نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453096
بازگشت ۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق فرهنگیان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶
ایسنا نوشت: وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان در سال آینده گفت: کارگروهی را برای تدوین نظام جدید حقوق معلمان تعیین کرده‌ایم که در آن بحث رتبه بندی را هم خواهیم داشت.

فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در حاشیه دومین نشست هشتمین دوره مجلس دانش آموزی با بیان اینکه مجلس دانش آموزی تمرین فعالیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برای حضور دانش آموزان در جامعه است گفت: این مجلس بازوی مشورتی قوی برای مدیران آموزش و پرورش است چراکه مخاطبین تصمیم گیری ما دانش آموزان هستند و نمایندگان آنها به عنوان بازوی مشورتی مدیران در مجلس دانش آموزی حضور دارند.

وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان در سال آینده گفت: کارگروهی را برای تدوین نظام جدید حقوق معلمان تعیین کرده ایم که در آن بحث رتبه بندی را هم خواهیم داشت.

دانش آشتیانی درباره پرداخت مطالبات معلمان عنوان کرد: پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا سال 94 پرداخت شده است، امابخشی دیگر از مطالبات از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 95 و حق التدریس‌ها از ابتدای مهر تا پایان امسال باقی مانده است.

وی تاکید کرد : تا پایان امسال تلاش می کنیم بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم و با سازمان مدیریت در حال پیگیری هستیم تا بخشی از مطالبات را تا پایان سال بپردازیم و بخش دیگری برای سال آینده می ماند. البته توانستیم با همراهی دولت حقوق اسفندماه معلمان را زودتر بپردازیم.

وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشت 3000 میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: بنده نیز این مبلغ را شنیده‌ام اما هنوز گزارش آن به ما نرسیده و تا جایی که می دانیم 800 میلیارد تومان به صندوق برگشته است.

دانش آشتیانی ادامه داد: کمیته ای که در این باره تعیین کرده ایم در حال بررسی وضعیت صندوق است و مدیران شرکتها و هیات مدیره‌هایی که فعال نبودند را تغییر داده و افراد متخصص بکار گرفته ایم به عنوان مثال هیات مدیره جدید بانک سرمایه از سوی بانک مرکزی تایید شده‌اند و به‌زودی بکار گرفته می شوند.
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۰۸:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۱:۲۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۰:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۱:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۰۸:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۴:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۳:۵۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۱:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۱ ۱۴:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۱۳:۳۴
 
 
کلمات کلیدی : فساد مالی + صندوق ذخیره فرهنگیان + دانش‌ آشتیانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۳:۰۶:۵۳
8000 بردن ، 800 برگردوندن ... ملت رو ساده لوح فرض کردن !؟ (4197396) (alef-3)
 
بیژن
Italy
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۶:۵۹:۳۰
چرا در حد سواد ما حرف نمی زنید؟ یکباره ساده و آسان برای ما بیسوادها بفرمایید فقط 10 درصد از آنچه به غارت رفته برگشت خورده. تازه آن هم اگر واقعیت داشته باشه (4197806) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.