نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508392
کشف بیش از یک تن هروئین در غرب استان‌تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵
فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 97 کیلوگرم هروئین از داخل بونکر خودروی تریلی و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار محسن خانچرلی گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر تهیه، حمل و انتقال موادمخدر توسط یکی  از قاچاقچیان  در شهرستان شهریار ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: با پیگیری های شبانه روزی پلیس از چند ماه گذشته و نیز تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس، مشخص شد یکی از قاچاقچیان که اهل بندر ترکمن است، قصد دارد در پوشش حمل و انتقال گاز به وسیله بونکر یک خودروی تریلی، اقدام به حمل و جابجایی مواد مخدر کند که در همین راستا پس از شناسائی خودرو، عملیات پلیس برای کشف مواد و دستگیری متهم آغاز شد.

سردار خانچرلی تصریح کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران پس از کنترل و پایش خودروهای عبوری در اتوبان "ساوه - شهریار" ، در عملیاتی خودروی مزبور را توقیف و متهم آن را دستگیر کردند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی غرب استان تهران در خاتمه گفت: ماموران در بازرسی از تریلی، یک تن و 97 کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در انتهای مخزن بونکر تریلی جاسازی شده بود، کشف کردند.
 
کلمات کلیدی : هروئین+مواد مخدر+غرب تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۲۲:۰۹:۴۲
يا علي يك تن چرا عدد هاي خلاف اينقدر بزرگ شده يك تن هروئين هزار ميليارد اختلاس عجيبه (4546298) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.