توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421190
لاریجانی: امیدواریم دانشجویان همان مسیر شهدای دانشجو را پیگیری کنند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 16‌ آذر نماد مبارزه دانشجویان شورمان با سلطه گری آمریکا است گفت: امیدواریم دانشجویان همان مسیر شهدای دانشجو را پیگیری کنند.

به گزارش میزان، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز در نطق پیش از دستور با تبریک 16 آذر به تمامی دانشجویان و گرامیداشت یاد شهدای دانشجو اظهار کرد: در زمان اختناق در دوران سلطه گری آمریکا در ایران این دانشجویان بودند که پرده ها را کنار زده و با شجاعت در مقابل سلطه گری آمریکا و استبدادی که در داخل کشور وجود داشت ایستادگی کردند.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان در مسیر مقابله با سلطه گری همواره پیشرو بودند تاکید کرد: دانشجویان همچنین در مسیر انقلاب همین منهج دنبال را کردند و امروز در صحنه های مختلف سیاسی اجتماعی و فرهنگی یک سرور و شادمانی خاصی در دانشگاه ها و قشر تحصیلکرده بوجود آمده است.

رئیس مجلس در پایان خاطر نشان کرد: روز دانشجو را به همه دانشجویان و دانشگاهیان تبریک می گویم و امیدوارم همان مسیر شهدای دانشجو از سوی دانشجویان کشورمان پیگیری شود زیرا سعادت کشور ما در گرو همین سلوک سیاسی است.
 
کلمات کلیدی : روز دانشجو + 16 آذر + علی لاریجانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.