توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488593
موافقت 200 نماینده با طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از افزایش تعداد امضاهای طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا» به ۲۰۰ امضا خبر داد و گفت: این طرح هنوز تحویل هیئت رئیسه مجلس نشده است و بناست امضاهای بیشتری برای این طرح جمع‌آوری شود.

جواد کریمی‌قدوسی در گفت‌وگو با میزان درباره جلسه عصر یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طرح دوفوریتی مقابله با تحریم‌های آمریکا در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
وی ضمن انتقاد از اطلاع نداشتن اکثر اعضای کمیسیون از مفاد این طرح گفت: طرح در این جلسه قرائت شد و بحث و نظراتی پیرامون آن انجام شد و تصمیم خاصی هم گرفته نشد.

وی درباره اینکه تعداد امضای نمایندگان پای این طرح به چه عددی رسیده است، گفت: آقای جلالی می‌گفتند که تعداد به ۲۰۰ امضا رسیده و هنوز تحویل هیئت رئیسه نشده است و بناست امضاهای بیشتری برای این طرح گرفته شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: طرح در مجموع خاص و جدید است، اما بازدارنده نیست و پاسخ نقض تحریم‌های آمریکا را هم نمی‌دهد و خروجی‌ این طرح، تهیه گزارش برای مجلس خواهد بود.

کریمی‌قدوسی افزود: مردم منتظرند مجلس پاسخ قاطعی به نقض عهدآمریکایی‌ها در رعایت مفاد برجام و تهدیدات آنها بدهد، اما این طرح پاسخگوی این شرایط نیست.
 
 
کلمات کلیدی : برجام + آمریکا + تحریم ایران + سنا + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته