نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446391
نرخ‌های پیشنهادی شهرداری برای کرایه‌های 96
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹
عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از بررسی لایحه افزایش نرخ وسایل حمل و نقل عممی در کمیسیون مربوطه در شورای شهر تهران خبر داد.

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه شهرداری تهران پیشنهادات خود را در خصوص افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی در سال 96 به کمیسیون حمل و نقل ارائه کرده است، گفت: پیشنهاد شهرداری برای کرایه اتوبوس بخش خصوصی، افزایش نرخ حدودا 20 تا 30 درصد بوده است و از آنجایی که نرخ کرایه اتوبوس‌های دوکابین که طی سال‌های گذشته افزایش نداشته است، این بار در لایحه پیشنهادی شهرداری در سال 96 رشد 50 درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه هنوز پیشنهاد شهرداری برای افزایش نرخ کرایه تاکسی نیامده است، گفت: در بخش مترو نیز افزایشی در حوزه بلیت‌های دو سفره نداشته‌ایم اما شهرداری پیشنهاد افزایش 50 درصدی نرخ بلیت تک سفره را ارائه کرده است.

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه در جلسات هفته آتی کمیسیون این موضوع بررسی می‌شود، افزود: به نظر اعضای شورای شهر تهران این افزایش معقول نیست و قطعا پس از بررسی‌های بیشتر نظر خود را اعلام خواهیم کرد اما به نظرمان این ارقام پیشنهادی، با توجه به شرایط معیشتی مناسب نیست.
 
کلمات کلیدی : کرایه‌+اتوبوس+مترو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۲:۱۰:۰۸
هدف شهرداری ایجاد تورم در جامعه است . اهداف سیاسی (4166182) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۲:۱۲:۱۶
داداش چرا می خواهید 50 در صد گرون کنید به جون عزیزاتون تا 150 در صد جا داره. امتحان کنید اگه جا نیفتاد. (4166185) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۲:۴۵:۱۲
باز فشار سالانه به اقشار ضعیف با چه حسابی بلیت اتوبوس دوکابین که فقط در خطوط بی آر تی متعلق به شهرداری کار میکنن باید ۵۰ درصد زیاد بشه مگر تورم چقدر بوده مگر قراره حقوق کارگر و کارمند و بازنشته ها چقدر زیاد بشه ؟ ظاهرا شهرداری و شورا جز ..... هنر دیگری ندارن ! (4166220) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۳:۰۲:۲۰
اقا مگه تورم ۹درصد نیست. (4166233) (alef-3)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۳:۳۲:۰۰
سالهای قبل افزایش نداشتیم؟؟؟؟
یه نگاهی به بلیط مترو تک سفره امروزی با 2 سال پیش بندازین ببینین افزایش نداشتیم؟؟؟
مردم رو چی فرض کردین!!!!! (4166258) (alef-3)
 
خسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۸:۵۳:۴۳
اگه تورم 9 درصده ، دولت و مجلس باید جلوی شورای شهرو بگیرن تا باعث تورم عمومی توی جامعه نشه. البته، از افزایشای چند هزار درصدی(تلفن، انشعاب برق، آب و فاضلاب و ...) خدمات دولتی مشخصه خود دولتم اعتقادی به ارقام اعلامی از مرکز آمار نداره (4166551) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته