توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412695
رایزنی وزارت کشور با شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۶سخنگوی وزارت کشور گفت: جلسات مشترک وزارت کشور با شورای نگهبان برای تمهید مقدمات انتخابات اردیبهشت 96 طبق جدول برنامه‌ریزی‌شده انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، سیدسلمان سامانی افزود: شورای نگهبان برای تایید برگزاری انتخابات الکترونیکی از وزارت کشور در 7 محور گواهینامه خواسته که ما در وزارت کشور تعدادی از آنها را تهیه کرده‌ایم و پس از تکمیل، آنها را به شورای نگهبان می‌فرستیم تا بتوانیم تایید شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیکی را به دست آوریم.

وی در ادامه درباره سایر اقدامات وزارت کشور برای برگزاری انتخابات اظهار کرد: در 29 اردیبهشت 3 انتخابات برگزار خواهد شد که هر انتخابات قواعد خودش را دارد و طبق جدول زمان‌بندی همان انتخابات، برنامه‌ها به پیش می‌رود. به طور مثال برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس، از مردادماه ستاد انتخابات تشکیل شده است.

سامانی در ادامه خاطرنشان کرد: انتخابات ریاست‌جمهوری براساس قانون باید زیر نظر هیات مرکزی اجرایی باشد. طبق قانون 5 ماه قبل از پایان دوره چهار ساله ریاست‌جمهوری یعنی در 11 اسفندماه جاری باید معتمدین را جهت تشکیل هیات اجرایی مرکزی تعیین کنیم و براساس آن سایر اقدامات را به پیش ببریم.

وی در پایان گفت: دستور شروع انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز در 25 اسفندماه صادر می‌شود.
 
کلمات کلیدی : برگزاری انتخابات الکترونیکی+وزارت کشور+شورای نگهبان+انتخابات96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.