به همراه 76 نفر دیگر از سرنشینان این هواپیما که اکثر آنها بازیکنان و اعضای کادر فنی باشگاه چاپه‌کوئنسه برزیل بودند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،براساس اعلام وزیر دفاع بولیوی،حکم بازداشت خلبان هواپیمای تیم فوتبال چاپه کوئنسه پیش از سقوط این هواپیما امضا شده بود.

هفته گذشته میگل کوئیروگا، خلبان خطوط هواپیمای شرکتی بولیویایی به همراه ۷۶ نفر دیگر از سرنشینان این هواپیما که اکثر آنها بازیکنان و اعضای کادر فنی باشگاه چاپه‌کوئنسه برزیل بودند به دلیل سقوط تلخ هواپیما کشته شدند.

وزیر دفاع بولیوی در همین ارتباط گفت: برای خلبان این هواپیما قبل از مرگش حکم بازداشت صادر شده بود و بی‌توجهی او به هشدار مقامات بولیوی علت صدور این بازداشت بود.

وی ادامه داد:این خلبان در نیروی دریایی و هوایی آموزش دیده بود و در انتظار مشخص شدن تکلیف حکم بازداشت خود بود که به همراه اعضای تیم چاپه کوئنسه آخرین پرواز زندگی خود را تجربه کردند.
 
کلمات کلیدی : چاپه کوئنسه+سقوط هواپیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.