نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472095
المانیتور:دولت آمریکا تعلیق تحریم‎های ایران را ۴ ماه دیگر تمدید خواهد کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
پایگاه المانیتور گزارش داد که دولت آمریکا در روزهای آتی تحریم‎های مرتبط با برنامه هسته‌ای را به مدت 120 روز دیگر تمدید خواهد کرد.

به گزارش میزان، پایگاه المانیتور به نقل از مقامات دولت ترامپ اعلام کرد که دولت آمریکا تصمیم دارد که در روزهای آتی تعلیق تحریم‎های هسته‌ای علیه ایران را به مدت ۴ ماه دیگر تمدید کند.

المانیتور به نقل از یک مقام آگاه وزارت خارجه آمریکا افزود: بنا به مفاد برجام و در راستای پایبندی به اجرای تعهدات دولت آمریکا در روزهای آتی تحریم‎های مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران را به مدت ۱۲۰ روز دیگر تمدید خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا + تحریم ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۰۹:۳۸:۰۸
تمدید تعلیق یعنی ادامه نیافتن تحریم. (4354063) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۱:۰۶:۲۷
تعلیق تحریمها (4354441) (alef-11)
 
کریم
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۴۷:۱۶
دیپلماسی موفق یعنی این .یعنی اینکه بعد از 38 سال بی اعتمادی شروع به ایجاد روابط سالم کنیم و کم کم مشکلات مملکت رو با درایت و بدور از تعصبات ویران کننده یکی پس از دیگری از سر راه برداریم و به آنچه که همه ایرانیان عزیز اعتقاد ادارند که همانا سربلندی وعظمت کشور عزیزمان ایران است خواهیم رسید (4355347) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.