توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443998
توئیت اخیر ترامپ درباره دخترش باز هم دردسرساز شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
پیام توئیتری اخیر ترامپ در انتقاد از برخورد نوردستروم با دخترش، یکبار دیگر نگرانی آمریکایی‌ها را درخصوص صلاحیت وی برای ریاست‌جمهوری برانگیخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، پیام توئیتری اخیر «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور جدید آمریکا، در انتقاد از برخورد شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای «نوردستروم» با دخترش -ایوانکا- یکبار دیگر نگرانی آمریکایی‌ها را درخصوص صلاحیت وی برای ریاست‌جمهوری این کشور برانگیخت. اینگونه اقدامات ترامپ باعث شده بسیاری نگران آن باشند که وی میان مسائل خانوادگی و امور مهم دولتی مرزی قائل نباشد.  

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای «نوردستروم» آمریکا، که دفتر مرکزی آن در شهر «سیاتل» قرار دارد، چند روز پیش قطع همکاری خود را با «ایوانکا ترامپ»، دختر رئیس ‌‌جمهور این کشور، به‌ طور رسمی اعلام کرد. 
ترامپ در واکنش به این قطع همکاری، در صفحه توئیتر خود نوشت: نوردستروم با دختر من، ایوانکا برخورد غیرمنصفانه ای داشته است. ایوانکا انسان بزرگی است و همیشه مرا به مسیر درست هدایت می کند.
«شان اسپایسر»، سخنگوی کاخ سفید، امروز در دفاع از این اقدام ترامپ، گفت: قطع همکاری نوردستروم با ایوانکا به‌دلیل سیاست‌های پدرش بوده است؛ بنابراین، رئیس‌جمهور باید بتواند در این زمینه، از دخترش دفاع کند.  

دلیل قطع همکاری برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکا با دختر رئیس‌جمهور این کشور، کاهش شدید فروش محصولات ترامپ در پی بایکوت آن‌ها از سوی مردم آمریکا، بوده است. پویش بایکوت محصولات ایوانکا ترامپ ماه نوامبر گذشته و از سوی مخالفان سیاست‌های جنجالی پدرش -دونالد ترامپ- آغاز و به ‌سرعت با اقبال عمومی مواجه شد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ ، دونالد ترامپ ، ایوانکا ترامپ ، نوردستروم ، توئیت ترامپ ، کاخ سفید ، شان اسپایسر ، پیام توئیتری ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، بایکوت محصولات ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.